Osnivanje novih klubova i naravno odmah organizacija moto susreta

papillon said:
Sve prave i prve klubove u bivšoj državi a danas oni koji su ostali u kakvom-takvom formatu stvorili su  "Metuzalemi"  koji se još itekako voze a svaki noviji ili stariji klub teško ima perspektivu ako u njoj nemaju "Starog Kadra" (govorim iz iskustva) jer baš ovo što je Nike napisa ako je ko pomno i dobro pročita "pitaj savjet u starijem klubu" a još ima u tim klubovima (ružna riječ Metuzalemi)ljudi tog "starog kadra" koji i voze i drže još taj klub na životu,samo bi još doda Vicko nisi ništa loše mislija ali da ti pravo kažem ta riječ "Metuzalem" mi se baš sad sviđa jer bože daj da budem "Metuzalem" to bi mi značilo da sam se i navoza i proživija i uša u lijepe godine (da nisam ostao ležati negdje na vrućem asfaltu) u kojima gledam unuke i ako me netko onda bude pitao savjet od srca ću mu ga dati baš iz razloga što je prije bilo poštivanja prema starijima a danas na žalost NE. 

    " Šjor Ruse vidimo se uskoro-nemoj brzo i daleko voziti mogu te kazniti zbog starosne dobi-novi zakon
      članak 56 stavak 20 narodne novine 08/09 :wink:"


Nista lose nisam mislia s onom rjeci metuzalem  :wink:
 
vickodu said:
Vjerovatno sam malo prtjero u postotku  :? Na susretima nema metuzalema to su sve dragi ljudi  koji dolaze provest vrjeme sa prijateljima  :wink:
Jbt i meni je draze ici na putovanje jeli to znaci da sam posta metuzalem  :mrgreen:
ma je,a ti si taman u cvitu mladosti :jesus: :jesus:
 
rus said:
ma je,a ti si taman u cvitu mladosti :jesus: :jesus:


E sad sam u depri  :( :( :( :(  :mrgreen:


 
papillon said:
Sve prave i prve klubove u bivšoj državi a danas oni koji su ostali u kakvom-takvom formatu stvorili su  "Metuzalemi"  koji se još itekako voze a svaki noviji ili stariji klub teško ima perspektivu ako u njoj nemaju "Starog Kadra" (govorim iz iskustva) jer baš ovo što je Nike napisa ako je ko pomno i dobro pročita "pitaj savjet u starijem klubu" a još ima u tim klubovima (ružna riječ Metuzalemi)ljudi tog "starog kadra" koji i voze i drže još taj klub na životu,samo bi još doda Vicko nisi ništa loše mislija ali da ti pravo kažem ta riječ "Metuzalem" mi se baš sad sviđa jer bože daj da budem "Metuzalem" to bi mi značilo da sam se i navoza i proživija i uša u lijepe godine (da nisam ostao ležati negdje na vrućem asfaltu) u kojima gledam unuke i ako me netko onda bude pitao savjet od srca ću mu ga dati baš iz razloga što je prije bilo poštivanja prema starijima a danas na žalost NE. 

    " Šjor Ruse vidimo se uskoro-nemoj brzo i daleko voziti mogu te kazniti zbog starosne dobi-novi zakon
      članak 56 stavak 20 narodne novine 08/09 :wink:"

Da bih riječ rekao .  (y) Lijepo zboriš jer to je prava istina i naša stvarnost . (y)
 
Bandit said:
Mi smo "nestranački" forum. :mrgreen:

Klubovi između sebe trebaju komunicirati i rješavati probleme. Kalendar postoji, treba gledati i dogovarati se. Ne vidim razlog da se susreti (ili party) ne održavaju svake dvije godine kad su klubovi u blizini, ili da ga ne rade zajedno.

Razgovor je normalna rekcija između ljudi. Probajte komunicirati. I ako ne ide razgovorom, možete im i bojkotirati susret.
Prijatelji! Ja sam predsjedik jednog novoosnovanog MK i jedan sam (možda rijetkih) od onih koji se slažu za osnivanje što više MK. Evo par mojih razloga. U današnje vrijeme svako drugo, treće selo je Općina, što odmah mijenja sve važne činjenice (želio bih da je u mome gradu, selu ili tome slično) a to su nažalost novci oko čega se sve danas vrti i što u današnje vrijeme ima demokracije pa nema monopola. Drugi razlog je što se u grupi gdje je više od 50 osoba dolazi do nesuglasica i svađa, nemože se svima ugoditi. Treći razlog je i taj što ja, da bih se učlanio u AKTIVNI MK, morao samo na sastanke putovati 30-50 km, zavisi koji bi klub izabrao. Četvrti razlog je nažalost "Novac" to najbolje se može vidjeti u kalendaru za ovu godinu jer poznati MK-ovi, zbog nesuglasica nemaju ove godine moto susrete. U potpunosti se slažem da mi nazovimo se "mladi" klubovi trebamo poštovati "starije" klubove (što tražimo i zauzvrat), OBAVEZNO pratiti kalendar susreta ( moj klub ove godine ima I.moto party i to nedeljom, što vam sve kaže, cijena piva će najvjerojatnije biti 5 kn, što opet ima svoje značenje) jer smatram da "uletiti" nekom u termin nije fer (jer to nebih volio da meni netko uradi), posebice nije fer ako je taj klub sa dosta dužim i poznatijim stažom a posebice ako je blizu. Svi članovi bilo kojeg MK će sami odlučiti gdje žele otići, gdje imaju prijatelje i slično.
Ja osobno u svoje ime i u ime svih svojih članova želim svima sretnu i ugodnu vožnju, bez obzira u kojem smijeru ih mašine vodile.
MK "CVELF" Gunja- Marko Stević
 
(y)čestitke na osnivanju kluba,puno druženja i kilometara vam želim,a pogotovo da postanete "Starci" jednog dana.
Deep i ekipa ti rade na udruživanju klubova iz slavonije,pa nebi bilo loše da ih kontaktiraš,možeš puno naučit (y)
Pozdrav od MK barabe
 
MarkoS said:
Prijatelji! Ja sam predsjedik jednog novoosnovanog MK i jedan sam (možda rijetkih) od onih koji se slažu za osnivanje što više MK. Evo par mojih razloga. U današnje vrijeme svako drugo, treće selo je Općina, što odmah mijenja sve važne činjenice (želio bih da je u mome gradu, selu ili tome slično) a to su nažalost novci oko čega se sve danas vrti i što u današnje vrijeme ima demokracije pa nema monopola. Drugi razlog je što se u grupi gdje je više od 50 osoba dolazi do nesuglasica i svađa, nemože se svima ugoditi. Treći razlog je i taj što ja, da bih se učlanio u AKTIVNI MK, morao samo na sastanke putovati 30-50 km, zavisi koji bi klub izabrao. Četvrti razlog je nažalost "Novac" to najbolje se može vidjeti u kalendaru za ovu godinu jer poznati MK-ovi, zbog nesuglasica nemaju ove godine moto susrete. U potpunosti se slažem da mi nazovimo se "mladi" klubovi trebamo poštovati "starije" klubove (što tražimo i zauzvrat), OBAVEZNO pratiti kalendar susreta ( moj klub ove godine ima I.moto party i to nedeljom, što vam sve kaže, cijena piva će najvjerojatnije biti 5 kn, što opet ima svoje značenje) jer smatram da "uletiti" nekom u termin nije fer (jer to nebih volio da meni netko uradi), posebice nije fer ako je taj klub sa dosta dužim i poznatijim stažom a posebice ako je blizu. Svi članovi bilo kojeg MK će sami odlučiti gdje žele otići, gdje imaju prijatelje i slično.
Ja osobno u svoje ime i u ime svih svojih članova želim svima sretnu i ugodnu vožnju, bez obzira u kojem smijeru ih mašine vodile.
MK "CVELF" Gunja- Marko Stević

