odzračivanje kočnica

čeljusti su alu legura, ti ajnlihteri su u seriji nekakav kvazi edelštal ... do the math :mrgreen:
 
tibor_zg said:
čeljusti su alu legura, ti ajnlihteri su u seriji nekakav kvazi edelštal ... do the math :mrgreen:
edelstal??

Govorim o navoju i o konusnoj rupici u celjustima,to me zanima,sta je slabija tocka? 
Ja pretpostavljam navoj. 
 
sam pritegni, jedino kaj se može desit je da pukne odzračnik  :shock: ...šuplji je, tanke stijenke i izvana navoj  :wink: ..al don't worry, ulje neće curit jer je konus začepio rupu na cilindru još prije nego je puknuo odzračnik  8)
 
poco loco said:
sam pritegni, jedino kaj se može desit je da pukne odzračnik  :shock: ...šuplji je, tanke stijenke i izvana navoj  :wink: ..al don't worry, ulje neće curit jer je konus začepio rupu na cilindru još prije nego je puknuo odzračnik  8)
Da ti znas koji si mi kamen sa srca sad skinuo,uf,hvala,hvala puno.  (y) :mrgreen:
 
elektricar86 said:
edelstal??

Govorim o navoju i o konusnoj rupici u celjustima,to me zanima,sta je slabija tocka? 
Ja pretpostavljam navoj.

jooooj :LOL:

u problemu si ak si razjebeš konusni dosjed, a ne navoj ... jebo navoj vidiš da ti i onak i ovak kroz njega curi :LOL:

ja idem spat, a ti slijedeci put kad odzračuješ il uzmi kiloključ il nemoj pritegnut ko sivonja i sve bu ok :mrgreen:
 
tibor_zg said:
jooooj :LOL:

u problemu si ak si razjebeš konusni dosjed, a ne navoj ... jebo navoj vidiš da ti i onak i ovak kroz njega curi :LOL:

ja idem spat, a ti slijedeci put kad odzračuješ il uzmi kiloključ il nemoj pritegnut ko sivonja i sve bu ok :mrgreen:
Samo me zanimalo sta ce prije popustiti,ali na kraju je to ipak odzracnik,ko ga jebe,ima u ducanu drugih.  :mrgreen:
 
gastajbarter said:
moze taj navoj lako i abrajsovat..tj sjebat ga mozes zacas ako jako pretegnes :mrgreen:

nemože ...  (y) .. bar ne sa odzračnikom ..  :jesus:

poslikat ću sutra, ako se sjetim, kako izgleda odzračnik kad se pretegne ... ali da ne dužim puno, okrugla rupica koja je na tiborovim slikama više ne bude okrugla ...  :mrgreen:

 
elektricar86 said:
Samo me zanimalo sta ce prije popustiti,ali na kraju je to ipak odzracnik,ko ga jebe,ima u ducanu drugih.  :mrgreen:
ali ovaj koji pukne treba prvo van izvadit  :shock:
mada mi se znalo desit da pukne (stari stojadin npr.) nikad to nije bilo kod stezanja  :smiley:
 
strasilo said:
zato se odzračnici namažu...  :wink:
badave ako majstor prije tebe nije, a ovi pohrđaju u alu čeljusti  :undecided:
..ja ih našpricam sa hhs 3000 ...to nemože ništa isprat  :mrgreen:
 
strasilo said:
nemože ...  (y) .. bar ne sa odzračnikom ..  :jesus:

poslikat ću sutra, ako se sjetim, kako izgleda odzračnik kad se pretegne ... ali da ne dužim puno, okrugla rupica koja je na tiborovim slikama više ne bude okrugla ...  :mrgreen:
Znaci,stisne se malo.  :mrgreen:
Ok,nije frka,bitno da navoj u celjusti ne mogu sjebat,jer sam inace zlatan za takve stvari,sve mi izgleda preslabo dotegnuto.  :mrgreen:
 
poco loco said:
ali ovaj koji pukne treba prvo van izvadit  :shock:
mada mi se znalo desit da pukne (stari stojadin npr.) nikad to nije bilo kod stezanja  :smiley:
Kuzim,ako se zapece,prije ce puknut kod otpustanja. 

Btw. "Svinjski rep" ,i deri.    :mrgreen:
 
poco loco said:
:eek:hne:  ...nahrani svinje i niš't ne diraj  :wink:    :mrgreen:
Gotovo je,vec je novo ulje u kocnicama,i odzracene su i sve.
To ja malo retroaktivno pitam,za svaki slucaj.    :mrgreen: (o stezanju odzracnika i sl.  )

Ali stvarno,kako namazati navoj odzracnika,ako ga ne odvidas do kraja?  :misli: