Novi stacionarni radari

Ima tko kakvu ideju sa čime tablicu prekriti? 
Da se ne mora svaki put skidati i stavljati tablicu.  :mrgreen:
Za one dvokotače koji imaju tu nesreću da ne mogu stavljati preklopne mehanizme i to.  8) :mrgreen:
 
Ima li neko koordinate za ta mjesta gdje su novi radari da si umemoriram u navigaciju. Hvala.
 
marac_zg said:
Ima tko kakvu ideju sa čime tablicu prekriti? 
Da se ne mora svaki put skidati i stavljati tablicu.  :mrgreen:
Za one dvokotače koji imaju tu nesreću da ne mogu stavljati preklopne mehanizme i to.  8) :mrgreen:

HR naljepnica.

 
Nero said:
HR naljepnica.
Stvarno si zakomplicira život mupovim fotografima...  :LOL: :LOL: :LOL:
Koliko je crvenih 999-ki sa konjinom od dva metra za volanom na splitskim (četveroznamenkastim pritom) tablicama?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Shepa said:
Stvarno si zakomplicira život mupovim fotografima...  :LOL: :LOL: :LOL:
Koliko je crvenih 999-ki sa konjinom od dva metra za volanom na splitskim tablicama?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

U Porecu gdje je slikano, jedan.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nije uopce stvar u tom. Ako me kamera slika, on moze tom slikom dupe obrisat, jer ne moze dokazati da sam to ja, bez obzira na to sto zna.

I ovo je bila samo privremena mjera, isao sam na tehnicki, poslije je tablica zavrsila gdje joj je i mjesto. U garazi.
 
Nero said:
U Porecu gdje je slikano, jedan.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nije uopce stvar u tom. Ako me kamera slika, on moze tom slikom dupe obrisat, jer ne moze dokazati da sam to ja, bez obzira na to sto zna.

I ovo je bila samo privremena mjera, isao sam na tehnicki, poslije je tablica zavrsila gdje joj je i mjesto. U garazi.
Mda... siti me ovog boldanog na kavi, pa ću ti ispričat zanimljivu anegdotu s jednim prikom koji je još na sudu zbog odbijanja davanja lažnog(!) iskaza.
 
Nero said:
HR naljepnica.
Ne jedna, barem 3. :brush:
Ili jedna kamionska.

Nero said:
I ovo je bila samo privremena mjera, isao sam na tehnicki, poslije je tablica zavrsila gdje joj je i mjesto. U garazi.
Provuka si se kroz iglene uši sa ovom nadopunom. :no:
:mrgreen:
 
Nisam znao da ima kamera na ZG obilaznici, smjer zapad Osijek>ZG par kilometara prije izlaza za veliku goricu (novu veikogoričku obilaznicu) i DA kamera je danas bila unutra! Prosao sam s motorom oko 150km/h  :rolleyes:
 
zoko125 said:
Stacionarni radari u Slunju i Rakovici u funkciji!!!

skuco said:
2kom josipdol danas stavljene kamere
jedan kod restorana gradina 300m od centra prema senju
drugi 1km od centra prema ogulinu


fala  (y)

 
zlogi said:
Nisam znao da ima kamera na ZG obilaznici, smjer zapad Osijek>ZG par kilometara prije izlaza za veliku goricu (novu veikogoričku obilaznicu) i DA kamera je danas bila unutra! Prosao sam s motorom oko 150km/h  :rolleyes:

Kosnica , na nosaču  , smjer zapad , već dugo je tamo ;)
 
Za par mjeseci treba otvorit temu stacionarni radari-ceste na kojima ih nema

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

 
zlogi said:
Nisam znao da ima kamera na ZG obilaznici, smjer zapad Osijek>ZG par kilometara prije izlaza za veliku goricu (novu veikogoričku obilaznicu) i DA kamera je danas bila unutra! Prosao sam s motorom oko 150km/h  :rolleyes:

pretpostavka je ako nemas tablicu da ti moze soli na rep, ili se varam ?  :misli:
ili se to vise ne prakticira
bez tablice ?
 
Živčani said:
Znači,vozio sam točno 100 i odbili su mi 3km/h,znači terete me za 17km/h.Da sam vozio 104,to bi bilo 21 preko i popio bi bod.Sa 5 bodova ideš kod psihijatra na razgovore.Sa 7 ti uzimaju vozačku sa svim kategorijama.Ja ih imam sve i ponovno polaganje bi bilo preko 20 000 eura da ih opet vratim.Mobitel je jedan bod.Veće brzine,2 boda,kao i crveno.Droga i alkohol to ne želimo znati.Bicikl je tamo isto kao i auto,znaci pusis bodove i na njemu.I vozačku.I još nešto,sa policijom razgovaraš samo kad te nesto pitaju,inače šutiš.Bolje je.Pa se ti kurči.

Da nisi malo bodove pobrkal....
Ili su nekaj mjenjali.... Nikakvo uzimanje sa 7 bodova nije bilo...
Ja ih 12 skupio, i nist mi nisu uzeli
 
speed attack said:
Da nisi malo bodove pobrkal....
Ili su nekaj mjenjali.... Nikakvo uzimanje sa 7 bodova nije bilo...
Ja ih 12 skupio, i nist mi nisu uzeli
Za Živka vride poseba pravila.
Za ograničene :mrgreen:
 
Kamere postavljene u Vukmanićkom cerovcu i Tušiloviću.
:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: