Motorom po Hrvatskoj - Risnjak i Izvor Kupe

Itchy boots mi nije ni do koljena ;) Ma kakva Afrika, kad si za sat-dva na ljepsim lokacijama i jednoj od najboljih cesta za voznju motorom. Drugi put stavljam thumbnail sa polugolom zenskom na motoru da kliknete. U sljedecoj epizodi.....Africa Twin, Bijele Stijene i medvjede govno na makadamskoj cesti.


Kolega to kaj radiš dobro radiš.
A motor mi je baš cool.

Nisam znao da ta vrsta bajka tak dobro se nosi s makadamom.
 
  • Like
Reactions: Yield
nisam gledao ali je ok :mrgreen:(y)

tako sam i ja prija masu godina kupia gopro dva i baš sve drzače i gađete koji su postojali, snimija dvi vožnje, slika scramblera na nekom mostu i ispod stupa sa malim rodama.. i za misec dana mi je dopizdilo... vozim se isključivo za sebe, vadin mobitel samo za nać benzinsku ako ostanem na ispod dvi litre i to je to..
 
Kolega to kaj radiš dobro radiš.
A motor mi je baš cool.

Nisam znao da ta vrsta bajka tak dobro se nosi s makadamom.
Hvala puno!

U principu nije to motor za takve stvari nikako. Amortizeri su prosjecni i motor je jako nizak, ali onda pak gledam kolegu u Australiji koji je napravio sa istim motorom 120 000 km po Australskim divljinama bez problema.

Kad sam kupovao motor, nije bilo Tenere i nije mi se dalo cekati 6mj. Stavio gume, malo podesio motor i vozim se po svuda gdje mogu :)
 
  • Like
Reactions: Miranjosip
...da nam se nije pilo u hotelu u Crnom Lugu i da smo imali vremena, još bolja varijanta bi bila iz Crnog Luga za Delnice, pa starom cestom nazad...
Meni su to jedne od najljepsih i najboljih cesta za vozit. Nema ljudi, asfalt super, krajolik vrh....mozes skrenut na makadam i lagani off road :)

Tomo je dao super preporuku za povratak sa Slovenske strane od Broda na kupi do Bosiljeva. Cesta je vrh!
 
Last edited:
nisam gledao ali je ok :mrgreen:(y)

tako sam i ja prija masu godina kupia gopro dva i baš sve drzače i gađete koji su postojali, snimija dvi vožnje, slika scramblera na nekom mostu i ispod stupa sa malim rodama.. i za misec dana mi je dopizdilo... vozim se isključivo za sebe, vadin mobitel samo za nać benzinsku ako ostanem na ispod dvi litre i to je to..
Nismo svi isti.

Pa i ja vozim za sebe, ne vozim valjda za druge. U godinu i pol sam s ovim motorom napravio vise nego sto neki naprave u 10. Snimam i fotkam zato sto volim a ujedno mi je i posao :)

Na putovanjima mi je mobitel samo za offline karte ako zatreba.
 
  • Like
Reactions: alpine