Novi stacionarni radari

mali_bandit said:

odi na scdb.info, ja sam platio oko 10 Eura, vrijedi godinu dana, imaš SVE zemlje, čak i izvan Europe, tamo izabereš za koje zemlje hoćeš downloadati. Izabereš nekoliko tebi interesantnih. Moraš napraviti Acount i onda se prijaviti, može za OS i za Windows. Meni se u aplikacijama onda pojavila ikona POI downloader ( govorim za Garmin) i folder u downloadu Folder za kamere, spojiš navigaciju i prebacis, imaš upute.
Sve u Zagrebu su bile,ne znam za ove sad najnovije postavljene unatrag mjesec dana. Možeš čak namjestiti koliko ispred potencijalnog radara želiš da te upozorava.
 
crni konjanik said:
odi na scdb.info, ja sam platio oko 10 Eura, vrijedi godinu dana, imaš SVE zemlje, čak i izvan Europe, tamo izabereš za koje zemlje hoćeš downloadati. Izabereš nekoliko tebi interesantnih. Moraš napraviti Acount i onda se prijaviti, može za OS i za Windows. Meni se u aplikacijama onda pojavila ikona POI downloader ( govorim za Garmin) i folder u downloadu Folder za kamere, spojiš navigaciju i prebacis, imaš upute.
Sve u Zagrebu su bile,ne znam za ove sad najnovije postavljene unatrag mjesec dana.

nisam znao :(
10€ je sitnica s obzirom na kazne, bum se time pozabavil za vikend hvala  (y)
 
Super Jura said:
Koliko je ono vožnja bez tablice?
Jel još uvijek 300, odmah 150kn?    Bagatela!
što se kamera i prašinara tiče, totalno isplativo, taman da te i jednom godišnje pred krčmom popišu :mrgreen:
 
Za van grada se slažem da je skidanje tablice ukoliko se hoće jurcati najbolja opcija, tablicu pospremiš da je uz tebe, a onaj donji plastični držač koji drži tablicu u okviru, imaš jedan ispravni a jedan strgaš i kažeš ukoliko su te zaustavili da ti je neko strgao plastikicu te zbog toga ne možeš vratiti tablicu...budem čim se vratim doma...majke mi... :mrgreen: maksimalni rizik 150 kn...
 
upravo sam razgovarao sa tehničkom podrškom Garmin :D veli lik ima u regiji Europa ali ne piše na stranici...
pitam jel ziher ima pošto plaćam? Veli neznam  :? tko zna? Veli neznam  :shock:
 
crni konjanik said:
odi na scdb.info, ja sam platio oko 10 Eura, vrijedi godinu dana, imaš SVE zemlje, čak i izvan Europe, tamo izabereš za koje zemlje hoćeš downloadati. Izabereš nekoliko tebi interesantnih. Moraš napraviti Acount i onda se prijaviti, može za OS i za Windows. Meni se u aplikacijama onda pojavila ikona POI downloader ( govorim za Garmin) i folder u downloadu Folder za kamere, spojiš navigaciju i prebacis, imaš upute.
Sve u Zagrebu su bile,ne znam za ove sad najnovije postavljene unatrag mjesec dana. Možeš čak namjestiti koliko ispred potencijalnog radara želiš da te upozorava.

Učlanio se, skinuo.. Tnx.  (y)
 
Samo da vam javim , u Draganiću kod broja 72 vrebaju iz busije, nisu daleko odmakli  :mrgreen:
 
bas me zanima kad ce uvrstiti ove najnovije točke snimanja?  Kaj je to sa Draganicem, uzeli ga na pik tamo sad stalno snimaju ili stacionarni ili mobilni...
 
Da imamo gucije mozda i bi jer oni ionak nejdu prek ogranicenja, a ako i predu vrlo je velika vjerojatnost da bu motor prdnul, tako da je bolje ne talasati  :mrgreen:
 
Moze li mi iko rec di ima stacionarnih radara na magistrali od ploca do zadra. Znan da ima u makarskoj, negdi po kasteima, cini mi se... A di jos. Info bi mi puno pomoga.
 
Ti mater kako je krenulo djir Dbk-Zg-Ri-Dbk sa stric fajterom ce me kostat 5 iljada kuna i 3 dana zatvora
 
Molim sve one koi su u mogućnosti da jave točnu poziciju ( koordinate) novih radara kako bi ih mogao dalje javiti da se čim prije unesu u bazu podataka....
http://www.scdb.info/de/blitzermeldung/.
 
crni konjanik said:
Molim sve one koi su u mogućnosti da jave točnu poziciju ( koordinate) novih radara kako bi ih mogao dalje javiti da se čim prije unesu u bazu podataka....
http://www.scdb.info/de/blitzermeldung/.

Da, ima ta opcija na stranici (y)
Danas testirano po ZG, i Garmin javlja ispred svih meni znanih kamera za brzinu, a i za crveno za koje nisam imao pojma.
Javlja, na ekranu, samo kad sam na ekranu navigacije, a na drugim ekranima nema vidljivog alarma. Možda daje neki zvuk upozorenja i na drugim ekranima, to ne znam jer nisam imao komunikaciju sa sobom.
Čini mi se da nije loše za po nepoznatom terenu  (y)
 
Jesi vidio da ima i opcija skidanja pozicija mobilnih radara ( tamo gdje najčešće stoje), moraš ih staviti samo u isti folder prije nego uključiš POI Loader, zvuk možeš u postavkama postaviti kao jednokratni zvuk ili da stalno javlja dok ne prođe opasnu poziciju, a javljanje pozicije možeš u metrima odrediti.
 
crni konjanik said:
Jesi vidio da ima i opcija skidanja pozicija mobilnih radara ( tamo gdje najčešće stoje), moraš ih staviti samo u isti folder prije nego uključiš POI Loader, zvuk možeš u postavkama postaviti kao jednokratni zvuk ili da stalno javlja dok ne prođe opasnu poziciju, a javljanje pozicije možeš u metrima odrediti.

Nisam se još uopće igrao sa postavkama. Samo sam ga nafilao sa speed/redlight pozicijama all over Europe  :mrgreen:
Imao sam posla po gradu, gore-dole, ali ću se uhvatiti oko toga jedan dan..
 
Jel zna netko jel radi ona kamera u naselju Brezova Glava na relaciji Tušilović-Topusko? Jer ako je danas radila, najebao sam  :0648: