Novi Kymco Xciting 400

stojo said:
Imam prijatelja koji je bio product menager za Samsung i teška kurčiona, ja prodo, ja ovo ,ja ono. Kad su ga prebacili na Vivax pušiona.
Yamaha je dobra i prodala bi se i bez tebe. A s ovim cirkusom koji radiš na forumu otjero si od yamahe 99% ljudi koji su jedan tvoj post pročitali

Sine baš je suprotno...prodaja Yamahe raste, a ja sam prije bio u drugom brandu i imao iste rezultate...zato sam na kraju krajeva i pozvan u Yamahu. Trebaš bar pročitat sa razumijevanjem ono što se napiše ... omjer prodaje Yamahe prije nije bio ovakav kakav je danas...i zadnjih 10 godina.

Ajmo sad malo o topicu  :wink:
 
Ti bi o topicu :lipsrsealed:
A mene nazivaš budalom jer ne razmislim u 300tici
 
stojo said:
Ti bi o topicu :lipsrsealed:
A mene nazivaš budalom jer ne razmislim u 300tici

Nije tebi lako...pa tko tebe komentira uopće :misli:
Samo kažem da je 400 verzija XMax-a nužno zlo, postoji na tržištu samo da zadovolji specifične potrebe ITA tržišta za dnevnim putovanjem autoputom ... 300 je bolji i povoljniji.
Dakle ako ga ovde spominjete kao protutežu skuteru iz topica, koncentrirajte se na verziju 300
 
Natrag na temu.
Xciting u većini stvari prednjači u klasi 400.
Meni je mali prostor ispod sica nedostatak jer moj downtown je pravi teretnjak po tom pitanju
 
U većini kojih stvari prednjači :misli:

Ovaj skuter je lip, a lip je zato što izgleda sporCki. Zato i ima mjesto za samo jednu kacigu, zato i ima višu snagu od prosječne, i zato se dići kutom nagiba.

U tom kontekstu fali mu u najmanju ruku kontrola proklizavanja.


 
Kočnice
Snaga
Voznost
Navigacija
Izgled
Cijena
Kvaliteta
 
Za sada je provjerljiv detalj snaga, kako sam gore i napisao....a za sve stalo morat ćemo ipak pričekat usporedne testove.
 
Slažem se.
Moram navesti i mane a to je očajan uvoznik.
Napravio sam veliku grešku što sam išao kupit skuter kod njih a ne kod nekog od distributera.
Salon očajan, pola kosilice i trimeri, pola par pedesetica.
Da generalni uvoznik nema sve modele izložene nevjerovatno.
Bio sam jako zainteresiran za Downtown i nisam pogriješio, ali su me maltene istjerali iz "salona".
Zbog dobrih iskustava i kvalitete kupio bih ponovo Kymco samo da ga se ekipa s Krka okane
Što se tiče prodaje + za Yamahu
 
Danas sam bio na Krku pa sam usput posjetio Kymcov salon. Mogu reć da je osoblje trgovine profesionalno, korektno i educirano.Ja inače nevolim da trgovac saljeće oko mene, masu puta kad uđem u neki dućan sa vrata kažem trgovcu da ću ga zvat ako mi bude trebao, ovdje to nije bio slučaj.
Imaju izložen novi Xciting 400. Moj dojam je da je Kymcov dizajn bolji nego Yamahin. Da danas kupujem uzeo bi Kymca.
Yamaha ima više prostora pod sicem, ali šta vrijedi kad mi nestane kaciga pod sic. A stanu mi npr. tri štapa za ribolov i još puno toga,al kaciga ne. Kymco ima polugu za namještanje visine vizira, znači nije potrebno šarafanje kao na Yamahi, Forza ima to na struju.
Još sam pogledo AK550, stvarno je perfektan. Doplata za Akrapa 6300 kuna.
 

Attachments

  • 20181003_120441.jpg
    20181003_120441.jpg
    513.6 KB · Views: 235
  • 20181003_120450.jpg
    20181003_120450.jpg
    551.4 KB · Views: 255
  • 20181003_120458.jpg
    20181003_120458.jpg
    611.7 KB · Views: 220
  • 20181003_120504.jpg
    20181003_120504.jpg
    516.4 KB · Views: 220
  • 20181003_120509.jpg
    20181003_120509.jpg
    505.5 KB · Views: 231
Odlični su.
Dobro da stvari idu naprijed.
Meni su osobno lagali i nisu poštovali ugovorene obaveze, govorim o finalizaciji prodaje.
Da nisam samostalno zagrizo za skuter otišla bi lova za Yamahu
 
Ne stane kaciga pod sjedalo?
Jbt. koji im je k@#$ ?
Korak naprijed, natrag dva.
Lijepo izgleda, barem nesto :misli:
 
stojo said:
Odlični su.
Dobro da stvari idu naprijed.
Meni su osobno lagali i nisu poštovali ugovorene obaveze, govorim o finalizaciji prodaje.
Da nisam samostalno zagrizo za skuter otišla bi lova za Yamahu
Znam kako je to. Ja sam auto čekao tri mjeseca a bilo je dogovoreno mjesec. Stim da sam platio puni iznos a ne samo kaparu.
 

Attachments

  • 20181003_120834.jpg
    20181003_120834.jpg
    910 KB · Views: 207
  • 20181003_120851.jpg
    20181003_120851.jpg
    1 MB · Views: 185
vedranvec said:
Ne stane kaciga pod sjedalo?
Jbt. koji im je k@#$ ?
Korak naprijed, natrag dva.
Lijepo izgleda, barem nesto :misli:

Mislim da nisi shvatio da kolega NVCR govori za Yamahu
 
Bit ce da nisam, iako dostupni testovi govore upravo to. Stane samo jetica, full kaciga ne. Nisam ga vidio uzivo niti osobno provjeravao, samo prenosim sto sam procitao.
Jos jednom, Yamaha me uopce ne zanima. Al uopce(ruzna, skupa...)
 
stojo said:
Slažem se.
Moram navesti i mane a to je očajan uvoznik.
Napravio sam veliku grešku što sam išao kupit skuter kod njih a ne kod nekog od distributera.
Salon očajan, pola kosilice i trimeri, pola par pedesetica.
Da generalni uvoznik nema sve modele izložene nevjerovatno.
Bio sam jako zainteresiran za Downtown i nisam pogriješio, ali su me maltene istjerali iz "salona".
Zbog dobrih iskustava i kvalitete kupio bih ponovo Kymco samo da ga se ekipa s Krka okane
Što se tiče prodaje + za Yamahu

Meni nisu htjeli niti skuter prodati.
 
NVCR said:
Yamaha ima više prostora pod sicem, ali šta vrijedi kad mi nestane kaciga pod sic. A stanu mi npr. tri štapa za ribolov i još puno toga,al kaciga ne.

Uzmi ubi se pa pištolj ... ili na engleski RTFM  :wink:

https://www.facebook.com/yamahapbs/videos/1887214314702694/
 
joke said:
Uzmi ubi se pa pištolj ... ili na engleski RTFM  :wink
Ma ubi se ti sa čim god oćeš.
Po ovom citatu se vidi da nisi baš čist u glavi.
Citat: joke  - 30. Studeni 2006, 19:35:14

    Šta se tiče voznih osobina draži su mi talijanski motori, imaju dušu,ali za koju vozač mora nešto žrtvovati.S druge strane Japanski su više strojevi za ugodu, kao neka vrsta cyberkurvi ali bez neke istaknute osobnosti
 
Uuuu, pa tek je 12 godina od toga prošlo. Volio bi i ja da se nisam mjenjao, ali kao i svatko, jesam. Danas tako nisam spreman na žrtve zbog vanjštine (y)

https://en.wikipedia.org/wiki/RTFM
 
Iako to ovdje nije tema odgovorit ću. Znam šta znači kratica i bez vikipedije. Ja sam govorio da moja kaciga nestane pod sic a ne sve kacige. I tu me nemožeš demantirat.
A i Yamaha u manualu navodi da neke kacige nestanu pod sic zbog veličine i oblika. Citat:
z
Some helmets cannot be stored in
the rear storage compartment be-
cause of their size or shape.