Novi stacionarni radari

Pozdrav, uskoro stiže popis dionica svih pet dionica državne ceste koje nisu pod nadzorom kamera, iste će biti unesene u kartu i označene oznakom NOS.
Svih 15 km otvorene ceste u RH će biti slobodno da se malo opustite i date si oduška na svojim RRRRRRRRRRR ovima.
Pozdrav i sretno svima.
 
Pozdrav, uskoro stiže popis dionica svih pet dionica državne ceste koje nisu pod nadzorom kamera, iste će biti unesene u kartu i označene oznakom NOS.
Svih 15 km otvorene ceste u RH će biti slobodno da se malo opustite i date si oduška na svojim RRRRRRRRRRR ovima.
Pozdrav i sretno svima.
To je dobro, ...
 
Ne znam jel unešeno u bazu, Garmin mi ne javlja? Uglavnom, Tuhovec kod Varaždinskih toplica.
1000004865.jpg
 
  • Like
Reactions: Snecer
Instalirao Cam Sam Plus,pa imam par pitanja? Da li ima i navigaciju? Vidjeo sam ono malo povećalo tj. polje sa istim,ali nije ništa odradilo? Imate li za još koji dobar savjet u vezi te aplikacije,neka iskustva? Vidim da odmah pokaže radare..
 
Instalirao Cam Sam Plus,pa imam par pitanja? Da li ima i navigaciju? Vidjeo sam ono malo povećalo tj. polje sa istim,ali nije ništa odradilo? Imate li za još koji dobar savjet u vezi te aplikacije,neka iskustva? Vidim da odmah pokaže radare..

Nema navigaciju, ima samo mapu gdje prikaze vizualno gdje je koja kamera koju je napunio u svoju bazu kad je aplikacija upaljena, a mob spojen na internet (radi i u offline modu).
Fiksne kamere updejta cca svakih 7-10 dana (iako, cesto su prikazane kao mobilne cim su dojavljene, a tek naknadno kao fiksne), a mobilne vise puta svaki sat i ako je upaljena i spojena na internet, trosi nekih 4-5MB internet prometa na sat.

To je vrlo jednostavna aplikacija koja služi samo za dojavu kamera, ali kvalitetna je utoliko sto radi i u offline nacinu rada, a i prilicno je azurirana jer ima puno korisnika
 
  • Like
Reactions: mali_zmaj
Nema navigaciju, ima samo mapu gdje prikaze vizualno gdje je koja kamera koju je napunio u svoju bazu kad je aplikacija upaljena, a mob spojen na internet (radi i u offline modu).
Fiksne kamere updejta cca svakih 7-10 dana (iako, cesto su prikazane kao mobilne cim su dojavljene, a tek naknadno kao fiksne), a mobilne vise puta svaki sat i ako je upaljena i spojena na internet, trosi nekih 4-5MB internet prometa na sat.

To je vrlo jednostavna aplikacija koja služi samo za dojavu kamera, ali kvalitetna je utoliko sto radi i u offline nacinu rada, a i prilicno je azurirana jer ima puno korisnika
Hvala,najprije sam je i instalrao zbog off line rada!! Odradim split ekrana mape rade napola,cam sam na drugoj polovici i dobro.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: 3alfa3
Nekih nema na popisu ni u bazi, tipa A4 Zagreb - Goričan na izlazu Čakovec, Novi Marof kod ove zebre, kod skretanja za Oporovec.
 

Attachments

  • Screenshot_20240618-084853.png
    Screenshot_20240618-084853.png
    1.5 MB · Views: 0
  • Screenshot_20240618-084709.png
    Screenshot_20240618-084709.png
    3.1 MB · Views: 0
je iko zna provjereno jer citam vec dugo naklapanja da ove nove kamere kao citaju nalljepnice s tehnickog na motorima kad vec nemogu tablice?
meni osobno zvuci nebuloznio, al jbg ovi nasi se fakat potrude kad treba punit proracun
 
Pitanje za one koji zive ili prolaze preko kapele: kakva je ono kamera kad se spusta s kapele u modrus prema josipdolu?
 
Fali kamera u Vrbovcu, posle rotora prema krizevcima. Ima je u radarbotu i tocna je lokacija. Provjereno proslu sredu.
Takoder kamera u carevdaru je 50 ogranicenje, ne 40. Stavili su znak prestanak 40 kad se ide iz kc.
 
je iko zna provjereno jer citam vec dugo naklapanja da ove nove kamere kao citaju nalljepnice s tehnickog na motorima kad vec nemogu tablice?
meni osobno zvuci nebuloznio, al jbg ovi nasi se fakat potrude kad treba punit proracun

Pa to je točno, kamera može očitati naljepnicu i po njoj se zna vlasnik, zato je poanta da si dobar sa stričekom u STP koji ti ju pun razumijevanja neće nalijepiti maltene nasred vjetrobrana, nego negdje sa strane, dolje, da ju moje koljeno čuva u zavjetrini... a kako naši ne rade te kamere, one imaju iste karakteristike kao i mnoge druge kamere po mnogim drugim zemljama, jedino što Mađaru npr. ne igra činjenica što je vidio tu naljepnicu...

Fali kamera u Vrbovcu, posle rotora prema krizevcima. Ima je u radarbotu i tocna je lokacija. Provjereno proslu sredu.

Vjerojatno je kamera iz one tranše koja mijenja pozicije ovisno o potrebi i procjeni policije, jer tih "golubinjaka" za kamere ima puno više negoli ima kamera, pa određene seljakaju po potrebi, dok je određeni dio stvarno stacionaran na jednoj poziciji... osim ako to "fali" ne znači nešto drugo...
 
Nisam bio cijelu vječnost na forumu, ima li još uvijek snecer onaj link da se skinu poi točke radara u gpx formatu da se prebace na garmin navigaciju.....
može neko staviti link molim Vas da ne kopam sad unatrag. Hvala.