Takvih stavova i razmišljanja je vrlo malo i to treba cjeniti (y) Puno sreće u radu i 99,9% se vidimo kod vas. A naravno da stoji naš poziv idući vikend u Osijek :wink:
 
ZEKAN_OS said:
Takvih stavova i razmišljanja je vrlo malo i to treba cjeniti (y) Puno sreće u radu i 99,9% se vidimo kod vas. A naravno da stoji naš poziv idući vikend u Osijek :wink:

Mi smo se već dogovorili za Osijek a to je da dolazimo OBAVEZNO.
POZDRAV
 
Gluvi said:
(y)čestitke na osnivanju kluba,puno druženja i kilometara vam želim,a pogotovo da postanete "Starci" jednog dana.
Deep i ekipa ti rade na udruživanju klubova iz slavonije,pa nebi bilo loše da ih kontaktiraš,možeš puno naučit (y)
Pozdrav od MK barabe

Na jednom od ovih "dopisivanja" sam već izrazio želju za okupljanje i nadam se da će se to ostvariti, posebice da nedolazi do raznih nesuglasica oko susreta ili partija u isto vrijeme. Nadam se da ćemo se uspijeti dogovoriti na početku godine o terminima. Svi bi mi htjeli neki od ljetnih termina ali koliko nas ima (hvala Bogu) nije to moguće bez dogovora-
Pozdrav
 
Gluvi said:
(y)čestitke na osnivanju kluba,puno druženja i kilometara vam želim,a pogotovo da postanete "Starci" jednog dana.
Deep i ekipa ti rade na udruživanju klubova iz slavonije,pa nebi bilo loše da ih kontaktiraš,možeš puno naučit (y)
Pozdrav od MK barabe

Hvale vrijedna akcija (y) ali sumljam. Kad smo mi to u Osijeku predložili optužili su nas da smo kao MC, da želimo kontrolu... Svašta.... Pojedinaci (ne usudim se vjerovat da je to stav nekog kluba ) samo gledaju kako bi nas negdje ocrnili. Bogu hvala da većina ljudi vjeruje djelima, a ne rječima. No, u svakom žitu ima kukolja, pa tako i kod nas :wink: Osobno bih volio da se to dogodi. Trebamo pokazat da smo složni, da se držimo zajedno i imat ćemo manje problema. Međusobno, a i sa drugima (y)
 
ZEKAN_OS said:
Hvale vrijedna akcija (y) ali sumljam. Kad smo mi to u Osijeku predložili optužili su nas da smo kao MC, da želimo kontrolu... Svašta.... Pojedinaci (ne usudim se vjerovat da je to stav nekog kluba ) samo gledaju kako bi nas negdje ocrnili. Bogu hvala da većina ljudi vjeruje djelima, a ne rječima. No, u svakom žitu ima kukolja, pa tako i kod nas :wink: Osobno bih volio da se to dogodi. Trebamo pokazat da smo složni, da se držimo zajedno i imat ćemo manje problema. Međusobno, a i sa drugima (y)
Ako je to problem mi se nemoramo udruživati, smišljati nešto novo, kako netko reče "ubijati" nečije boje ili oznake ali skupljanje, dogovaranje i što je najvažnije stalni kontakti poradi dogovora na uljepšavanju već ionako lijepih susreta ne može škoditi, nego samo pomoći. Tako će vjerojatno biti i ovdje manjih tema za raspravu koje su nažalost veoma slične (tko je kome "uletio" u termin)
Pozdrav svima
 
