murija zaustavlja !!!

Status
Not open for further replies.
Imam ja doma original. Taj na 103db. Mogu ga zamjeniti kad hoću. Ali na motoru je nelegalni za cestu auspuh, model za trke i top performanse, koji tako buči da svi Akrapoviči na jurilicama zvuče potpuno nevino.
 
bmw m 5 said:
meni na plocici pise 92 db...pri 4500 okr. Danas sam montirao serijske auspuhe...tako da sam miran...Sad nek provjerava ko god hoce... :mrgreen:

sorry, al ne kužim, odnosno kužim ako živiš u Zagrebu, a ne u Rovinju...po onome što ja znam mjerenje i zaustavljanje je za sada samo u Zgbu :LOL:
 
one said:
sorry, al ne kužim, odnosno kužim ako živiš u Zagrebu, a ne u Rovinju...po onome što ja znam mjerenje i zaustavljanje je za sada samo u Zgbu :LOL:
upravo tako...za sada..kakve sam srece mogu naletit na skrupoloznog milicajca...i ako se zainati....ode 700 kuna...a nije bas da mi se daje taj novac.Sve je moguce....novca kronicno fali u kasi... :(
 
Nije mi jasno zasto ste svi zapeli oko buke(vjerovatno ste pred zakonom ispravni  :LOL: ) kad je covjek u prvom postu ovo napisao  :misli:

badja said:
Evo, gledam plavce na Av. Dubrava, kod Retkovca, jedan zaustavlja i šalje drugom na pregled, svaki, al svaki motor i skuter koji naiđe. Vrag mi nije dao mira, jar radim 100 m dalje i parkiran sam sa motorom bez tablica i par stotina db buke, i odem ja do njih da ih pitam kaj to oni rade. Nisu iz prometne već iz pu Dubrava i kontroliraju buraz doslovno sve osim buke. Tipu je čak okreto i gledo kacigu, što mi nije jasno zašto, gleda naljepnicu jel je zaljpljena, sve papire...
 
Za te testove treba doći na ovaj šalter:

http://www.youtube.com/watch?v=FTbXSTe7BIg&feature=player_embedded
 
ne volim bas puno pisati ali pratim forum i vec mi je dopizdilo da strumpfovi kad im se digne ona stvar zaustavljaju i mjere galamu,i to samo ekipi na 2 kotaca, kao sto je i prije mene receno ima ekipe kojima bi trebalo auto razmontirati i uzet im ne samo tablice nego i vozacke ali ne ajmo mi malo po motociklistima, oni voze motore pa znaci da sigurno imaju love pa nek plate

samo me zanima jedna stvar, kad nas vec toliko je..u, koliko smo svi slozni pa da se svi skupimo u znak protesta na to njihovo SELEKTIVNO KAŽNJAVANJE ( jer nisam cuo da se zaustavljaju i auti i da se njima mjeri buka) i ispred murije im nas 500 tinjak odsviramo jednu sonatu u trajanju od nekoliko minuta

samo me zanima koliko smo jedinsteni, Ona varijanta sa naplatnim kucicama je upalila pa zasto ne probati i ovo, ako nije problem bilo bi lijepo da se izjasnite , ja sam prvi za to

pozdrav od Riđana

 
Evo dečki dobio sam info da po Dugoj Resi i Karlovcu zaustavljaju i aute i mjere im buku tak da ne cvilite kak samo nama motoristima to rade :wink:
 
crazy horse said:
ne volim bas puno pisati ali pratim forum i vec mi je dopizdilo da strumpfovi kad im se digne ona stvar zaustavljaju i mjere galamu,i to samo ekipi na 2 kotaca, kao sto je i prije mene receno ima ekipe kojima bi trebalo auto razmontirati i uzet im ne samo tablice nego i vozacke ali ne ajmo mi malo po motociklistima, oni voze motore pa znaci da sigurno imaju love pa nek plate

samo me zanima jedna stvar, kad nas vec toliko je..u, koliko smo svi slozni pa da se svi skupimo u znak protesta na to njihovo SELEKTIVNO KAŽNJAVANJE ( jer nisam cuo da se zaustavljaju i auti i da se njima mjeri buka) i ispred murije im nas 500 tinjak odsviramo jednu sonatu u trajanju od nekoliko minuta

samo me zanima koliko smo jedinsteni, Ona varijanta sa naplatnim kucicama je upalila pa zasto ne probati i ovo, ako nije problem bilo bi lijepo da se izjasnite , ja sam prvi za to

pozdrav od Riđana


(y)    .....drugi......
 
crazy horse said:
ne volim bas puno pisati ali pratim forum i vec mi je dopizdilo da strumpfovi kad im se digne ona stvar zaustavljaju i mjere galamu,i to samo ekipi na 2 kotaca, kao sto je i prije mene receno ima ekipe kojima bi trebalo auto razmontirati i uzet im ne samo tablice nego i vozacke ali ne ajmo mi malo po motociklistima, oni voze motore pa znaci da sigurno imaju love pa nek plate

samo me zanima jedna stvar, kad nas vec toliko je..u, koliko smo svi slozni pa da se svi skupimo u znak protesta na to njihovo SELEKTIVNO KAŽNJAVANJE ( jer nisam cuo da se zaustavljaju i auti i da se njima mjeri buka) i ispred murije im nas 500 tinjak odsviramo jednu sonatu u trajanju od nekoliko minuta

samo me zanima koliko smo jedinsteni, Ona varijanta sa naplatnim kucicama je upalila pa zasto ne probati i ovo, ako nije problem bilo bi lijepo da se izjasnite , ja sam prvi za to

pozdrav od Riđana

i sta onda kad prekinu to selektivno kaznjavanje i pocnu pregledavat i aute i motore? Sta smo dobili? Nama ce i dalje mjerit db. + sta ce jos i ostalim na 4 kotaca, pa ce onda i oni na svojim forumima, crotuners i sl. isto dizat bunu. Cemu to? Na kraju ce nas svih jos i zajebavat za svaku glupost, itd... ma nema to smisla....
 
Incredible said:
Evo dečki dobio sam info da po Dugoj Resi i Karlovcu zaustavljaju i aute i mjere im buku tak da ne cvilite kak samo nama motoristima to rade :wink:

strava jos problema.... ok sad mozemo ocekivat i njih da se pobune...


mada nekima stvarno treba naplatit postene kazne jer razno-razni stojadini bez auspuha nemaju smisla samo buce bezveze...
 
tkubasa said:
i sta onda kad prekinu to selektivno kaznjavanje i pocnu pregledavat i aute i motore? Sta smo dobili? Nama ce i dalje mjerit db. + sta ce jos i ostalim na 4 kotaca, pa ce onda i oni na svojim forumima, crotuners i sl. isto dizat bunu. Cemu to? Na kraju ce nas svih jos i zajebavat za svaku glupost, itd... ma nema to smisla....

:mrgreen:   ima smisla ima, neka kažnjavaju svakodnevne male prekršaje koji postaju uzrokom nezgoda a ne bezazlene gluposti koji te još mogu spasiti pada jer kad te čuju ipak te uvaže na cesti......neka kažnjavaju parkirana vozila na kolnicima po gradskim četvrtima, kad moraš vozit slalom........neka kažnjavaju prenatrpane kamione s rasutim materijalom iza kojeg kad se voziš moraš vizir spustiti jer te kamion posoli sa zemljom ili pijeskom........neka kažnjavaju sve one koji se voze lijevim prometnim trakom npr. po Slavonskoj dok im je desni prometni trak prazan......neka kazne one koji spavaju na semaforu kod upaljenog zelenog svijetla, pogotovo kod lijevog skretanja.........ima posla za decke u plavom ohohoh vidim da ljudi opet voze i telefoniraju bez problema, isto bila frka sad opet nista.......  :mrgreen:
 
ma cak se i ne svodi na tko ce tu koga nego na to da i mi pokazemo da zelimo da nas se tretira drugacije,
to ti je ko i doma, ak babi das samo priliku da ona lupa sakom o stol ode mast u propast ,
a cinjenica je da su se namjerili na nas u zadnjih mjesec dana malo jače,
i daj da nebudemo ko nasi hebeni sindikati samo prica pa na kraju ispadne klinac,svi se bojimo nekog vraga, puna mi kapa vise toga,
ja o bikerima imam ipak malo više postovanja a i jos jednom napominjem ona akcija sa naplatnim kucicama je dala rezultate,
a ak nist drugo bar se bumo sprepeljali i vidli svo kod murje,
:headfones: za ovakvu prigodu ne trebas cak ni na solfedjo :headfones: , tu su samouki sviraci :chainsaw:
 
lukylipik said:
... osim "KOLEGIJALNOG" prsluka ... koji prometnjacima ništa "ne znači"......

... motoristu s početka priče osobno poznajem i prema njegovu kazivanju baš i nije zaustavljen od nekog jako pametnog plavog djelatnika...
... kako god; odjednom provođenje zakona ili ne; punjenje proračuna ili ne - nahebaće samo neki od sveukupne moto populacije .... oni koji će se zaustaviti.... jer pajde s puno KS-a pod guzicom i neće baš stati, a rijetko će se neki plavi motorist s njim upuštati u gradske utrke ( a i tablice su često nevidljive ispod njegova blatobrana)...

Kad bjezis policiji moras biti svjestan da pri bjegu mozes: uspjet pobjec,biti uhvacen ili najgore od svega past,
svaka cast onima koji bjeze, na hrabrosti.
                                                                           
 
stankovukovic said:
Kad bjezis policiji moras biti svjestan da pri bjegu mozes: uspjet pobjec,biti uhvacen ili najgore od svega past,
svaka cast onima koji bjeze, na hrabrosti.
                                                                           
i po novom zakonu ako te ulove ideš ravno u pritvor :wink:
 
Incredible said:
i po novom zakonu ako te ulove ideš ravno u pritvor :wink:

od kad je to  :misli:
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,157219.msg2459891.html#msg2459891

Pa obzirom na ovo upozorenje, odo ja u čistku. Ukoliko ne možete piskarati po forumu, znači da ste napisali nekaj kaj ne spada u ovaj topic.

Hvala.

Srdačno Vaš,

Admin Pizdek
 
sid said:
kak je krenulo bolje da odmah pocnemo,

Free RE Croatia...  :mrgreen:
...dane-vk
Fronius
GSX 1402
badja
cRuNk

EDIT: Počišćeno, možete dalje.
 
Incredible said:
od ove godine, neznam točno datum

jedino ako je poslije 6. mjeseca to stupilo na snagu.. prije nije sigurno..  :LOL:

btw. jel se kome desilo da su ga zaustavili i pustili bez kazne, tj. da nije imao prebucan auspuh  :misli:
i di se moze provjerit kolko decibela proizvodi auspuh   :misli:
 
Status
Not open for further replies.