MotoGP Qatar (Losail Circuit) 2012.

daj nisam trebo ništ  pisat, viš da je odma tema zamrla!
Ustvari ti kvazi GP drajveri su u banani, nemaju pojma, ja im nebi ni  skuter dal da voze :021:
 
Mocippaldi said:
Mijenjam avatar kad budu u istoj uniformi  :mrgreen:

Gledajući kak je Bena krenulo od prošle sezone s lomovina,sve mi se čini da ti moram reči: Moci načekat ćeš se  :mrgreen:
 
Jučer popodne je bila snimka svih utrka iz Qatara na Sportskoj TV. Baš sam obratio pažnju na Moto2 i moram kazat da je onaj potez Marqueza za kaznu, kad je namjerno Luthia odgurao u kraj staze da je morao izaći van. Baš su pokazali usporeno, a posli utrke kad je Marquez slavia doša mu je Luthi i opalia ga po ruci i pokaza mu rukom da li je lud. Da je to meni napravia ne bi mu bilo lako. A šta se tiče Marquezovog motora najbrži je od svih na ravnom, a to nešto znači da ima više snage od drugih motora iako bi svi morali imat isto.
 
Sinna said:
Jučer popodne je bila snimka svih utrka iz Qatara na Sportskoj TV. Baš sam obratio pažnju na Moto2 i moram kazat da je onaj potez Marqueza za kaznu, kad je namjerno Luthia odgurao u kraj staze da je morao izaći van. Baš su pokazali usporeno, a posli utrke kad je Marquez slavia doša mu je Luthi i opalia ga po ruci i pokaza mu rukom da li je lud. Da je to meni napravia ne bi mu bilo lako. A šta se tiče Marquezovog motora najbrži je od svih na ravnom, a to nešto znači da ima više snage od drugih motora iako bi svi morali imat isto.
pa to su trke..nije to normalni promet,Marquez je bio s unutarnje strane tako da on diktira tempo ulaska u zavoj.. (y)
 
jaki said:
pa to su trke..nije to normalni promet,Marquez je bio s unutarnje strane tako da on diktira tempo ulaska u zavoj.. (y)
..jesu utrke ali Marquez se je namjerno, u zoni kočenja, pomaknuo u lijevo, prema rubu, i time izgurao Luthia iz njegove putanje gdje ovaj više nije mogao dovoljno usporiti pa je izašao sa staze.

jednom rječju; izgurao ga  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ne znam tko se ne bi ljutio da mu to netko napravi a pogotovo u borbi za prvo mjesto, čudio sam se kako je to Luthi primio, mislio sam da će biti fight !!!

inače moto 2 utrka  (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
Znao je da je Marquez iza njega, znao je što može očekivati. 
Zato za Luthia. :palacdolje:  :mrgreen:
 
koss said:
Znao je da je Marquez iza njega, znao je što može očekivati. 
Zato za Luthia. :palacdolje:  :mrgreen:
Hoćeš reći - Budi fighter do kraja..
 
Mocippaldi said:
Imas gore link na cijelu utrku pa mi ako mozes napisi gdje se ovo moze vidjeti, misli na kojoj minutazi utrke  :misli:
Uspio  bogu hvala prekjučer na SPTV snimiti snimku utrka i provjerit kako sam to mogao zaključit da drvene yamahe imaju snage i možda konkurirat,
Opet mogu potvrdit  da poslje Stonerovog preticanja Lorenza u drugom krugu  pa do 16-og razmaci  STON-LOR-PEDR. ostaju  prilično sliični !  Ston-Lor  1.50 - 1.85  + - 30-ak stotinki u pojedinim sektorima i nisu se mjenjali !
Krug 4- zaostatak Lorenzo 0,063 sek , očito odustajanje od ganjanja Stonera i vidljiva koncentracija na Pedrozu 
Stoner mulja kad kaže da nije vozl full agresivno  zbog bolova u ruci ( kojih je vjerujem bilo ) a zbog agresive i vožnje nagranici  u 14-om krugu prosklizal zadnji kraj i skoro završil na umjetnoj travi ! ( tu je i stvorio najveći razmak prema Lorenzu 1. 95 al skroz kratko )
17-i krug Stoner i vidljivo smanjuje ali smanjuje i Lorenzo pa se pedroza približava i stišče  u18, 19 -om krugu kratkovremeno i prestiže Lorija ali  tu Lorenzo stišće , prestiže sve i kraj znamo

Znači tu istu Hondu od Stonera  a sa nekim prilagodbama vozi i lagani maali Pedroza koji cjelu utrku nemre stić Lorenza na ponekima usranoj Yamahi ....  Iz svega toga mogu samo zaključit rečeno da tvornička Yamaha očito nije vjerojatno brža od tvorničke Honde ali je svakako konkurentna i zbog srčanosti Lorenza bi mogla iznenadit svih, U Jerezu bi zbog oblika staze  poredak mogao bit sličan  a u Portugalu (Estoril ) 6.05-og bi se mogla dobro vidit snaga na pravcu ( ciljnoj ravnini ) mislim da je u estorilu ciljna ravnina najduža ( ispravite me ako griješim)  Slažem se sa Baxijem svako gleda utrku svojim očima , ovo je moj
pogled  !
 
najduza ciljna ravnina je u Qataru, pa si videl da u moto 3 klasi  su samo  na pravcu preticali
 
Musashi said:
najduza ciljna ravnina je u Qataru, pa si videl da u moto 3 klasi  su samo  na pravcu preticali

Quatar 1068m
Barcelona 1047m
Estoril 980m
Mugello 1141m
 
ak je tak onda je tak! tijekom prenosa iz Qatara su rekli da je to najduzi pravac u GPu. Ocito su fulali (y)
 
Musashi said:
ak je tak onda je tak! tijekom prenosa iz Qatara su rekli da je to najduzi pravac u GPu. Ocito su fulali (y)
Ako si sluša naše komentatore, ništa čudno.