ZEKAN_OS said:
Sve je lijepo što si napisao. Problem je jedino što sad nove klubove ima svaka selendra. Većinom su to dva-tri člana i odmah prave neke feštice vjerovatno samo zato da zarade koju kunu radi inih razloga. Sjebu ti sve i ne zanima ih tko i kada ima susrete. Ulete u termin i zabole ih. Onda sebe zovu bajkerima, a godišnje naprave 2000 km na motoru i to većinom od birtije do kuće ili odu na susrete koji su im 20km od kuće. Nema više obzira prema nikom. Ne vrijedi se više zamarati s time. Tko ti uleti u termin od tih nazovi klubova, a u krugu cca 50km, odma po pički. Očito je jedino još to preostalo  :wink: Moje mišljenje i ne odražava mišljenje javnosti :mrgreen:

Još nešto, mislim da bi i moderatori koji vode kalendar moto-susreta trebali jednostavno pokušati upozoriti novi moto-klub da je upao u termin. Ako ne pomogne ne treba ih uvrstiti u kalendar i gotovo. To bi mogao biti prvi korak u rješavanju tih "problema".
ZEKAN_OS said:
Hvale vrijedna akcija (y) ali sumljam. Kad smo mi to u Osijeku predložili optužili su nas da smo kao MC, da želimo kontrolu... Svašta.... Pojedinaci (ne usudim se vjerovat da je to stav nekog kluba ) samo gledaju kako bi nas negdje ocrnili. Bogu hvala da većina ljudi vjeruje djelima, a ne rječima. No, u svakom žitu ima kukolja, pa tako i kod nas :wink: Osobno bih volio da se to dogodi. Trebamo pokazat da smo složni, da se držimo zajedno i imat ćemo manje problema. Međusobno, a i sa drugima (y)
              :vaga:      :wink:




 
papillon said:
Sve prave i prve klubove u bivšoj državi a danas oni koji su ostali u kakvom-takvom formatu stvorili su  "Metuzalemi"  koji se još itekako voze a svaki noviji ili stariji klub teško ima perspektivu ako u njoj nemaju "Starog Kadra" (govorim iz iskustva) jer baš ovo što je Nike napisa ako je ko pomno i dobro pročita "pitaj savjet u starijem klubu" a još ima u tim klubovima (ružna riječ Metuzalemi)ljudi tog "starog kadra" koji i voze i drže još taj klub na životu,samo bi još doda Vicko nisi ništa loše mislija ali da ti pravo kažem ta riječ "Metuzalem" mi se baš sad sviđa jer bože daj da budem "Metuzalem" to bi mi značilo da sam se i navoza i proživija i uša u lijepe godine (da nisam ostao ležati negdje na vrućem asfaltu) u kojima gledam unuke i ako me netko onda bude pitao savjet od srca ću mu ga dati baš iz razloga što je prije bilo poštivanja prema starijima a danas na žalost NE. 

    " Šjor Ruse vidimo se uskoro-nemoj brzo i daleko voziti mogu te kazniti zbog starosne dobi-novi zakon
      članak 56 stavak 20 narodne novine 08/09 :wink:"
Svaka čast Marko na iskrenosti,Čestitam na osnivanjuM.K."CVELF" Gunja od kluba  M.K. "DUHOVI" Biograd n/m i nas tri "starija obična člana" u ispomoći a i od mlađih isto tražimo ispomoć kad zapne"

    "ostajem pri svojemu i nema  :vaga: Pozdrav svima zdravih i poštenih savjeta i podrški bez "u rukavicama"  (y)
 
