Novi Burgman?

udoban za poludit,lezi i koci solidno zastita od vitra perfektna i brzi od t maxa istog godista  :mrgreen:
potrosnja 7.5L po gradu
 
Dobra krstarica kao i uvijek. Najbolji izbor za GT skuter po meni.

Sent from my Pimperlin using Tapet O.K.
 
Kao i svaki novitet na slikama i videu mi nisu bili nesto posebno, a uzivo skroz druga prica....pricekat cu tako da i burgiju vidim uzivo da komentiram.
 
prolista par stranica...jutros da vidin šta pišu
uglavnom očekuju se friške informacije o ev. promjenama na mehanici i slično

meni se dopada redizan (y)
 
Meni od naprid baca na novog XMaxa, a od zada na Hondinu Forzu. U svakom slučaju ovo bi svrstao pod redizajn, a ne potpuno novi model.
 
joke said:
Meni od naprid baca na novog XMaxa, a od zada na Hondinu Forzu. U svakom slučaju ovo bi svrstao pod redizajn, a ne potpuno novi model.
pa e redizajn, s blagim teh. izmjenama...
 
malo elektronike ubacit u mashinu i novi auspuh..jake teh.izmjene :mrgreen:..ispod plastika isti ko i prije 10g.To je neki novi trend..malo zamazi nek drzi vodu dok majstori odu i dok jos ima jelena koji kupuju tehologiju staru 10g :LOL:
 
gastajbarter said:
malo elektronike ubacit u mashinu i novi auspuh..jake teh.izmjene :mrgreen:..ispod plastika isti ko i prije 10g.To je neki novi trend..malo zamazi nek drzi vodu dok majstori odu i dok jos ima jelena koji kupuju tehologiju staru 10g :LOL:
i sta fali toj tehnologiji?
 
gastajbarter said:
ne fali nista ali svijet ide dalje a neki stoje na istom mjestu :mrgreen:..ram od vodovodnih cijevi i dva amortizera nazad..vrh tehnike iz 80 i neke :mrgreen:
pretjeruješ
to će biti ispeglan skuter do u detalje
prst u uvo i vozi
 
gastajbarter said:
ne fali nista ali svijet ide dalje a neki stoje na istom mjestu :mrgreen:..ram od vodovodnih cijevi i dva amortizera nazad..vrh tehnike iz 80 i neke :mrgreen:
nevidin u cemu je problem i dalje sluzi svrsi i vozi se vrhunski za sta je napravljen.To sta vi ocete da je svaki skuter ko R motor to je vas problem
 
SP said:
nevidin u cemu je problem i dalje sluzi svrsi i vozi se vrhunski za sta je napravljen.To sta vi ocete da je svaki skuter ko R motor to je vas problem
Dobro si i reka

Sent from nakurnjak using Tapatalk 2

 
rekao sam ja da je gastajbarter trebao biti šef razvoja svih proizvodaca,kritizira novu Burgiju,novi FJR,novog maxa 530... covjek zna sta treba  :mrgreen: :mrgreen:
 
prednji kraj odlican. (y) (y)
Straznji kraj katastrofa :palacdolje: :palacdolje:
Instrument tabla napredak ali jos uvijek staromodna. :? :(
Sa teh. strane neman pojma ali mora imat bar 60 konja i potrosnju na razini c650 GT.Ako tu bude losiji lose mu se pise :wink:
I naravno cijena.Ni slucajno priko 90 tkn :wink: