NINJA - generalni topic

Ive na našoj šestici možeš kroz zavoj otvarat gas, dok davor na svojoj cbr 1000 rr nije mogao tako tvarati jer mu se honda dizala na zadnji!
 
Ivek said:
Makar nisam još vozio soma (iako budem vrlo brzo i to CBR 1000 RR), slušajući komentare drugih ljudi i samom mi se nekako nameće zaključak vrlo sličan ovom tvom. Meni je 6-ica također super legla i ima mi sasvim dovoljno snage, a full je lagana i okretna i kao što kažeš, oprašta neke greške koje somovi ne. Makar bi ponekad i sam poželio motor kojem je dovoljno samo malo jače dodati gas da ode na zadnji ili da pleše zadnjim kotačem po asfaltu (plešu i ovi naši ali na višim okretajima :)), opet mislim da su to za moje potrebe prejaki i preživčani motori.
(y) (y)

sam kaj ti je cbr1000rr jako puno mirniji motor od nove 10-ke dok je drastično mirniji od zx10r 2004/05

a 6-ice idu svejedno na zadnji dosta lagano iako je to na 1000 stvarno puno lakše i za dići i za održavat a što se tiće plesa zadnjeg kotaća bolje da ne pleše ak ništ drugo manje se guma troši :mrgreen:
 
eniss said:

          (y)  Fini fino,a dobar je i asvalt na tom mistu,ako se ne varam(hrapav dosta)dobro drži  negdi oko Drvenika,ili griješim? :misli: :misli:
 
freebikercroatia said:
Vidi se da je asfalt ok, tebi isto ide...
      ALI - HEY DUDE!!! KAJ TI TO PIŠE NA LEĐIMA??!!! :wink:
:mrgreen:
              Da da,dobro si to primjetija (y) :palacgore
 
ovo je moja ninja dok je još bila u salonu!
 
pajdo said:
američka boja!
Nema te boje u ponudi za američko tržište!
 
pajdo said:
možda ne za 2007 ali 6ica i 10ka za 2006o god.je bilo
            E ti Ameri moraju bit u svemu posebni,pa i u tome,ha sve za dobre novce :mrgreen:
 
vidim da je tema na žalost "mrtva" pa da ju probam malo oživiti sa "friškim" slikama :D
 
Bojan said:
vidim da je tema na žalost "mrtva" pa da ju probam malo oživiti sa "friškim" slikama :D

jako ljepo pofarbano  (y)...možda još malo felge bacit u crno ili u boju dekla koju si stavio, neka tamno siva, ne vidi se baš dobro
 
Bump said:
jako ljepo pofarbano  (y)...možda još malo felge bacit u crno ili u boju dekla koju si stavio, neka tamno siva, ne vidi se baš dobro


felge neću farbati,samo nek one ostanu u orginal boji  (y)
na deklima je karbonska zaštita  8)
 
Dobro izgleda!  (y)
 
Bojan said:
felge neću farbati,samo nek one ostanu u orginal boji  (y)
na deklima je karbonska zaštita  8)

ahaaaa  :mrgreen: ajd poslikaj ih iz bližeg kad će ti se dat
 
Jel netko zna cijenu leo vincija ili akrapa za ZX 6R '07.