Tema je odlična,svaka čast Nike!
Evo da i ja kažem nešto o našemu klubu,službeno postojimo od 29.02.2008(prestupna)a idemo već po susretima preko 5 godina,manje se bilježilo sa fotićima,manje bilo interneta,foruma......
Prikupili smo dosta savjeta od starijih bikera,ove godine smo pravili 1.moto susret 29/30.05 Dvije rote su imale prije taj datum pa su odlučili da će raditi samo winter koji bude fenomenalan,rekao sam im ako će raditi 2010 nek jave e onda bi mi pauzirali da bude sve fer i korektno,nismo htjeli da ima igdje u blizini ikakav moto susret i bio je tek iznad 400 km tako da nismo nadam se nikome šta pokvarili,posjetilo nas je 63 različita moto kluba koje sam naveo u temi o susretu,nismo ni sa cijenama išli prema zaradi nego jednostavno da se pokriju troškovi,uspjeli smo pokriti sve troškove i nikome nismo ostali dužni!
Pogledajte samo kako su se Vukovi i Streetrunnersi dogovorili o zamjeni termina,najgori su oni kada napišu ovo je naš termin i gotovo kao prošle godine drugi vikend u 7.mjescu 4 susreta sve u radijusu od 150 km(Neretva,The Crowsi,Noćni Jahači,Konjanici)
www.mk-siroki.com
 
Iskreno mi je žao šta nisam mogao doći na Vaš susret. Otac mi je skoro 2 mjeseca bio u bolnici i nisam se mogao mrdnuti. Članovi mog kluba su bili i bili su oduševljeni. Da su barem svi novi klubovi poput Vas!
 
EVO OVAKO

NIKE, prije svega pozdrav tebi i svim forumasima motori.hr.
Vidim da su tvoje teme nekako vezane za nas, pa da se malo obratim.
Svi smo rekli da svako ima pravo na svoje misljenje, pa ga tako smijem i ja izraziti u svoje ime i u ime kluba.
jednim djelom se slazem uz tebe, jednim djelom ne.


1. problem oko imena MK Baranja.
   ---- evo ovako. kad smo mi prosle godine osnivali moto klub, znali smo samo da imaju MC Island Pirates iz Batine, i oni nam nisu nista branili u osnivanju, vec su nam dali nekoliko savjeta kako sto treba biti i izgledati, i hvala im na tome.
Dakle, otisao sam u maticni ured u beli manastir i predao papire, kad je tu bilo odobreno poslao sam za Zagreb, i tu su mi ubrzo poslali odg, i imali smo klub.
A ako je tad postojao novi klub, zasto me oni iz zagreba iz statistike nisu obavijestili, nisu jer taj klub nije sluzbeno registriran ( ako se varam neka me isprave), jer u sudskom registru, mozes nike provjeriti, stoji datum, kad je udruga ili sto vec registrirana..
Mi smo se upisali 28.8.2008,
a drugi MK Baranja koji je na sceni navodno vec nekoliko godina i za koji ja nisam niti znao da postoji do nedavno kad sam prociato u jendom od mojih postova, a upisan je u sudski registar 9.1.2009.
...
I nikad nisam vidio na nekom susretu da netko ima oznaku MK Baranja osim nas...
Meni ne smeta sto su oni osnovani, dapace drago mi je...i nadam se da cu te decke upoznati negdje na cesti, kaficu, ili moto susretu..i da cemo popiti pivo (y) (y)

2. Skuteri i opcenito
   ----evo ovako.
moto klubovi se ne sastoje os masina i cijevi, i guma, i sl... vec od ljudi koji cine moto scenu.
ja sam za vikend sa skuterom  isao u sarajevo kod mc il paradiso, i docekali su me super, sta god mi je trebalo pomogli su mi, znaci oni nisu gledali sta ja vozim, vec su bili sretni sto sam ja dosao kod njih i sto sam ja bio super zadovoljan zbog njihvog programa..
nemoze svako kad polozi voziti motor..
neko ne moze zbog financija,
neko ne moze zbog novog zakona o polaganju A kategorije, ako znas za to...
neko ne zeli voziti motor.
neko ne zna voziti motor..
neko ima drugi razlog zasto ne zeli voziti motor vec vozi skuter..
a ako cemo se mi cjeniti samo po tome ko sta vozi, onda mi nismo ti ljudi koji cine moto svijet..
onda smo mi masine, i imamo program koji nas navodi...
i izvrsavamo operaciju po operaciju..
ne ne... to nismo mi..
mene iskreno boli .............. ko sta vozi...
ja svakog postujem i to je najvaznije, svakog pozdravim i to je najvaznije, jer je to vazno meni...jer ce mene ljudi gledati drugacije i pozitivno..
a njihova volja je dali ce me pozdraviti ili ne.. dali ce me postovati ili ne..
ja to ne mogu nikome da zabranim..
idemo po susretima, dobrodosli smo, i druzimo se sa svakim, jer svi smo mi jednaki....
djelimo se samo na novorodjene osobe, mladje osobe, starije osobe, umrle osobe....
a sva ostala djeljenja ljudi, ne vode nigdje, i nisu vezana za ljude..
neko ima veca financijska sredstva i kupi dobar, ljep i siguran motor.
neko nema financijska sredstva pa si priusti ono sto moze i to cijeni..
i NIKE rekao si mi da si ja kao predsjednik kluba moram kupiti motor, ali evo pitanja za tebe:

