Novi Dunlop GP 212 / PRO

Koji sad Brzi ???? ima ih jedno 3 kaj ih poznam  :misli: :misli: :misli:  a ti su svi sporiji  :jesus: :jesus: :jesus:
 
stojednaseljačina said:
Koji sad Brzi ???? ima ih jedno 3 kaj ih poznam  :misli: :misli: :misli:  a ti su svi sporiji  :jesus: :jesus: :jesus:

He, he :mrgreen:
 
stojednaseljačina said:
Kaj ??? Pa ja imam te gume .... i odlične su  :mrgreen: :mrgreen:
prova sam ih i 211 su bolje, a virujen 212 još bolje  :mrgreen:. bitno je da sam uvjeren da ide sekundu brže s njima, ranije ću počet otvarat i evo sekunde jer  nema kočinice u glavi  :misli: (y)
 
angelo.ma said:
prova sam ih i 211 su bolje, a virujen 212 još bolje  :mrgreen:. bitno je da sam uvjeren da ide sekundu brže s njima, ranije ću počet otvarat i evo sekunde jer  nema kočinice u glavi  :misli: (y)

Tu kocnicu si "rekalibriraj" kad probas gume, a ne samo zato jer je neko s tom gumom radio bolje vrijeme  (y)
 
angelo.ma said:
ranije ću počet otvarat i evo sekunde jer  nema kočinice u glavi  :misli: (y)
može jedno pitanje ; kad bi morao onako iz glave reći koliko je tvoja yamaha brža danas nego što je bila prije slaganja , šta bi reko? koja je tvoja procjena? :misli:
 
antefz6 said:
može jedno pitanje ; kad bi morao onako iz glave reći koliko je tvoja yamaha brža danas nego što je bila prije slaganja , šta bi reko? koja je tvoja procjena? :misli:
ako misliš od tvorničkog do sada 4-5 sekundi, a od prošle do ove godine 2 sekunde.
 
A jebote , odu meni dve sekunde .... ma jebo to neču se onda ni vozit .... a možda samo ovaj maci nezna kaj priča  :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :jesus:
 
Jebo sekunde...meni se šare sviđaju...imat ću najljepše gume pred birtijom  :0648:
 
maloprije sam imo priliku vidjet poderanu 212ku, koliko sam skužio problem je u bočnim šarama koje baš idu po onom dijelu gdje se najviše otvara iz zavoja i tu se gume malo više dere tj otvara od 211ke, e sad što se tiče gripa ponosni vlasnik tvrdi da je grip na razini 211 ili bolji, i da je jedino problem u trajnosti..
treba čuti i iskustva drugih uklj. i Mačija
 
na AA prošlog vikenda je temperatura bila 10°. momak koji je vozio kaže da je na razini 211, a na upit Tomasinija o gumi Dunlopov tehničar pojasnio je da na 30° podloge dođe na svoje.
 
ne da vrag mira  :mrgreen:. danas sam malo zivka mobitele i večina je razočarana gumom, neki su i ljuti jer stalno kliže  :?, vidit će mo kako će se ponašat na toplijoj podlozi  :misli:. vrime će pokazat
 
angelo.ma said:
stiga prvi set
         
Ja mislim da te gume triba odma bacit.Ta kreda ih je uništila.Kad ih budeš baca javi da ti dan adresu.Zbrinjavan nove gume koje su  malo ruvinane,besplatno. :LOL: :LOL: :LOL:
 
Angelo ako ne budu valjale ja ih kupujem po recesijskoj cijeni :mrgreen: (y) 14-tog cemo znat sve (y)
 
:LOL: bando organizirana  :jesus:

s kim sam god priča razočara se s ovom gumom  :?. mislio sam ih potrošit u nedilju ali neću moć, tek sam za happening na stazi, pa će mo vidit kako se ponašaju pod normalnim vozačem jer oni divljaci nisu nisu zadovoljni  :mrgreen: