Novi Kymco Xciting 400

Potrošnja od 4,5 do 5,5l.Ja sam napravio nekih 8000km.Nagurao ga oko 170km/h ali trenutno imam gore veći vjetrobran od Givia,i on mu neda preko 160.Ostalo sve potpisujem.Čvrst u zavojima,stabilan,ali opet okretan i udoban.Ja zadovoljan.Mene osobno malo nervira što ne lovi okretaje ii brzinu kao recimo kxct,ali i to se da riješiti sa drugim variatorom.
 
Kakav je odnos prema xcitingu 500, ovom zadnjem redizajnu. Vidim da se tu i tamo pojavi u oglasnicima. Vidio sam uživo i jedan i drugi, ali nisam imao priliku probati ni jedan. Pošto xc400 neće još tako brzo u oglasnike možda bi uzeo xciting 500. Vizualno su mi oba dobra. Jedino me brine kakav je 500 sa potrošnjom. Ima li još kakvih bitnih razlika, osim ovih vizualnih?
 
Taj stariji model je neusporediv s novim 400. Ovaj 400 rađen je na totalnoj novoj platformi. Taj stariji 500 je kao novi 300, otprilke
 
Ja govorim o Xcitingu 500 iz 2012 godine.. Evo ovaj... http://www.totalmotorcycle.com/motorcycles/2013models/2013-Kymco-Xciting500Ri-ABS.htm

Pa on ne bi trebao baš biti u zaostatku.. naprotiv.. Znači ne mislim na onaj stari model iz negdje 2009.. godine.
 
Doms, nemoj da te izgled zavara. Exciting 500 iz 2012. i ovaj novi Xciting 400 imaju samo istu prednju masku, sve ostalo je drugačije i puno bolje! Potpuno nova mašina, radijalne prednje kočnice, manja težina, rigidniji, okretniji. Vozio ga na Krku, stvarno grize! Best buy za budget conscious kupce (IMHO)!  (y)
 
Evo da osvježimo malo temu... :mrgreen:
Moj xc400 ide na bubanj...
ne zato jer ne valja, već zato jer mi drugi tjedan treba stići novi sa ABS-om.
Ako je netko zainteresiran za ovoga,slobodno neka se javi.Ima trenutno 13200km,zadnju novu gumu i tek je regan i napravljen servis na 12000km. (y)
 
Moga si Kawasakija kupit  :mrgreen:
 
alex - gdje si kupio xcitinga 400 i gdje ga servisiras? ja sam iz pule i zato i pitam
trenutno imam beva 300 (2013) ali razmisljam uzeti nesto jace i drugacije i xc 400 mi je predivan  (y)
 
Eleven said:
alex - gdje si kupio xcitinga 400 i gdje ga servisiras? ja sam iz pule i zato i pitam
trenutno imam beva 300 (2013) ali razmisljam uzeti nesto jace i drugacije i xc 400 mi je predivan  (y)

stvarno dobro izgleda, a i cijena mu je i više nego konkurentna
iznenadio sam se kolika mu je (YouTube) krajnja brzina na testiranjima

(y)
 
ali svejedno mislim da cu pricekati downtown 350 da stigne (zastupnik u Hr kaze iza ljeta) pa odluciti  (y)
 
Downtown je tipican skuter !naravno veci  :mrgreen: dosao sam po njega u Rijeku i vidio i xciting 400 bez abs za istu cijenu pa sam probao sjesti i na njega.Taj sam tren zaboravio na 350 ,iako ima dobar dizajn i opremu i dva mjesta za kacige pod sjedalom odlucio sam se odmah za 400i ali sam pricekao par dana na model s abs-om i nisam pozalio!  (y) inace mi je to prvi skuter