motor do 5000e

..pa ako ti se sviđa R6...2006 gdoište cijena bi im trebala biti oko 7000e..možda 200,300 preko toga...
 
...tvoja lova tvoja odluka tvoj motor...nijanse su u pitanju...greške nema...
 
vec ste dosli na 90000 za novu 6-icu .ne bih nikad dao. 96000 ce biti novi zx10 pa mislim da ne treba uopce raspravljati
 
rhythm said:
kaj ti to neće napraviti svaki servis? :misli:
ili pitaš za nekog u fušu, tj. zabadava
ma ne nepitam zabadava nego jel ima neko ko je dosta siguran u tome i da platim koliko treba ali da sam siguran (y)
 
GHOST2509 said:
ma ne nepitam zabadava nego jel ima neko ko je dosta siguran u tome i da platim koliko treba ali da sam siguran (y)
pa svaki servis!!!
ali ak hoćeš privatno nekoga, onda se javi na pp.Koji motor?
 
aurellie said:
motor bez mane. evo moj još malo na 70 000km, vožen i na stazi nekoliko puta, neznam ni sam što nije sve preživio. Stane samo kad ostane bez benzine  :mrgreen: Ako možeš nać 2001+ godište uzmi to jer ima fuel injection i malo moderniji izgled, a djelova ima posvuda jer je motor isti od 2001 pa sve do danas. Ako ti je preskupo, nećeš falit ni sa starijim f-om a danas bi se već trebali nać za manje od 4500€.  Ja sam je htio prodat nekoliko puta kad mi je bila stiska s lovom i svaki put bi obrisao oglase u roku nekoliko sati, eto koliko volim taj motor  :D

Super zadovoljan  (y) i mislim da cbr-ka nudi daleko najviše od svih motora u tom segmentu.


dali imaneko takav za prodaju??
 
A dali i novi jednom kupljeni budu polovni i na prodaju (za ove pametnjakoviće)?
Budu, normalno samo debelo ispod cijene, najviše se gubi na novom prvo kupljenom. Više puta provjereno! :misli: :?