Novi Dunlop GP 212 / PRO

lucki_radnik said:
pitao jucer na stazi kakvi su dojmovi,kazu guma drzi ali se brze trosi od d211
to mi je nebitno, za trku uvik vozim novu gumu pa ako se i potroši trenirat ću na D211, i mala informacija s njom se ide brže do sekunde  :D
 
angelo.ma said:
to mi je nebitno, za trku uvik vozim novu gumu pa ako se i potroši trenirat ću na D211, i mala informacija s njom se ide brže do sekunde  :D

..brže do sekunde??  :misli: :misli: ..molžda neko s 41 na 40..jer će biti sigurniji u sebe..al da neko s 32 ide na 31..e to bas ne vjerujem,,,  (y)
 
metalni said:
..brže do sekunde??  :misli: :misli: ..molžda neko s 41 na 40..jer će biti sigurniji u sebe..al da neko s 32 ide na 31..e to bas ne vjerujem,,,  (y)
e pa Dečko je s 1:31×× na treningu iša 1:30,00  :wink:
 
angelo.ma said:
e pa Dečko je s 1:31×× na treningu iša 1:30,00  :wink:

onda bi ja hladno moga ici 3:55,00??? ako su tako dobre??  :misli: :misli: :misli:
 
zoky_29 said:
onda bi ja hladno moga ici 3:55,00??? ako su tako dobre??  :misli: :misli: :misli:
:misli: uvjeren sam da ih ne možeš dovest na radnu temperaturu  :mrgreen:
ali ako smanjiš pršut i crno vino bez problema bi moga sljedeći put ić ispod 3:50  :mrgreen: (y)
 
angelo.ma said:
:misli: uvjeren sam da ih ne možeš dovest na radnu temperaturu  :mrgreen:
ali ako smanjiš pršut i crno vino bez problema bi moga sljedeći put ić ispod 3:50  :mrgreen: (y)

ko kaze da nemogu da ih dovedem na radnu temp? pa vidija si koje grijace imam.....ja se samo malo provozam da ih ohladim  :LOL: :LOL: :LOL:

a sta se tice prsuta i vina....zajebi to......ne smanjujem ni za 1:35,00!!!!

vec ajd nabavi malo crnoga pa se vidimo u subotu ili ces doc kod mene pa cemo bacit sta na gradele?  :misli: :misli:
 
Jebote , kolko su te gume napredovale u 5 godina u sekundama .... sve me strah otić na grobnik ... tko bi mi vjerovao kolko vozim  :shock: :shock: :shock: :shock:
 
stojednaseljačina said:
Jebote , kolko su te gume napredovale u 5 godina u sekundama .... sve me strah otić na grobnik ... tko bi mi vjerovao kolko vozim  :shock: :shock: :shock: :shock:


:lolcry:
 
stojednaseljačina said:
Jebote , kolko su te gume napredovale u 5 godina u sekundama .... sve me strah otić na grobnik ... tko bi mi vjerovao kolko vozim  :shock: :shock: :shock: :shock:

Znaci mogao bi spustiti vrijeme na 1.55  :LOL:
 
stojednaseljačina said:
Jebote , kolko su te gume napredovale u 5 godina u sekundama .... sve me strah otić na grobnik ... tko bi mi vjerovao kolko vozim  :shock: :shock: :shock: :shock:
to je jebena metodologija
išao sam 1;36 sa starim motorom
- 1 secunda jer sam mršaviji
- 1 sekunda jer je novi model motor bolji
-  0,5 sec jer imam quickshift
- 1 secunda gume
- 1 secunda jer sam u boljoj formi

znači odmah idem 1;31 :LOL: :LOL:
sve sporije od toga bit će veliko zaročaranje
u stvari više ni ne vozim nego šaljem esej od dvije strane a4 formata na UEM gdje im obrazlažen nedvojbeno utvrđene činjenice; jeste vidli da mogu 1;36 na onoj krntiji, i onda im nabrajam što sam sve uradio na motoru koliko je 2009 bolja od 2006-te, pa malo o gumama gp212. samo na kraju utrke nekam meni zbroje 11 krugova po 1;31;500 i to je to, a sve to je i dobro za okoliš jer neđu zagađivati
, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Znaci mogao bi spustiti vrijeme na 1.55  :LOL:
Papak , pa tolko sa, na Klr-u išo  ...bi volio jurit , a ne samo turirat na moto susretima  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
stojednaseljačina said:
Papak , pa tolko sa, na Klr-u išo  ...bi volio jurit , a ne samo turirat na moto susretima  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

Lako se tebi kurcit kad si ucio od najboljeg  :?
 
antefz6 said:
to je jebena metodologija
išao sam 1;36 sa starim motorom
- 1 secunda jer sam mršaviji
- 1 sekunda jer je novi model motor bolji
-  0,5 sec jer imam quickshift
- 1 secunda gume
- 1 secunda jer sam u boljoj formi

znači odmah idem 1;31 :LOL: :LOL:

, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jebote Ante , al od kad sam ja zadnji put bil dole , tri serje guma su bile u igri .... nakon "treskavica" one su davale 1 sekundu , onda Ntekice dvije sekunde , i sad ove 1. sekundu .....  motor i sebe nisam ništ diral .... znači tu smo  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
stojednaseljačina said:
Hvala , hvala , ... ja sam bil sam svoj majstor  :wink: :mrgreen: :mrgreen:

Ne lazi, mi smo u birtiji culi da te je Brzi ucio voziti, a sad tako :palacdolje: