Novi stacionarni radari

neke hvataju obje trake ;)
 
zoko125 said:
Kamere postavljene u Vukmanićkom cerovcu i Tušiloviću.
:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

znači, spremni su za sezonu  8)
 
Ova gore lovi sve,i susedu prek ceste dok se tusira ak prozor nije zaprla
 
speed attack said:
Da nisi malo bodove pobrkal....
Ili su nekaj mjenjali.... Nikakvo uzimanje sa 7 bodova nije bilo...
Ja ih 12 skupio, i nist mi nisu uzeli
Promjena.Brisu ti se nakon dvije godine.Ako nista ne zajebes.Ako sjebes bod opet ti se sve zbraja i produzava na dvije godine.Zato pazi.
 
Imam jednu ideju, onaj tko je pokretac ove teme mogao bi napraviti "anketu" u kojoj piše di su radari, pa tako da uvijek budu pregledni kada se otvori tema, a kliknuti možemo na kameru od koje smo dobili doma čestitke  :LOL:
 
sad su ova stacionarni radari postavljeni već neko vrijeme, jeli itko od motorista dobio ikada kaznu zbog prebrze vožnje ? Pitam pošto pucaju sliku od naprijed, a poznanik koji je policajac kaže da kad slikaju motor sa prevelikom brzinom a nemaju tablicu da uspoređuju kamere iz suprotnog smjera u blizini i da onda često utvrde tablicu, jeli to moguće ?
 
crni konjanik said:
sad su ova stacionarni radari postavljeni već neko vrijeme, jeli itko od motorista dobio ikada kaznu zbog prebrze vožnje ? Pitam pošto pucaju sliku od naprijed, a poznanik koji je policajac kaže da kad slikaju motor sa prevelikom brzinom a nemaju tablicu da uspoređuju kamere iz suprotnog smjera u blizini i da onda često utvrde tablicu, jeli to moguće ?
slika kad ides od nje u suprotnom smijeru
 
črnomerec said:
ta ista,snima traku u dolasku prema njoj,i suprotnu traku u odlasku


nije to pitao.. pise snimi te policijska kutija odmanpred jer si divljak  :mrgreen: nema tablice napred.. policija izuzme snimke okolnih nepolicijskih kamera i pokusava ti nac tablicu.. to je bilo pitanje.. dal to rade u praksi i koliko je to cvrsti dokaz pogotovo ako recimo te kamere su slabe rezolucije il nemaju otisnut datum i vrijeme snimanja