meni je stara losijeg zdravlja, i dali je sad pametno da ja kupim motor da bi imao motor za neke ljude,
ili je bolje taj novac staviti na stranu, za nedaj boze ako zatreba, a da se jos uvjek vozim sa ovim sto imam...??????????
uzmi u obzir da trenutno sam bez posla, nemam izvore primanja.... i sta cemo sad?
da stavim hipoteku na kucu da si kupim motor???????????????

nemoj me krivo shvatiti, cijenim i postujem ono sto imam, ono sto vozim, cjenicu i dalje ono sto cu imati, ono sto cu voziti, ali prije svega CJENIT CU SVAKU OSOBU NA SVIJETU, NEBITNO STA I DALI UOPCE VOZI. KAMION, TRAKTOR, MOTOR, ROMOBIL... JER I MI MOTORISTI, SKUTERASI, LJUBITELJI MOTO SCENE, SMO LJUDI, A SVE OVO STO MI RADIMO TO JE LJUBAV, HOBI I SL..TO NIJE OBVEZA!!!!!!
Nikad jos nisam cuo da neko prima placu i da je stalno zaposlen u moto klubu!!!
Znaci da ne trebamo ta djeljenja ljudi.
NEK LJUDI VOZE STA GOD HOCE, STA SI MOGU PRIUTITI, ALI JA ZNAM JEDNO PRAVILO:

AK SI COVJEK PREMA MENI, JA SAM COVJEK PREMA TEBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. organizacija susreta i uskakanje u termin
   ----evo ovako.
svi mi znamo da se na manjim, prvim, susretima, tj. druzenjima, ne vrte pare.
sve je to kako je netko komentirao kod mene prosenje novaca na kapaljku.
1000 sponzora po jednu kunu.....
ali ovako.
nas je u klubu 5. od toga nas trojica sve organiziramo i radimo.
molimo okolo i zicamo pare, bilo sto da nam moze pomoci u organizaciji..
trudimo se, letimo okolo ko muhe, kao sto i sami znate..
mnogo njih ce nam doci pomoci i ovom prilikom im se jako jako zahvaljujem..
ali nike znaj.. da nema pisanog zakona o zabrani organizacije susreta, druzenja i sl, ako neki klub ima taj dan susret..
znamo da na datum koji smo mi odabrali imaju mk cvelf i gunja i biker boyzi iz ivankova..
ali mi im nismo ukrali datum kako se prica, i u najmanju ruke se ne pravimo drski, bahati i sl.......
onda ispada da je ivankovo ukralo gunji,
ili gunja ivankovu...
po takvom misljenju, ajde da onda bude samo jedan susret...i nece biti nista u blizini od 70 km..
baranja ima vec godinama samo 1 susret, a to je u batini..
pomalo zalosno,jel tako?
svi se palimo na baranju i njezine ljepote, ali necemo dozvoliti da se nesto dogadja u njoj!!!!!!!! hm.. nema logike..
mi neidemo na to da nekog zajebemo, ili slicno....
mi ne mozemo da odlucimo, i odemo u maticni ured, i posaljemo svima obavjest da moraju ici tu ili tamo..
svaki klub ima svoju ponudu, svoj program,  A NA GOSTIMA, JE DA ODLUCE DI I KADA CE OTICI, KOLIKO CE BITI, KOLIKO CE NOVACA POTROSITI....

