Novi stacionarni radari

Išao jest i pit  :0648: :0648: :0648: imala rodbina feštu za krizmu....nego daj mi vidi jel radi ta kamera to je tvoj region  :LOL:
 
Ma pičku je moj region. Nedaj bože hahahahha.

To vataj ove iz vojnića a navodno je tamo policija jebennaaa

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

 
Borinjo said:
Jel zna netko jel radi ona kamera u naselju Brezova Glava na relaciji Tušilović-Topusko? Jer ako je danas radila, najebao sam  :0648:
:no:
 
Zabraniti Garmin danas!

http://www.sasailisevic.com/2016/05/garminom-protiv-kamera-za-brzinu/
 
Isprobao staru prastaru Cobru 9300 mislim, i otkriva sve fiksne kamere, doduse slab signal ali otkriva. Mozda koji noviji radar detektor ima jaci signal ali kako je to zabranjeno nis od tog.
Btw Cobru sam bacio jer je zabranjena. 8)
 
Jel koristi neko jos koju aplikaciju tipa speed kamera,cisto da vidim,meni sygic sljaka ali mozda ima kaj bolje?vidim da se za par dolara mogu kupit i premium verzije,koristi neko?
 
Riker said:
Zabraniti Garmin danas!

http://www.sasailisevic.com/2016/05/garminom-protiv-kamera-za-brzinu/


Ubačene su ove milicijske ali ove moje selske ne, a sele dalo para za pet komada tako da usporite prilikom prolaska jer su prilično male pa samim time i dosta neuočljive.  :wink:
 
Lolo said:
Ubačene su ove milicijske ali ove moje selske ne, a sele dalo para za pet komada tako da usporite prilikom prolaska jer su prilično male pa samim time i dosta neuočljive.  :wink:
mozes malo preciznjie napisat. ne znamo svi di zivis  :mrgreen:
koje manje, nisam znao da postoji jos jedna verzija osim one ogromne sa 2 otvora u ravnini?
 
J...i ga preskočil to  :LOL:, Zaprešić, jedna na ulazu kada se prođe rotor iza semafora za brzinu, jedna kada se prođe stadion s desne strane iza zadnje kuće. Kod srednje škole iz smjera naselja Kalamiri, tu se da lijepo potegnuti i jedna prema groblju, na toj dionici se da još ljepše potegnuti tak da pripazite, vas dojdeke  :LOL: interesiraju samo ove na ulazu kod rotora i na izlazu kod stadiona.  :wink:
 
Lolo said:
J...i ga preskočil to  :LOL:, Zaprešić, jedna na ulazu kada se prođe rotor iza semafora za brzinu, jedna kada se prođe stadion s desne strane iza zadnje kuće. Kod srednje škole iz smjera naselja Kalamiri, tu se da lijepo potegnuti i jedna prema groblju, na toj dionici se da još ljepše potegnuti tak da pripazite, vas dojdeke  :LOL: interesiraju samo ove na ulazu kod rotora i na izlazu kod stadiona.  :wink:
  hvala  (y)
Znam za sve na podrucju Zg-a(bar se nadam  :mrgreen:),za ove prema moru i znam di su u Rijeci ali za Zapresic nisam do sada cuo  :misli:
cudno da ih nisu ubacili u garmin  :palacdolje:
 
kaže mi kolega; sad u četvrtak ima da bude žetva  :LOL:

stacionirani najmanje bitni  (y) bušman ekipa radi prekovremeno  :mrgreen:
 
luka737 said:
  hvala  (y)
Znam za sve na podrucju Zg-a(bar se nadam  :mrgreen:),za ove prema moru i znam di su u Rijeci ali za Zapresic nisam do sada cuo  :misli:
cudno da ih nisu ubacili u garmin  :palacdolje:

Nisam upoznat koja je šema MUP/grad ali znam da je postavljeno na traženje grada i koliko se može pratiti trend toga bi moglo kroz koju godinu biti k'o kenje. Na ovom linku imaš detaljnije sa lokacijama, a imaš i izgled same kamere koja je kudikamo manja i samim time neučljivija. http://www.zapresic.hr/vijesti/ostale-vijesti-novosti/kamere-mup/1078/
 
črnomerec said:
Jel koristi neko jos koju aplikaciju tipa speed kamera,cisto da vidim,meni sygic sljaka ali mozda ima kaj bolje?vidim da se za par dolara mogu kupit i premium verzije,koristi neko?
Sygic speed cam je zadnji puta updatean u sept 2015. Za iOS.
 
Easy rider said:
http://www.sasailisevic.com/2016/05/garminom-protiv-kamera-za-brzinu/ (y)

Bok, ja sam sasailisevic.com :)

Nisam znao za ove friške kamere u Zaprešiću i okolici, ali obići ću ih (možda već ovaj vikend) pa ih dodam u:
- Garmin GPI (i fwdam ih Garminu Hrvatska)
- Waze
- KML

Inače, Waze je skoro pa idealno rješenje za one koji koriste smartfone na motoru/autu.
No, mali problem kod Wazea - kamere koje korisnici prijave kroz Waze aplikaciju i/ili unesu u Waze Map editor treba approveati Waze Area Manager (a tko je to, još nisam doznao). Tako da trenutno u Wazeu postoje skoro sve (ali ne i svih 47 kamera, plus još ove nove zaprešićke) kamere, ali aplikacija zasad ne upozorava na one koje nisu odobrene.
 
sash said:
Bok, ja sam sasailisevic.com :)

Nisam znao za ove friške kamere u Zaprešiću i okolici, ali obići ću ih (možda već ovaj vikend) pa ih dodam u:
- Garmin GPI (i fwdam ih Garminu Hrvatska)
- Waze
- KML

Inače, Waze je skoro pa idealno rješenje za one koji koriste smartfone na motoru/autu.
No, mali problem kod Wazea - kamere koje korisnici prijave kroz Waze aplikaciju i/ili unesu u Waze Map editor treba approveati Waze Area Manager (a tko je to, još nisam doznao). Tako da trenutno u Wazeu postoje skoro sve (ali ne i svih 47 kamera, plus još ove nove zaprešićke) kamere, ali aplikacija zasad ne upozorava na one koje nisu odobrene.
ima fora sa google maps? ili mireo dont panic?
 
Google Maps -> možeš ručno označiti sve da ti se prikazuju kao dodatni layer (ili uvesti recimo kroz KML), ali ti Google Maps aplikacija neće pištati kad nailaziš na kameru. (Waze to može, a kada Google (koji je kupio Waze) integrira skroz Waze funkcionalnost, vjerojatno će moći i Google Maps.)

Mireo Don't Panic -> nisam ju koristio godinama, ali sigurno da ima kamere. No, kako u nju ubaciti ove, ne znam (u ovaj čas).