MotoGP Qatar (Losail Circuit) 2012.

angelo.ma said:
misliš da bi ti bolje komentira  :misli: ?
Ako nešto ne znam, bar bi muča, a ne sipa pizdarije.  (y)
 
Shepa said:
Ako nešto ne znam, bar bi muča, a ne sipa pizdarije.  (y)
tvoj problem je šta dosta znaš pa skačeš na svaku grešku, nama koji se ne razumimo u detalje oko GPa je ok šta imamo prenos na Hrvatskom i ne zamaramo se toliko detaljima  (y). zamisli kako je gledat kad Švabe komentiraju, a qurca ne razumiš  :? . ovo je sasvim ok  (y)
 
Shepa said:
Ako nešto ne znam, bar bi muča, a ne sipa pizdarije.  (y)

(y)

Ima i ovdje baljezgatora da se useres (misilim na NL komentatore). Moto GP gledam na BBC jer nema na NL TV (samo na Pay TV)
Veceras gledam snimku BSB utrka i oni svoju pricu loze obje utrke a sta se desava na stazi pomenu s 2 kruga zakasnjenja  :LOL:
 
angelo.ma said:
tvoj problem je šta dosta znaš pa skačeš na svaku grešku, nama koji se ne razumimo u detalje oko GPa je ok šta imamo prenos na Hrvatskom i ne zamaramo se toliko detaljima  (y). zamisli kako je gledat kad Švabe komentiraju, a qurca ne razumiš  :? . ovo je sasvim ok  (y)
Kužim, najveći problem mi i je šta sam odrasta uz Eurosportove komentatore, pa je sve ispod tog standarda bolno za praćenje. (y)
Zato ću iduću gledat na tv-u (bolja slika), a preko streaminga slušat komentatore sa BBC-a (ili British Eurosport-a). :mrgreen:

S vrimenom će se valjda i ovi naši ušemit.
Toplo se nadam.
(y)
 
Shepa said:
Kužim, najveći problem mi i je šta sam odrasta uz Eurosportove komentatore, pa je sve ispod tog standarda bolno za praćenje. (y)
Zato ću iduću gledat na tv-u (bolja slika), a preko streaminga slušat komentatore sa BBC-a (ili British Eurosport-a). :mrgreen:

S vrimenom će se valjda i ovi naši ušemit.
Toplo se nadam.
(y)


Već si jednom ti konstatirao,a ja se složio,nema do Moody-a i Ryder-a.
Šteta što nisu više akutalni....
 
Angie said:
Već si jednom ti konstatirao,a ja se složio,nema do Moody-a i Ryder-a.
Šteta što nisu više akutalni....
Kako ne...
Na live streamingu, BBC Sports ili British Eurosport, ne znam na kojem od ta dva, ali rade ljudi i dalje.
I gušt ih je slušat ka i uvik.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Kako ne...
Na live streamingu, BBC Sports ili British Eurosport, ne znam na kojem od ta dva, ali rade ljudi i dalje.
I gušt ih je slušat ka i uvik.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Mora bit na Eurosportu,koliko znam na BBC-u je Charlie Cox.

Nisam znao da su se vratili iskreno...
Bed je jedini što Eurosport nema pravo na direktan prijenos.  :(
 
Angie said:
Nisam znao da su se vratili iskreno...
Bed je jedini što Eurosport nema pravo na direktan prijenos.  :(

Bili su samo na british eurosportu , i idu uživo ...
 
Problemi Caseyja Stonera na otvorenju sezone u Kataru naglasili su velike izazove koje novi, snažniji MotoGP motocikli predstavljaju za vozače.

U posljednjih pet godina vozači su se u kraljevskoj klasi utrkivali na motociklima od 800 cm3 koji su zahtjevali vrlo preciznu i konzistentnu vožnju, a rezultat su ponekad bile prilično ujednačene i dosadne utrke. Povratak na snažnije motocikle od 1000 cm3 pokazao se kao pravi pogodak već na prvoj utrci u Kataru. Novi motocikli su atraktivniji u vožnji, vozačima su zabavniji, a čini se da je i publika oduševljena.

S obzirom da su novi MotoGP motocikli teži i snažniji, vozači moraju uložiti dodatni napor kako bih ih vozili na samoj granici. S obzirom da su vozači ključan element u raspodjeli težine na motociklu, MotoGP zvijezde na svojim rukama i ramenima itekako osjećaju dodatnu snagu novih motocikala.

Aktualni svjetski prvak Casey Stoner morao je prepustiti pobjedu na otvorenju sezone baš zbog problema s mišićima ruke.

    „Mislim da sam ja u malo lošijoj situaciji. Budući da su kočione zone duže jer dolazimo s većim brzinama, samo kočenje traje duže i zahtjeva veći pritisak.“

    „Kod ubrzanja se također javljaju veće sile i tu je najvažnije nagnuti tijelo prema naprijed kako bi spriječili propinjanje prednjeg kotača,“, priznao je Stoner.

S obzirom na vrlo ograničena predsezonska testiranja, vozači su tek u Kataru osjetili što ih čeka u novoj sezoni. Zbog prirode novih motocikala, logično je da su viši i teži vozači u maloj prednosti ispred, recimo, Danija Pedrose koji je jedan od najmanjih i fizički najslabijih MotoGP vozača.

No, čini se da se Španjolac dobro pripremio u predsezoni s obzirom da je na prvoj utrci osvojio odlično drugo mjesto.

    „Utrke su uvijek jako zahtjevne. Sve ovisi o načinu vožnje. S motociklima od 800 cm3 morali smo biti jako precizni, dok sada možemo biti malo agresivniji na kočenjima i ulascima u zavoje,“, rekao je Pedrosa.


   
 
stojednaseljačina said:
Bili su samo na british eurosportu , i idu uživo ...

Ja sam mislio da je Eurosport izgubio pravo direktnog prijenosa kad je BBC bio otkupio prava na MotoGP.  :misli:
 
Nitko  :misli:
Nasao sam na you tubeu, ali je samo par isjecaka iz utrke, a na torrentima nema seeda za skinuti!!!
 
gorank said:
Nitko  :misli:
Nasao sam na you tubeu, ali je samo par isjecaka iz utrke, a na torrentima nema seeda za skinuti!!!
Bude najduže dva dana i onda nestane,kao i uvijek ali me čudi da nitko nema od ovih hakera kad već nisi pogledao..
 
Meni se vraća od 1 maja sport klub.pa mogao bih ponekad koju trku i baciti na servis da se može skinuti...budem stavio linkove...  :wink: Usput zahvaljujem se xx-SB na iscrpnom prijevodu motogp novosti  :wink:
 
shakazulu1971 said:
Meni se vraća od 1 maja sport klub.pa mogao bih ponekad koju trku i baciti na servis da se može skinuti...budem stavio linkove...  :wink: Usput zahvaljujem se xx-SB na iscrpnom prijevodu motogp novosti  :wink:
Nije te dugo bilo pa sam mislio da se nisi zavukao u nečiji box  (y)