Murija uzela motor!?

Status
Not open for further replies.
Ma je vraga naučil  :mrgreen:

Kad su me zaustavili u kvartu panduri na puchu bez kočnica tj. bez ičega su mi ispraznili gume i rekli da budem doma dobil 7000kn kazne za sve kaj sam napravil(to ljeto je baš došel zakon onaj s puno povečanim kaznama). Naravno kazna nikakva nije došla ali par dana sam svaki dan ujutro prije mame išel gledait poštanski sandučič da ga skurim ako ipak dođe!  :mrgreen: :punk: :skriven: :boks: :polomljen:

Nisam naučil da treba voziti uredno registrirani motor nego sam naučil da se murjaku ne staje ako nisi čist  :mrgreen:. Kasnije na BT 50 sam lagano pobegel u polje i skril ga u šikaru, na kinezu još lakše a s KTMom nemoram ni bježati jer me neče ni pokušati zaustaviti  (y) :mrgreen:

Ne pada mi na pamet s kroserom stajati policiji, uzmu mi motora i naplate sve moguče ako su neki zajebani.
 
Mile said:
sta? da se muriji ne staje? :mrgreen:

pa jasno  :mrgreen:

ima blizu mene jedan komad ceste (glavne, moram reći :) ) uz koju je sama šuma i šikara, a dobar asfalt i kilometar ravne ceste.
tam je negdje, prema mome misljenju sasvim nepotrebno, stavljeno ogranicenje 60, a nikad nema nikoga i moze se komotno voziti 100+....

i tak ja jednog dana navuko svoju drlju 140, a pajkan iskoči s lizaljkom i maše  :LOL: gdje je se skrivao - ne pitajte me.

nije mi palo na pamet da mu stanem, ali sad strepim da me ne vidi opet negdje u gradu jer je dosta mala sredina i mogu nabrojati te lokalne policajce na prste, a pogotovo motoriste  :skriven: :pandur:
 
i a kad te zaustavi i izjebe za svaku sitnicu koju ti moze naci, onda bus kenjal,

prema mome misljenju sasvim nepotrebno, stavljeno ogranicenje 60, a nikad nema nikoga i moze se komotno voziti 100+....

i to je OK, imas svoje misljenje, koje je slucajno u koliziji sa zakonom, kad to ustanovis snosis posljedicu za svoje misljenje, kao na ispsitu, ja imam svoje misljenje, profa svoje, ako je moje misljenje drugacije, snosim posljedicu  :mrgreen:

jbg, to je tak kad ljudi imaju misljenje  :jesus:


 
ti imas svoje misljenje sto ne znaci da si u pravu s tim svojim misljenjem :mrgreen: znaci svi silni prometni srtucnjaci koji su svojim strucnim znanjem dosli do zakljucka da je na tom dijelu neke ceste ogranicenje 60km/h su po tvojem misljenju u krivu... ee kako su oni samo zakljucili pa mozda postoji opasnost od recimo ptica u zraku kad poniru prema zemlji,, mozda mozda ima puno jezeva u sumarcima pa da bi ljudi uspijeli zakocit i izbjec a mozda mozda....
Dakle ja ne sumljam u te ljude koji su postavili znakove :LOL:
Izmedu ostalog moze bit ogranicenje i 120km/h kad je u zakonu navedeno, vozac mora prilagodit brzinu uvijetima na kolniku... po meni najveca glupost! Jer bude nesreca i tu stavku zakona ti uvijek mogu prikeljit kao kaznu! :zid:
 
(y) pa ne veli se uzalud, cim si u prometu, jednom nogom si na gasu a drugom u grobu,

tuzno ali istinito
 
sid said:
(y) pa ne veli se uzalud, cim si u prometu, jednom nogom si na gasu a drugom u grobu,

tuzno ali istinito
sid da ne otvaram novu temu...

dali ja(kao sin) smijem upravljati maminim ili tatinim motorom,ako imam kategoriju te mi daju punomoc ili zivimo u istom kucanstvu?  :mrgreen:
nemoj puno mislit zbog cega te pitam nego ono,zakonski dali se smije   :mrgreen:
 
VooDoo said:
sid da ne otvaram novu temu...

dali ja(kao sin) smijem upravljati maminim ili tatinim motorom,ako imam kategoriju te mi daju punomoc ili zivimo u istom kucanstvu?  :mrgreen:
nemoj puno mislit zbog cega te pitam nego ono,zakonski dali se smije   :mrgreen:
Ne treba ti punomoć.
 
temeljem iskustva vjerujem Hrvoju,

mozda situaciju mijenja, ako je vozilo na strane tablice (poradi carinskog prekrsaja)
 
sid said:
temeljem iskustva vjerujem Hrvoju,

mozda situaciju mijenja, ako je vozilo na strane tablice (poradi carinskog prekrsaja)
U tom slučaju niti 3 punomoći ti ne pomažu.
 
znam da je jedno vrijeme vrijedio sistem punomoci ak su ti starci radili vani pa su ti posudili auto/motor da se vozis dok su oni u RH, e sad jel to promijenjeno to ne znam
 
sid said:
znam da je jedno vrijeme vrijedio sistem punomoci ak su ti starci radili vani pa su ti posudili auto/motor da se vozis dok su oni u RH, e sad jel to promijenjeno to ne znam
carinski prekršaj.
oduzimanje vozila do okončanja prekršajnog postupka.
 
e o tome se i radi  :mrgreen: nasao sam par motora ispod cijena ali vani,a kako mi roditelj ima dvojno drzavljanstvo dali bi ja smio na strane table voziti..... jbgaaaa  :mrgreen:
jel to 100%?  :shock: :misli:

ma platila bi se i carina da se moze uvesti... (stariji su od 6 godina)
 
Hrvoje said:
carinski prekršaj.
oduzimanje vozila do okončanja prekršajnog postupka.

a jesi tvrd jbt!
kaj se nemremo nekaj dogovoriti?
:mrgreen:
 
clox said:
a jesi tvrd jbt!
kaj se nemremo nekaj dogovoriti?
:mrgreen:

kaj i onda ga popljuju tu na  :LOL:
 
nema više ogranićenja starosti vozila, uvijet je dali ili ne prolazi homologaciju, a za motore nikada starost nije ni bila uvjet (y)
 
VooDoo said:
e o tome se i radi  :mrgreen: nasao sam par motora ispod cijena ali vani,a kako mi roditelj ima dvojno drzavljanstvo dali bi ja smio na strane table voziti..... jbgaaaa  :mrgreen:
jel to 100%?  :shock: :misli:

ma platila bi se i carina da se moze uvesti... (stariji su od 6 godina)
definitivno ne smiješ voziti na strane table :palacdolje:
 
Jebale vas strane table , mame i tate , .... jesu li vratili krosa ili nisu ??? :x :x :x
 
Status
Not open for further replies.