MotoGP Motegi

Sredju said:
Cuj.
Niti koga vrijedjam, niti pogrdne rijeci koristim. Iznosim situaciju iz moga kuta vidjenja. Jokina slika sve potvrdjuje.
Te dominacije pojedinaca nisu nikad bile dobre za motosport, moje misljenje, iz preko 20 godina pracenja.

Probaj se okrenut od kuta, a ne prema njemu, pa mozda progledas (y)
 
Sredju said:
Cuj.
Niti koga vrijedjam, niti pogrdne rijeci koristim. Iznosim situaciju iz moga kuta vidjenja. Jokina slika sve potvrdjuje.
Te dominacije pojedinaca nisu nikad bile dobre za motosport, moje misljenje, iz preko 20 godina pracenja.
onda znaš da podijum kostantno osvaja sa petg-šestog mjesta, a sad je samo djelić sekunde iza prvog  :wink:
bitno da je u prvom startnom redu i ako se sranje ne desi do prva dva zavoja možemo očekivat tarapanu  8)
 
Cvitak said:
Već neko vrijeme čekamo da pukneš i spasiš nas daljnjih muka  :mrgreen:
Ja san ga jutros "prijavija moderatoru" i ponudija kintu da ga eliminira... Onda san se predomislija. Rekoh, ako prati, a prati, riješit će ga sam, a ja ću ušparat poneku teško zarađenu kunu.
Ima Boga!!

:mrgreen:
 
Huh, pari šoping lista:

http://www.motogp.com/en/news/2015/10/10/alex-de-angelis-undergoing-treatment-after-fp4-crash/186519

http://www.gpone.com/en/2015101018456/Rossi-Ho-visto-De-Angelis-e-ho-avuto-paura.html#ixzz3oA4Xvi66

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Cvitak said:
Već je bila utrka, vremenska razlika.......

Zašto voze trening posli utrke? :shock: :misli:
 
Starac je odmah nakon kvlifikacija izjavio da mu je žao što nije uspio osvojiti Pole position koji je rijetko ostvarivao,a napomenuo je da u tom krugu  napravio sitnu grešku koja ga je koštala tog vremena.
Kao što sam predvidio prije dva tjedna vrijeme u Motegiju je suho 50%- kiša/50% tako da starac uz to što mu izgleda staza odgovara(mali zaostatak) moglo bi mu vrijeme biti naklonjeno  (y) treba se samo paziti starta i malog kamikaze  (y)
 
Mali kamikaza izgleda ima nemalih problema sa malim prstom

2015-motegi-motogp-qualifiche-32.jpg
 
3,2,1...pali, ali u verziji, 300 km/h, 80km/h....pali carbon  :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?t=28&v=zy6cvHsb9RQ
 
Prešiša:

http://www.superbikeplanet.com/2015/Oct/151010qmac.htm

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Ivan_ZG said:
Probaj se okrenut od kuta, a ne prema njemu, pa mozda progledas (y)
                                                                                                                                  da , onda  bi  se  vidilo  kako  je  lore  podiza  zid  između  svog  i  rossievog  boxa u  svoje  vrime .  slatko  te  nasmija  ovi klip  na  račun  lorenza  i  kulturno  nazivanje  ga  šupkom  , a  ako  se  neko  zajebaje  na račun  valentina  onda  je  smrtni  grijeh  za  doživotno  baniranje .  a da  se  ova  rubrika  umisto  moto  sport  nazove  valentino  rossi ?  ko  god  "ugrožava"  doktora  bilo  marquez  ili  lorenzo  lov  pljuvanjem  je  otvoren  , dapaće  dobrodošao  :misli:
 
bogen said:
                                                                                                                                  da , onda  bi  se  vidilo  kako  je  lore  podiza  zid  između  svog  i  rossievog  boxa u  svoje  vrime .  slatko  te  nasmija  ovi klip  na  račun  lorenza  i  kulturno  nazivanje  ga  šupkom  , a  ako  se  neko  zajebaje  na račun  valentina  onda  je  smrtni  grijeh  za  doživotno  baniranje .  a da  se  ova  rubrika  umisto  moto  sport  nazove  valentino  rossi ?  ko  god  "ugrožava"  doktora  bilo  marquez  ili  lorenzo  lov  pljuvanjem  je  otvoren  , dapaće  dobrodošao  :misli:

nekada treba sagledati pojedini post u kontekstu kojem je pisan, a to je da je rossi star, spor, ne zasluzuje biti prvak itd..a ako cemo gledati na ovaj nacin, onda je rossi dignuo gp na razinu vise..onda je on imao jaja otici iz onakvog hrc-a, pa izravno ili neizravno omoguciti lorenzu da osvoji dva naslova prvaka, a i da se bori za ovaj treci..nije stvar rossija imati sada, ali imati ga u godinama kada je hrc bio sve na gridu, to je neprocijenjivo..

protiv lorenza ne bi rekao niti jednu rijec, ali njegovo bahato ponasanje lately me, kao velikog fana motogp, moze i smije nazivcirat..i opet, ako osvoji naslov necu reci nezasluzeno, a ako rossi osvoji onda ovakvi (kao ti??) ce jos malo zuci progutat valjda..nadam se :mrgreen: :mrgreen: