Odabir GPS Navigacije

Creckirani Sygic na samsungu S5 u vodonepropusnoj cellularline futroli od 25 € je moj recept za srecu i ne gubljenje po Europskim bespucima....

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 
lex said:
A koji tocno soft bi stavia na to, win 6 ce OS je na tome?
iGo. Eventualno Sygic ali iGo se čini nekako bolji i lakše ga je "pronaći".  :mrgreen:
Imao sam iGo na Wayteq navigaciji na Win CE 6.0. Ista stvar kao i ova za motor samo je automobilska.
Radilo je sve uglavnom ok.
Ali Zumo je avion za te kineske navigacije.
 
Vidio sam da neki uređaji imaju opciju praćenja i pritiska u gumama? To ide preko BT?
Na gume idu specijalni ventili?
 
Getriba said:
A ovo?

https://www.svijet-medija.hr/art/automotor-navigacija-garmin-zumo-660lm-europe/19997

Ja imam 660, i odlicna je... Doduse, fabricki sa njom dodju lifetime mape za Central Europe, sto znaci da Balkanski region osim HRV i SLO nije pokriven, pa cak ni Grcka... Ali zato "kupis" poslednje mape CityNavigator NT Europe, stavis ih na karticu, i radi sve perfektno...
 
Incognito said:
Ja imam 660, i odlicna je... Doduse, fabricki sa njom dodju lifetime mape za Central Europe, sto znaci da Balkanski region osim HRV i SLO nije pokriven, pa cak ni Grcka... Ali zato "kupis" poslednje mape CityNavigator NT Europe, stavis ih na karticu, i radi sve perfektno...

Ima li mape Madzarske, Rumunjske? Poljska, Ukrajina?
 
Getriba said:
Ima li mape Madzarske, Rumunjske? Poljska, Ukrajina?

U standardnoj Central Europe koja dodje sa Navigacijom mislim da imaš ove što si naveo osim Ukrajine...
Ali skineš ove CityNavigator NT Europe, i imaš sve detaljno, POI-e, itd...
 
Jel ima tu netko da prodaje te navigacije, pa da mu malo napravim promet?

Ako ima, neka se javi pa ću onda specificirati što trebam i do koliko para
 
ADAM said:
Jel ima tu netko da prodaje te navigacije, pa da mu malo napravim promet?

Ako ima, neka se javi pa ću onda specificirati što trebam i do koliko para

Isto pitanje: trebam legalan uređaj do 5' veličine da mogu obnavljat karte na naviextras.com i radit back up. Mora biti iGo jer sam dugo na njemu i kužim sve fore. I trebam prebacit favorite sa sadašnje (firmine) navigacije. Kamionske postavke i 24V.
 
ne znam di drugdje pitat pa da tu probam...
garmin nuvi 2589LMT ,znaci cestovna navigacija ali svejedno ima opciju spremanja trackova u gpx.formatu. Zna li netko na koji nacin to funkcionira(arhiva u memoriji uredaja) ?? Nazovem majmune u garmin i jedini odgovor servisne podrske je : "Mi nemamo taj podatak-Doviđenja."  :shock:
Iako sam uredaj ima puno slobodne memorije sada mi je izbrisao track star 13 dana(tj,od 13 dana sacuvao je zadnjih 10 a prva 3 izbrisao ) a nekada mi u samo jedan fajl spremi 10 dana( a malo km) u komadu,negdje mi je jedan fajl samo 50 km ,negdje mi je put od 2000km spremio u jedan fajl a sada je put od 3500 km u 20 fajlova. Ono sto zelim reci je da nema nikakve povezanosti izmedu broja dana,kilometraze ili koliko memorije taj track zauzima.  Ima li tu neki IT-ovac koji kuzi tu njihovu logiku ili je taj uredj glupo programiran  :LOL:
Takoder,postoji li neka aplikacija za mobitel da se napravi backup podataka u toku putovanja ( znam za smartphone link ali preko nje se to ne moze)
 
Ne znam na koju foru Garmin cijepka fajlove, ali ako na kartici napraviš "GPX" folder onda bi uređaj trebal tamo spremati kad nestane mjesta u internoj memoriji  :misli: :neznam:
 
Skripter said:
Ne znam na koju foru Garmin cijepka fajlove, ali ako na kartici napraviš "GPX" folder onda bi uređaj trebal tamo spremati kad nestane mjesta u internoj memoriji  :misli: :neznam:
Garmin ima preko 600 MB slobodne memorije a trackovi su po 1-3MB,na kartici vec postoji Gpx folder koji je prazan  :?

Da,logiku cjepkanja ni ja nemrem skuzit. Pogledao sam na jos jedan uredaj doma i tamo ima cak po 15 dana u samo jednom fajlu. :misli:
Ustvari,bas me briga kak cjepka...samo da mi je znat zasto brise nesto od 1-3MB ako ima jos 600MB slobodno.Ajde da brise nakon vremenskog perioda,i to bi skuzio ali koja je tu logika  :x
 
dali netko koristi google karte za izradu ruta ? i ako da,kako ih ubaciti u garmin ?
 
Vukopas said:
dali netko koristi google karte za izradu ruta ? i ako da,kako ih ubaciti u garmin ?
Najbolje ti je potražit na netu "how to?" jer sad to opisat traje i traje.
U svakom slučaju nije bauk. Ucrtaš,  spremiš,  pretvoriš kml u gpx, ubaciš u gps i adio.