MotoGP Qatar (Losail Circuit) 2012.

PacicLittle said:
Cudno da je motor funkcionirao na treninzima i kvalifikacijama a u utrci jednostavno - ne.
Pa baš i nije, ima je dva pada (low-side) na treninzima.
I vozija je trku s tim motorom, moguće da je ipak bilo posljedica.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Dobro jel može neko ovom tudumu na sportskoj poslat sms da se onaj ne zove "Esparago" nego Espargaro?

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone


dobro je.. nisam jedini kojeg su nazivcirali s tim, a mogo mu je bar ovaj drugi koji je pravilno govorio rec oank potiho da se ispravi il da suti  :mrgreen: :mrgreen:


Sinna said:
Odlična utrka, ali onaj Marqez ima 10 Ks više od drugih, jer ih prolazi na ravnom ka od šale. :misli: :shock: Ali važno je napomenit da vjerovatno njegov tim ima veći buđet od drugih i nije mi drag. Ali drago mi je da je napokon izaša nasljednik Rossia i pok. Sica a to je IANNONE. (y) Pratim ga i navijam za njega jer ima ono nešto po meni šta ga razlikuje od drugih. Za mene je kralj i mogu samo reć: Go crazy Joe. :wink: :afro:

navijal sam za njega jos u 125 dok je bil i vidlo se da zna, na ravnicama je uvijek gubio dok bi kroz krug uvijek prosao napred.. cini se da se to nastavlja i sad u vecoj klasi..
kaj se ostatka tice, ima tu jos perspektivaca, al maarquez je izveo cisti road rush na luthi-u.. trebo je bit kaznjen za ono


Nike said:
Mislave, Jerez se ne čita Jerez nego Herez

bilo je jos bisera ovog velebnog dvojca  :LOL: al ovo je svakako jedan od vecih


sve u svemu potrosil sam vecinu Uskrsa na gledanje utrka.. s tim da je zadnja bila i najdosadnija.. pokazivali su uglavnom ova tri prva papana dok su se iza dosta tukli u onoj grupici sa haydenom, barberom, bradlom i bautistom
 
Kaj se obazirate na komentatore, znam tko je ko na stazi i netrebam ih uopće slušat, pa vidim kaj se događa! :misli:
 
Shepa said:
Pa baš i nije, ima je dva pada (low-side) na treninzima.
I vozija je trku s tim motorom, moguće da je ipak bilo posljedica.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Pao ili ne pao imao je dobro vrijeme kvalifikacija, iskreno mislim da je bar 80% nas ovdje nakon toga ocekivalo borbu za postolje od njega  :palacdolje:
 
PacicLittle said:
Cudno da je motor funkcionirao na treninzima i kvalifikacijama a u utrci jednostavno - ne.

Moram priznati da sam tu bio nostradamus.
Poslije pada na QP i pokaza da motor ne funkcionira,potpuno jasno je bilo da će team pokušati nešto napraviti preko pauze do rejsa,a tu su najčešće šanse 50/50,čak bi rekao 60/40 u korist pogoršavanja setupa...

PacicLittle said:
Pao ili ne pao imao je dobro vrijeme kvalifikacija, iskreno mislim da je bar 80% nas ovdje nakon toga ocekivalo borbu za postolje od njega  :palacdolje:

Relativno,Spies je manje više jedan od Aliena (manje,a ne više,ali svejedno).
Pogotovo ove sezone osim Stonera,pedrose,Lorenza i crutchlowa(barem koliko pokazuje) ne postoji nitko drugi tko bi mu mogao parirati,a svi izuzev pedrose su bili ispred na kvalifikacijama.

Drugim riječima,ako je ispred njega većina Aliena (+Crutchlow i eventualno dovi) ,nije se dobro kvalificirao...Barem meni tako izgleda..
 
Voljeli Pedrosu ili ne...mora mu  se priznati da ima nenadjebiv start, uvjek  (y)
 
Ima njih još kratkih i podrezanih pa se zajebu na startu...

Britanski motociklist izrazio je zadovoljstvo plasmanom na otvorenju sezone, naglasivši da je možda mogao i bolje od četvrtog mjesta.

Nakon što je u kvalifikacijama osvojio najbolji plasman u karijeri, Crutchlow je u utrku krenuo s trećeg mjesta na gridu, no većinu utrke proveo je boreći se za četvrto mjesto s momčadskim kolegom Doviziosom. Crutchlow je na kraju uspio nadmašiti iskusnijeg Doviziosa.

    „Mislim da smo ostvarili veliki napredak. Da mi je netko prije ovog vikenda ponudio start iz prvog reda i četvrto mjesto u utrci, odmah bih prihvatio ponudu. Sada moramo nastaviti s radom.

