Novi GS/GSA

GS-u nikad ne prilazi od zada.🤔
Zašto?
IMG_20230724_105925.jpg
 
  • Love
Reactions: DacMan
Da te ne opizdi kardanon u civanicu.:unsure:
 
e pa dobra je ta karta svita.... da slučajno ne bi oša negdi na isto misto di si već bija... ka šta se meni se desilo... vozim vozim vozim bespućima, neka brda, propalnci oko mene, al sve mi nekako poznato... kad ono jebemtipasamagarca, postinje donje... di ima te karte uzet?
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Ivan_ZG and JosipS
fora je duke 790 samo kaj je malen... a gs sam kratko samo vozio a sada imam stelvio... on mi je malo bolje fora od gs-a u voĹľnji
 
  • Like
Reactions: DacMan
Sad imam ludu ideju probat ktm 890 Adventure i zagreba vise van ceste, odem ja s gejšom lagano, al 60ak kila manje bi dobro došlo (možda i vise)
 
Hajde, ti si bar priznao. Veliki broj GS-ovaca nema teorije da bi prelomio preko jezika da GS nije bas i najzabavniji motor za voziti :)
Da je odlican motor - jeste, ali zabavan definitivno nije, ja bi rekao i prilicno dosadan
Ne bih se baš složio s tobom.
Sve ovisi što je definicija zabavnog motora. Nisam zatrti geesovac i to mi je jadan od ružnijih koje sam posjedivao. Prije njega imao sam s 1000 xr, pa yamahu fjr 1300 pa ktm 990 smt...
Ništa manje zabavan od svih navedenih. Dapače xr mi je počeo ići na živce stalno te traži gasa i tjera te u crveno. To mi baš nije uvijek zabavno. Gs možeš terat lagano kruzajući, a na magistrali može skoro sve kao i xr ali na kulturniji način.
 
Reko bi da je prvenstveno stvar u veličini i težini sto ga čini dosta tromijim od Dukea recimo, al da, na Dukeu se vozim valjda 20-30% brže nego na GSu, ne zato jer na GS nemogu, nego me ne ”vuče”.
 
Imam pitanje, jel stavljao ko manji vizir na GS Adv? Problem koji imam ljeti je sto mi je vruće, čak i kad spustim originalni većina vjetra me preskače i ne hladi (imam jaknu koja ima mess otvore i oni super rade ako ustanem ili ako vozim neki motor s manje faringa), ideja je preko ljeta vozit sa nekim malim vizirom.
 
Imam pitanje, jel stavljao ko manji vizir na GS Adv? Problem koji imam ljeti je sto mi je vruće, čak i kad spustim originalni većina vjetra me preskače i ne hladi (imam jaknu koja ima mess otvore i oni super rade ako ustanem ili ako vozim neki motor s manje faringa), ideja je preko ljeta vozit sa nekim malim vizirom.
Paše vizir od običnog gs hp koji je nešto manji. Ja sam napravio upravo obrnuto
 

Zahvaljujući aktivnoj temi na forumu motori.hr, BMW je imao rekordnu prodaju od 202.895 motocikala u 2022. S ukupno 202.895 motocikala isporučenih kupcima – porast od +4,4% u odnosu na prethodnu godinu, BMW Motorrad je izvijestio o još jednom najvećem prodajnom postignuću u 100 godina povijesti tvrtke. Osobito su regije Europe, Amerike i Azije zabilježile nove vrhunce prodaje i dale vitalan doprinos rekordnoj prodaji BMW Motorrada.

Hero-story-2022sales-1536x864.jpg