U SVOJE IME I U IME KLUBA POZDRAVLJAM SVE OSOBE NA OVOM SVIJETU, SVE OSOBE KOJE VOLE MOTORE, KOJE VOLE 2 TOCKA...
POZDRVALJAM SVE MOTO KLUBOVE, I SVIMA JEDNAKO ZELIM PUNO SRECE, USPJEHA, PUNO KILOMETARA...
SVEGA NAJBOLJEG STO SE POZELJETI MOZE...

A ISTO TAKO SE SVIMA IZVINJAVAM, AKO JE NEKOGA UVRIJEDILO MOJE MISLJENJE...

I MK CVELF I MK BIKER BOYZIMA, ZELIM PUNO SRECE, USPJEHA , LJEPOG VREMENA U ORGANIZACIJI DRUZENJA, SUSRETA... VIDIMO SE NA NEKOM OD PRIJE...

A Nike,u svoje ime i u ime kluba  tvom ocu zelim brzo i sigurno ozdravljenje.
 
NIKE svaka cast na trudu, ali ovo je mlaćenje prazne slame.
slažem se jedino s tim, da se ne smiju poklapati imena moto klubova.
A statut je samo radi zakonskih normi kad se klub registrira.


a opčenito ko šta vozi, apsolutno nije bitno, bitno je da se ekipa slaže i da su u klubu radi druženja.
I kao doprijesednik moto kluba,više bi volija da mi član vozi ispravan skuter, nego neispravan motor.


i bitno je da je čovik ČOVIK, a ne govno, i da može exat 2 litre vina :mrgreen:
 
Pozdrav i Tebi dragi Nikola i drago mi je da si se javo u temu

Prvo i osnovno kad trebaš neke podatke o klubu ili susretu prepravljati ili dopisati, molim te da ne otvaraš po dvije teme za isti događaj jer je prva tema spojena sa kalendarom i svi pišu u nju a druga tema će ti potonuti i ljudi neće znati prave podatke. Za sve šta ti treba slobodno se javi meni ili nekom od moderatora pa ćemo spojiti teme (kao šta sam ti spojio i prvu temu MK Baranja koju si dva puta otvorio)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,142172.0.html

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,143126.0.html

Moje teme su vezane za motoklubove općenito, a ne samo za tvoj klub.
Pratim tvoje pisanje otpočetka i bilo mi je simpatično kad ste Vas tri mlada momka osnovali klub.
"Slavna trojka osnivaca posjeduje Gileru Runner VXR 200, Gileru Runner VX 125, Kawasaki AR 125"
Malo mi je bilo glupo šta 66% kluba čine skuteraši i odmah mi je palo na pamet da je to više skuter klub nego moto klub, ali nakon toga sam pročitao i
"Nadamo se da cemo i mi uskoro voziti nesto jace, ali za sada krotimo to sto vozimo, cijenimo i odrzavamo to sto vozimo."
Pa rekoh u sebi, nek se onda zovu i "moto klub", ako već namjeravaju u budućnosti vozit nešto jače...
Ali odmah nakon toga održavanje susreta, uskakanje u termine, to je stvar protiv koje se borim otpočetka otkada smo i napravili ovaj podforum kojeg sam više-manje nadam se uz Alena i Iwu uspješno vodio. Svakome sam dobronamjerno prigovorio za preklapanje susreta, bilo na PP, bilo mobitelom, bilo javno.
Uglavnom htio sam reći da čim ste se odlučili za organizaciju susreta, više niste par klinaca na skuterima nego ozbiljan klub čije je ime na kalendaru susreta za 2009!  

