Novi polovnjak 600 ccm

Status
Not open for further replies.

Aureus

New member
Dakle skupih nesto love a do zime ce biti jos tako da si kupujem napokon posten motor ,


Znam da ovakvih topica ima 200 po forumu ali sta cu kad mislim da sam jedinstven  :misli:

Uglavnom zima proljece cu imati cca 40k kn ... dakle kupujem nekog polovnjaka 600 ccm
bitno mi je da servisi nisu preskupi i da nisu precesti (mislim na neke kvarove vece)......

Zasad prvo primam savjete a onda gledam po ljepoti ,


Unaprijed hvala ;)
 
Kako kaze Zeleni, pokusaj bar otprilike napisati sto te zanima.  (y) Jer osim dva kotaca, sport i recimo jedan SM ili cross nemaju  bas nista zajednicko.

Ako te zanimaju performanse, onda po meni trebas japanska 4 cilindra, sport ili naked, ako vise volis SM (jedan cilindar) i sve sto on nosi, onda obrati pozornost na recimo KTM LC4, XTX i slicne, a ako zelis putovati, onda ti treba pak putni motor (uglavnom V2) tipa V-Strom, TDM, itd.
 
sport obavezno ;)

uglavnom ce se koristiti za kraca putovanja , ljeti na more najvise ...
 
na tzr 50 sam presao oko 5000 km ...

na hondi cbr 900 oko 1000 km , (sad se frend vratio iz inozemstva pa sam mu i vratio bike ) đ


mislim da je meni dovoljno 600 ccm
 
Uzmi yamahu fazer 600,možeš se normalno vozit a možeš i potegnut ak ti je do brže vožnje.
 
Ako te zanimaju sport kupi ninju 600 polovne nisu ni tako skupe a ako naked solidne performanse kupi Z 750 isto nisu skupe polovne
 
onako fazer mi ne pase izgledom ...  :misli:


inace sto je bolje dati cca 40 k kn na polovnjak ili uzeti kredit pa motor novi platiti cca 100 k kn (sa kamatama )
 
Status
Not open for further replies.