Vozač Yamahine satelitske momčadi priznao je da je možda mogao ranije proći pokraj momčadskog kolege, no vodeća grupa vozača već je bila predaleko.

    „Trebao sam malo ranije proći pokraj Andree, no taj potez nije imao smisla s obzirom da su vodeći vozači već bili dosta daleko. Vjerojatno ih nikada ne bih uhvatio, tako da sam odlučio sačuvati gume.“

Crutchlow je pojasnio zašto je tako loše krenuo u utrci.

  „Na startu nisam mogao dotaknuti podlogu. Pomaknuli smo rezervoar prema natrag, pa s ovim kratkim nogama nisam moga dosegnuti stazu. Dao sam maksimalni gas i zabrljao.“
 
Angie said:
Moram priznati da sam tu bio nostradamus.
Poslije pada na QP i pokaza da motor ne funkcionira,potpuno jasno je bilo da će team pokušati nešto napraviti preko pauze do rejsa,a tu su najčešće šanse 50/50,čak bi rekao 60/40 u korist pogoršavanja setupa...

Relativno,Spies je manje više jedan od Aliena (manje,a ne više,ali svejedno).
Pogotovo ove sezone osim Stonera,pedrose,Lorenza i crutchlowa(barem koliko pokazuje) ne postoji nitko drugi tko bi mu mogao parirati,a svi izuzev pedrose su bili ispred na kvalifikacijama.

Drugim riječima,ako je ispred njega većina Aliena (+Crutchlow i eventualno dovi) ,nije se dobro kvalificirao...Barem meni tako izgleda..
Spiesu je ugovor pri kraju, i ako misli zadržat misto u tvorničkoj momčadi, morat će se svojski potrudit, jer Dovi i Crutchlow mogu samo napredovat, šta se vidilo i na prvoj utrci.
 
Shepa said:
Spiesu je ugovor pri kraju, i ako misli zadržat misto u tvorničkoj momčadi, morat će se svojski potrudit, jer Dovi i Crutchlow mogu samo napredovat, šta se vidilo i na prvoj utrci.
Eto primjer,od Spiesa sam puno očekivao ali takav je život dok ova dvojica imaju već puno više izgleda za daljnji napredak ako i njih nešto čudno ne stisne za ja..bubrege  :mrgreen: ovakve vozače kao Spiesa i još dosta njih koji su trebali po svim predispozicijama nešto napraviti - zaštekali su,kao da su ih vračevi urekli na žalost..
 
papillon said:
Eto primjer,od Spiesa sam puno očekivao ali takav je život dok ova dvojica imaju već puno više izgleda za daljnji napredak ako i njih nešto čudno ne stisne za ja..bubrege  :mrgreen: ovakve vozače kao Spiesa i još dosta njih koji su trebali po svim predispozicijama nešto napraviti - zaštekali su,kao da su ih vračevi urekli na žalost..
Najbolji primjer je Pedrosa, koji (svaka čast njegovim povremenim bljeskovima) je puste godine na vrhunskom stroju (velikom zaslugom njegovog managera A.Puiga i Repsola kao gl. sponzora) rađenom po njegovim mjerama, ali zapravo, nikad ništa nije postiga.
Čim Marquez dođe u MotoGP, Pedrosa odlazi u povijest.
Zato mu je ovo zadnja šansa za nešto (konačno) pokazat, iako čisto sumnjam da će to uspit pored Doohanovog nasljednika Stonera.
 
Shepa said:
Spiesu je ugovor pri kraju, i ako misli zadržat misto u tvorničkoj momčadi, morat će se svojski potrudit, jer Dovi i Crutchlow mogu samo napredovat, šta se vidilo i na prvoj utrci.

Baš o tome sam neki dan razmišljao.

papillon said:
Eto primjer,od Spiesa sam puno očekivao ali takav je život dok ova dvojica imaju već puno više izgleda za daljnji napredak ako i njih nešto čudno ne stisne za ja..bubrege  :mrgreen: ovakve vozače kao Spiesa i još dosta njih koji su trebali po svim predispozicijama nešto napraviti - zaštekali su,kao da su ih vračevi urekli na žalost..

Također.
Pogotovo poslije načina na koji je pomeo SBK i kada je odma prve sezone dvaput stao an podij.
Drugu sezonu se izlomio više puta pa rekoh no dobro.
ALi evo čini se da i treća počinje isto...


Dovi mi je uvijek bio,dobar ali ne predobar,dok za cala sam mislio da će biti još gori nasljednik Toselanda...ali,vidi vraga  :shock:
I bome mi ej drago da je ispalo suprotno jer momak izgleda jako simpatično po intervjuima,ima karaktera i smisla za humor.