Ja sam ti iskreno zaželio da kupiš pravi motor (a ne da MORAŠ!, pogledaj još jednom) i stavno ne znam šta te je tu zasmetalo. Žao mi je zbog tvoje situacije. I ja sam u sličnoj situaciji, ako ne i goroj od tebe. (poslat ću ti PP, ne želim javno sažaljevanje)

Nisam ti napisao "ne smiješ bit predsjednik", ni bilo šta slično.
Iskreno kao predsjednik kluba na skuteru, negdje ćeš doživit simpatije, negdje podsmjeh i izrugivanje, ali negdje ćeš na ulazu doživit neugodnosti i zabranu ulaska na susret i zato sam ti iskreno zaželio da voziš motor a ne skuter. Vidio si drugu temu dokle je otišla.

Za odlazak skuterom na susret u Sarajevo ti skidam kapu (i zavidim šta si vidio Riblju Čorbu uživo)

Hvala na iskrenim željama i tvojoj mami iskreno želim da joj se zdravlje popravi
Puno sreće u budućem radu kluba i nadam se da će Vam susret proći u najboljem redu
 
ostecenko said:
NIKE svaka cast na trudu, ali ovo je mlaćenje prazne slame.
slažem se jedino s tim, da se ne smiju poklapati imena moto klubova.
A statut je samo radi zakonskih normi kad se klub registrira.

a opčenito ko šta vozi, apsolutno nije bitno, bitno je da se ekipa slaže i da su u klubu radi druženja.
I kao doprijesednik moto kluba,više bi volija da mi član vozi ispravan skuter, nego neispravan motor.

i bitno je da je čovik ČOVIK, a ne govno, i da može exat 2 litre vina :mrgreen:
Meni je najmanje važno da li je klub registriran ni da li ima statut. U (skoro  :mrgreen: ) svim klubovima je pravilo da se na skuteru ne smiju nosit boje kluba, niko ti ne brani da sa skuterom doćeš na susret, vožnju roštilj ili sastanak. Meni je prošle godine bila istekla tablica na motoru. Sjeo san na Vespu, prsluk u kufer i otišao na susret u Sućuraj. Kad sam stigao, izvadio sam prsluk iz kufera, obukao ga i ušao na susret (isto kao i šta neki autom dođu na susret, svi nose prsluke).
 
Sledgehammer said:
Pa neka bude i deset susreta!!

Ionako će svatko otići na onaj koji mu odgovara, umjesto da mu netko posredno rasporedom nameće kome će ići na susret (zvuči kao mafijaška podjela utjecajnih zona). Kako je i Nike priznao, otići će na onaj susret na koji želi ići, bez obzira na udaljenost. Zar isti princip ne vrijedi i ako je ta udaljenost - manja??

BTW, kojom regulativom bi taj Upravni odbor nekome nešto branio ili dozvoljavao??
 :wink:

Kako tržišno gospodarstvo uspješno pojede one koji nisu konkurentni, tako će pojesti i otpisati one koji nisu konkurentni kao dobri organizatori susreta, jer je stvarno dobar susret jako teško napraviti, i isti se organizira cijelu godinu uz pomoć velikog broja vrijednih entuzijasta. A sa takvim "know-how" resursima ipak raspolaže premalo klubova. Nemaju brojnost, nemaju novca, nemaju podršku lokalne nemotociklističke zajednice, nemaju svoj prostor, ustvari - nemaju ništa!, osim dobre volje. A i ona je počesto upitna, barem kada sam vidio rezultate...

Kako veli NIke, tihi bojkot je zakon! Jer si pušing dva puta za redom ne bi mogli dozvoliti ni najjači...



znači, najbolje rješenje je da  stariji klubovi podignu kvalitetu motosusreta, ako u okolici imaju par novih klubova, te se na taj način izdignu iznad njih..........i stvar rješena, a vrijeme kroz godinu ili 2 će pokazati svoje......ko živ, ko mrtav