Motor za žene

lunjo said:
Tvoja je ko ja ;)
GPZ500s , 60 ks, 179 kg prazan
jako vozan ;)

jedna velika razlilka izmedju tebe i nje je da ona nece sjesti niti na jedan motor bez abs-a  :LOL:
 
a jbg , nisi imao sreće  :LOL: :LOL: :LOL:

btw. jednog lijepog dana ja se nadam repsolki  :mrgreen:
 
lunjo said:
a jbg , nisi imao sreće  :LOL: :LOL: :LOL:

btw. jednog lijepog dana ja se nadam repsolki  :mrgreen:

iako nije lose odabrala za sebe. a uz to imam i dobrog servisera/prodajni salon  - vlasnik - pa nam je vrlo ugodno izasao u susret sa cijenom. milsim da ce ispasti motor ( spustanje, rad i materijal ) oko 6100,-€ novi. nekako cemo i to skupiti.... a i ne moram platiti sve odjednom.....
 
...pa kaj vi ne vidite potpis dotičnog?
:misli: :misli:

..."vozi samo katoličke motore"! A vi mu nudite tu kojekakva smeća! :mrgreen:

..mislite da bi šefici dozvolil nekaj drugo? :jesus:
 
kronik said:
iako nije lose odabrala za sebe. a uz to imam i dobrog servisera/prodajni salon  - vlasnik - pa nam je vrlo ugodno izasao u susret sa cijenom. milsim da ce ispasti motor ( spustanje, rad i materijal ) oko 6100,-€ novi. nekako cemo i to skupiti.... a i ne moram platiti sve odjednom.....
                 
Ćitajući imao sam dojam da ga kupujete u HR.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
kova tt said:
...pa kaj vi ne vidite potpis dotičnog?
:misli: :misli:

..."vozi samo katoličke motore"! A vi mu nudite tu kojekakva smeća! :mrgreen:

..mislite da bi šefici dozvolil nekaj drugo? :jesus:

:LOL: (y) previd :wink: :LOL:
 
Planiramo, ali još ne kupujemo. Polovno, ne mora biti katoličko, cijena ovisi o šefici, ali okvirno 3000 EUR. Po meni logičan i sviđa mi se (a i njoj) KLE (ako se stvarno da spustiti toliko) ili ER 5. Uglavnom  hvala na savjetima. 
 
Ipak mislim da KLE nije za nju pa savjetujem ER5, poznam par ljudi koji ga imaju i dosta su zadovoljni. Vozna svojstva, odrzavanje, pouzdanost će biti i vise nego gospodi treba.

A i karadolo zna jednog slučajno :LOL: :LOL:
 
tomo3 said:
Planiramo, ali još ne kupujemo. Polovno, ne mora biti katoličko, cijena ovisi o šefici, ali okvirno 3000 EUR. Po meni logičan i sviđa mi se (a i njoj) KLE (ako se stvarno da spustiti toliko) ili ER 5. Uglavnom  hvala na savjetima.
naravno da se da spustit :mrgreen: što uz dogbone što uz zahvate na sicu 8)
 
vlado1981 said:
Ipak mislim da KLE nije za nju pa savjetujem ER5, poznam par ljudi koji ga imaju i dosta su zadovoljni. Vozna svojstva, odrzavanje, pouzdanost će biti i vise nego gospodi treba.

A i karadolo zna jednog slučajno :LOL: :LOL:


:hehehe:
 
barba said:
                 
Ćitajući imao sam dojam da ga kupujete u HR.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
koji dio te asocira nakupovinu u hr?  :LOL: :LOL: :LOL:
 
kronik said:
koji dio te asocira nakupovinu u hr?  :LOL: :LOL: :LOL:
               
Jednostavnost.  :LOL: :LOL: :LOL:                  (y)
 
barba said:
               
Jednostavnost.  :LOL: :LOL: :LOL:                  (y)

bas sam na to i ja pomislio  :LOL: :LOL:
 
kronik said:
bas sam na to i ja pomislio  :LOL: :LOL:
             
Živio sam vani a i ovdje pa usporedio.            :shock:  :LOL: :LOL: (y)
 
možda bi ovo moglo bit rješenje umisto npr er 5 ? slična težina , snaga ,  ista visina sica  samo šta je guzzi bar meni puno interesantniji  vizuelno  (y)
 
u naslovu se već osjeća seksitička diskriminacija, ali za starije i one koji se osjećaju ženama, iz sveg srca preporučam, Moto Guzzi Nevada, Breva 750,
vrlo uglađeno, i vozi se lagano bez iznenađenja  :mrgreen:
 
Nema seksizma, šefica vozi i skija ko raketa, sprema se za škraping i u životnoj je kondiciji. Osim toga mislim da žene koje voze motore su po naravi odvažnije, spretnije i energičnije od ostalih. Temu sam pokrenuo jer nas zanimaju iskustva i savjeti forumašica. Po mogućnosti sličnih gabarita. Dobili smo dobre savjete i ako se odlučimo gledat ćemo nešto od Kawe 500. Guzzi treba voljeti a i težak je.