Ovo za kratke noge što je XX napisao gore je on u roiginalnom intervjuu rekao "Well you know with my midget legs"  :mrgreen:
 
Jeste li zaboravili kad je Lorenco došao u Yamahu  voziti sa Rosijem prvu sezonu...non stop je upado i tek kad je naučio lekciju, drugu sezonu je bio No.1.
Ako se ne varam i Spajsu je ovo druga sezona u tvorničkom timu. Samo što on ima nesreću da je Stoner na odličnom motoru koji se zove HONDA (a ne Ducati ko kad je Lorenco bio prvak), Pedrosi se dimi pod nogama a Lorenco je iskusniji i nabrijaniji nego ikada da vrati titulu. Spice je odličan talent ali mu se svemir nije posložio i sumnjam da će moći šta napraviti kraj ove trojice. A i novi lavovi su pušteni iz kaveza. Rosija neću spominjati jer mislim da niti ove godine neće biti u ovoj prići.
Sve u svemu, biti će uzbudljiva sezona...glede tablice prvenstva  (y)
 
Shepa said:
Najbolji primjer je Pedrosa, koji (svaka čast njegovim povremenim bljeskovima) je puste godine na vrhunskom stroju (velikom zaslugom njegovog managera A.Puiga i Repsola kao gl. sponzora) rađenom po njegovim mjerama, ali zapravo, nikad ništa nije postiga.
Čim Marquez dođe u MotoGP, Pedrosa odlazi u povijest.
Zato mu je ovo zadnja šansa za nešto (konačno) pokazat, iako čisto sumnjam da će to uspit pored Doohanovog nasljednika Stonera.

Ko je Marquez i sta je do sad uradio osim gluposti  :misli: Sjecam se hondine i repsolove masinerije koja je bubala non-stop po novinama i svuda po svijetu sa istom pricom o Pedrosi. Marquez ako dostigne Pedrosu po rezultatima dobar je, dotle je niko i nista osim najobicnije reklame  :palacdolje: Za napomenu Pedrosa je bio 3X prvak prije nego sto je dosao u GP a Marquez je jos junfer  :wink:
 
Mocippaldi said:
Ko je Marquez i sta je do sad uradio osim gluposti  :misli: Sjecam se hondine i repsolove masinerije koja je bubala non-stop po novinama i svuda po svijetu sa istom pricom o Pedrosi. Marquez ako dostigne Pedrosu po rezultatima dobar je, dotle je niko i nista osim najobicnije reklame  :palacdolje: Za napomenu Pedrosa je bio 3X prvak prije nego sto je dosao u GP a Marquez je jos junfer  :wink:
Sve stoji šta si napisa, ali ka šta san već negdi ranije napisa... nema ovo više veze sa sportom, i ako Repsol kaže (a hoće): "Pedrosa out, Marquez in", bit će tako, šta god fanovi mislili.  (y)

Već ove godine je triba doć u MotoGP, ali nije osta u Moto2 radi učenja (kako se špekuliralo), već isključivo radi Repsolove politike da ima u dvi klase dovoljnu sponzorsku minutažu na malim ekranima.
 
citam komentare i cudim se kako kritizirate vozace nakon jedne utrke i otpisujete ih, pa cak i one koji su zavrsili utrku u prvih 3 i imaju povjest osvajanja hrpa utrka i prvenstva. Samo je jedno prvo mjesto i nemoguce je da 5 vozaca budu prvi.Dovoljno je da na dan utrke imas malu prehladu i vec si u opasnom minusu a znamo da su svi ti vozaci slomljeni od glave do pete."Pedroza nevalja"- pa koji je zavrsio prosle sezone a kolko utrka nije vozio jer ga je Simonceli sjebo?"Spies nevalja" kako je prosla negova prva sezona; kolko je puta bio na postolju!? Nekoma ni Stoner bije bogzna sta.. razumijem navijanje ali dajte bar malo pokusajte biti objektivniji i pokazite da stvarno volite taj sport i uzivate u njemu. Pa dajte pogledajte kak ti ljudi voze, cak i oni najlosiji po rezultatu.
Biti medu prvih 20 vozaca na svijetu je opasna jebenica- bar u mojim ocima
 
Ma niko normalan nece rec da je bilo koji vozac u GP,SBK,BSB,AMA,MOTO2,i stajaznam kojim jos klasama los vozac samo svak ima svog favorita ili miljenika a ima i onog koji mu nije po gustu . To sta Rosiu neide jbg kad se jednom smrkne drugom svane mi mozemo samo nagadjat i spekulirat sta je sve u igri ali ga otpisat nebi bilo mudro , tako i sa ostalima . Kolo srece se okrece , ako te neide srica u zivotu za kiki ti je sve .
 
Dylan said:
Baš i nije ako si 21. na svijetu, a takvi smo večina nas na forumu, a bili bi i bolji da smo dobili šansu ko oni šupci Rossiji, Stoneri i Pedrose... :mrgreen:

mi trkaci  :mrgreen: