NC750 X/S DCT

IMG_2885.jpeg
IMG_2884.jpeg
 
stuka si na sic i te đinđarije dobre novce. pomalo...
to proširenje nogare je ok, dok mi jedan put nije bila potriba u mistu na nogari okrenit motor... e jebo sam mu majku onda...
bez te stope ga vrtin na nogari ka ringišpil...
ustvari to proširenje ima svrhu samo na neko ultra mekoj podlozi...
 
stuka si na sic i te đinđarije dobre novce. pomalo...
to proširenje nogare je ok, dok mi jedan put nije bila potriba u mistu na nogari okrenit motor... e jebo sam mu majku onda...
bez te stope ga vrtin na nogari ka ringišpil...
ustvari to proširenje ima svrhu samo na neko ultra mekoj podlozi...
Sic je bio teški debakl, al ove sitnice sa alija nisu neki trošak. Puno je bolji motor sad kad su noge dva cm naprijed, puno prirodnije. Iskrena preporuka, čak i izgleda premium. Ovo proširenje mi se čini ok budući da sa originalom nemaš šanse na ikakvoj travi i makadamu, a često baš tu parkiram. Neki dan odem do kuma u vikendicu i čekam da mi donesu neku daščicu a on me namjerno jebe i neće donijeti a ja ne mogu s motora jer nogar tone u zemlju. Čekam joše risere.
 
Sa svojom visinom nažalost nećeš se baš usrećiti sa NC-om. Ja sam cenat niži od tebe, imao isto NC-a neko vrijeme i izmišljao toplu vodu, naprdil ga opreme i đinđa minđa i onda jednog dana uzeo Afriku i preporodio se. 😁
 
  • Like
Reactions: varichello
Sa svojom visinom nažalost nećeš se baš usrećiti sa NC-om. Ja sam cenat niži od tebe, imao isto NC-a neko vrijeme i izmišljao toplu vodu, naprdil ga opreme i đinđa minđa i onda jednog dana uzeo Afriku i preporodio se. 😁
Sa trenutnim setupom, nogare 2 cm naprijed i sic dignut naprijed 2 cm se osjećam stvarno dobro. Još čekam 25 mm riser i mislim da će to biti skroz korektno. Na africu sam sjeo i istina je da je osjećaj puno bolji, ali ovu sezonu sigurno neću u tu investiciju. Sviđa mi se nc, duhovno smo povezani, nije mi žao malo uložiti u njega pa makar novci otišli u propast.
 
Ma guštaj i pimpaj al viruj mi neš dugo. Kad ti se Afrika počne pojavljivati u snovima i zazivati tvoje ime e to je taj trenutak za promjenu. 🤪
 
  • Haha
Reactions: roberto
Ma africa je nakarada, stavio sam danas bar risere i sad je to drugi motor. U kombinaciji sa kineskim nogarama i adapterom za sjedalo sad ima mjesta na sve strane. Kad će biti neki meet, da se nekud vozim sa svrhom?
 
Ma africa je nakarada, stavio sam danas bar risere i sad je to drugi motor. U kombinaciji sa kineskim nogarama i adapterom za sjedalo sad ima mjesta na sve strane. Kad će biti neki meet, da se nekud vozim sa svrhom?
Svrha motora je vožnja po zavojitoj cesti - barem meni... ;-)
 
  • Like
Reactions: GašoNC
Servis kod Sekola. 40000 km. Ulje motora i filter, ulje dct-a i filter, filter zraka, svjećice, kočiona tekućina. 560 eura.
 
Sunce ti jebem, vracam se u HR i otvaram servis motora. Da u pola cijene radim, uzet cu vise nego sto sad kao informaticar u Njemackoj zaradjujem :ROFLMAO:
 
Sunce ti jebem, vracam se u HR i otvaram servis motora. Da u pola cijene radim, uzet cu vise nego sto sad kao informaticar u Njemackoj zaradjujem :ROFLMAO:
Je, pa ima tu i 140 eura pdv-a, a i dijelovi vjerojatno ne padaju sa kruške. Sumnjam da je zaradio više od 300 eura. Kad na to plati poreze doprinose režije, naknadu za opće korisne funkcije šuma, gospodarsku komoru, i još koju naknadu na glupost ostane mu možda sto eura. E onda tek porez na dobit 18%, pa onda porez na isplatu dobiti 12%, pa onda prirez koji je ne znam koliko u zagrebu. Ako on iz ovog mojeg računa uspije izvući 50 eura za sebe, to će biti vrlo veliki uspjeh. I sam sam mali poduzetnik pa znam da to baš nije onako kako izgleda sa strane. Drž se ti Njemačke.