Nautičari - brodice, jedrilice, čamci......

kalimero said:
Evo ...
f9b9ac3609f64941b1b4a4599990bf86.jpg


Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk

Crna vezica da ne plasi ribe  :LOL:  :mrgreen:
Ako mislis da se riba boji vezice onda stavi crvenu, prva iz spektra gubi boju, mislim da se ne vidi vec na dubini od 6m
 
DamirK said:
Crna vezica da ne plasi ribe  :LOL:  :mrgreen:
Ako mislis da se riba boji vezice onda stavi crvenu, prva iz spektra gubi boju, mislim da se ne vidi vec na dubini od 6m

:LOL: :LOL:
 
kalimero said:
Evo ...
f9b9ac3609f64941b1b4a4599990bf86.jpg


Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk

Dva metra lanca je dostatno za kakvu manju i lakšu barku ili gumenjak do max 4 metra. Za iole ozbiljnije sidrenje, lanac treba imati barem duljinu plovila da bi vršio svoju funkciju kod sidrenja (amortizacija i držanje sidra u paraleli sa dnom kod većih sila). 
 
Easy rider said:
Dva metra lanca je dostatno za kakvu manju i lakšu barku ili gumenjak do max 4 metra. Za iole ozbiljnije sidrenje, lanac treba imati barem duljinu plovila da bi vršio svoju funkciju kod sidrenja (amortizacija i držanje sidra u paraleli sa dnom kod većih sila).

Još bolje je vitlo i sve lanac ..... i to od inoxa, kada ga pipneš da ne ostaju mrlje od ruzine :mrgreen:

Ajde, tko bi vukao na ruke 8 kg sidro i 6 metara lanca .... i ova dva metra su preteška, da nema onog koloturnika preko kojeg ide konop umro bih. Ma, probao sam ja svašta, ovo moje mi se pokazalo najbolje jer drži i po onako jačem vjetru, a sve dok nešto novo ne izmislim ili ne vidim u drugoga pametnijeg od mene :mrgreen:
Meni punac ima drvenu barku 7 m i sidro od 30 kg, nema ni cm lanca, a i što će mu kad je to kao da je kolpomorto bacaš ..... jednom sam ga vadio i nikada više :LOL:
 
tak sam si i nekak zamislil, jedino ovo sa crnom vezicom bum promijenil

stavim neon zelenu, baš da plaši velke ribe, nikad ne znaš koji kuac se skriva dole dok ja točam noge iz čamca :mrgreen:


jednom mi je tuna proletila kraj gume, mjkti ak nisam umro dvaput





Srki
 
Srki said:
tak sam si i nekak zamislil, jedino ovo sa crnom vezicom bum promijenil

stavim neon zelenu, baš da plaši velke ribe, nikad ne znaš koji kuac se skriva dole dok ja točam noge iz čamca :mrgreen:


jednom mi je tuna proletila kraj gume, mjkti ak nisam umro dvaput





Srki

Tuna zakon .... na žar i malo krvava  :klopa:
 
mislio sam da su Ralje 3, jbla te tuna koja nije u konzervi na kojoj piše Made in Taiwan :LOL:





Srki
 
Srki said:
mislio sam da su Ralje 3, jbla te tuna koja nije u konzervi na kojoj piše Made in Taiwan :LOL:





Srki

tu kod nas dođu u travnju i motaju se oko jednog vanjskog otočića ..... to je "pecanje", al ono baš gušt.

... nego, prodaj tu gumu i uzmi ovo ..... dobra cijena, baš mi frend poslao link i kaže da vrijedi barem 40T€ http://www.njuskalo.hr/motorni-brodovi/adriatic-event-850-oglas-8139396
 
Srki said:
tak sam si i nekak zamislil, jedino ovo sa crnom vezicom bum promijenil

stavim neon zelenu, baš da plaši velke ribe, nikad ne znaš koji kuac se skriva dole dok ja točam noge iz čamca :mrgreen:


jednom mi je tuna proletila kraj gume, mjkti ak nisam umro dvaput





Srki
operi se cobane da ne smrdis po znoju,to se zaletila na tebe jer si joj zasmrdi na srdelu  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
kalimero said:
tu kod nas dođu u travnju i motaju se oko jednog vanjskog otočića ..... to je "pecanje", al ono baš gušt.

... nego, prodaj tu gumu i uzmi ovo ..... dobra cijena, baš mi frend poslao link i kaže da vrijedi barem 40T€ http://www.njuskalo.hr/motorni-brodovi/adriatic-event-850-oglas-8139396

ne volim plastiku, zagađuje plavi Jadran :mrgreen:

za te pare ima Boxter od frizerke iza ugla :mrgreen:

ili dobar SL iz Siska





Srki
 
tl1000 said:
operi se cobane da ne smrdis po znoju,to se zaletila na tebe jer si joj zasmrdi na srdelu  :mrgreen: :LOL: :LOL:
:lolcry: :lolcry:
 
skino s traktora, eno ga traktor u oglasniku

dizlo, 2 vrata





Srki