Osnivanje novih klubova i naravno odmah organizacija moto susreta

ZLO said:
:palacdolje:

Niku POŠTIVAMkao čovjeka,bikera,kao moderatora ovog foruma...treba puno,volje,snage,vrimena,živaca i iskustva za "natezanje" sa svima nama..i glumljenja "pandura" u ovom virtualnom svijetu :mrgreen:

osnivanje novih moto klubova? zašto ne...ako ljudi imaju volje,želje,"interesa"...i ne,po meni ne trebaju pitati  STARIJE klubove iz okolice...čemu,već su odlučili...krenuli u realizaciju...eto nekako ljudski bi bilo da se tek informiraju... :mrgreen: i ne "ulete u priču" onu već pričanu..ako ne i ispričanu...glupo je.djetinjasto.i nemože zaslužiti respekt..moj ne... :mrgreen:

tu,u mojoj okolici,osnovan je novi moto klub...osnovao ga je čovik koji još uvik u garaži ima i mizu i petnaesticu...i ima godina na motoru,više nego ja života..a ni ja baš nisan pupoljak :mrgreen: osnovao ga je čovjek ,koji se VOZI..oduvik valjda...
i prvotna zamisao je bila dati ime klubu po jednom svecu zaštitniku...ALI...sa SLIČNIM imenom egzistira još jedan moto klub u lipoj našoj...pa su se zbog respekta prema njima...odlučili za drugo ime..meni osobno PUUUNOOOO simpatičnije... :mrgreen:  čovjek je u ciloj ovoj priči puno prije (gotovo) svih nas....i poštiva...ona nepisana,ljudska,bikerska pravila.... :mrgreen:
Hvala puno
Šta se tiče tog kluba sa Paga, ljudi su bili kod mene u dućanu kupiti prsluke i iznenadili su se da postoji i Sv.Jure Makarska te Vitezovi Sv.Jurja-Kaštel Sućurac. Sugerirao sam im da promjene ime, rekli su da nema nijedan Sv.Juraj u njihovoj županiji itd itd. Nisam htio dalje polemizirati. Zaželio sam im puno sreće u radu i da se vidimo na nekom susretu, pružio ruku i pozdravio ih. Nakon toga su ih kontaktirali i drugi klubovi i isto im rekli što i ja...  
Bilo je rasprave i na netu:
http://radio-pag.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=1819&Itemid=28
Koje im je novo ime?
p.s.
Puno veće simaptije će imati ovako, pogotovo od strane Makarana
 
Nike said:
Hvala puno
Šta se tiče tog kluba sa Paga, ljudi su bili kod mene u dućanu kupiti prsluke i iznenadili su se da postoji i Sv.Jure Makarska te Vitezovi Sv.Jurja-Kaštel Sućurac. Sugerirao sam im da promjene ime, rekli su da nema nijedan Sv.Juraj u njihovoj županiji itd itd. Nisam htio dalje polemizirati. Zaželio sam im puno sreće u radu i da se vidimo na nekom susretu, pružio ruku i pozdravio ih. Nakon toga su ih kontaktirali i drugi klubovi i isto im rekli što i ja...  
Bilo je rasprave i na netu:
http://radio-pag.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=1819&Itemid=28
Koje im je novo ime?
p.s.
Puno veće simaptije će imati ovako, pogotovo od strane Makarana





PAŠKA BURA (y)

 
Iwa said:
i bolje ti je.  :jesus:

al ja se uopće ne šalim..... pa dokle nekome možeš pustit da ti radi sprdačinu od svega što je tebi bitno ? možeš donekle, al šta je previše, previše je.
sprdačinu nitko neće dozvoliti
ali problem je u drugoj stvari....
klub postoji xx godina i onda ti dođe neki novi klub nametati strana pravila, e tu je problem  8)
 
ZLO said:
PAŠKA BURA (y)
Jesi im rekla da ima jedan Bura u Stankovcima? :LOL: :LOL: :LOL:

Odlično ime  (y)
 
GSX 1402 said:
sprdačinu nitko neće dozvoliti
ali problem je u drugoj stvari....
klub postoji xx godina i onda ti dođe neki novi klub nametati strana pravila, e tu je problem  8)



sprdačina je očita...ne prozivam nikoga :misli:
nema gore stvari..od nas samih...dođe netko novi i nameće ti strana pravila...tek i ako mu dozvolim...a dozvolit ću mu :2up:
 
ZLO said:
sprdačina je očita...ne prozivam nikoga :misli:
nema gore stvari..od nas samih...dođe netko novi i nameće ti strana pravila...tek i ako mu dozvolim...a dozvolit ću mu :2up:
e baš tako...može probat :LOL: :LOL: :LOL:
 
Nike said:
Poštovanje Nikola, drago mi je da si se javio u temu.
Mjesec dana prije tvog skupa se trebao održati susret MK "Legende"-Primošten. Mi kao forum smo najavili taj skup koji se nije održao. Dijelom smo mi kao forum odgovorni prema svim ljudima koji su sjeli na motore i otišli na "susret", platili preskupo piće i otišli doma. Nadam se da shvaćaš zašto su svi bili skeptični prema tvom humanitarnom projektu. Da nije bilo "Legendi" vjeruj mi da bi ti došlo dvostruko više ljudi iz svih krajeva Hrvatske.
Nakon šta je tvoj skup dobro prošao i šta je bio pohvaljen sa svih strana vjeruj mi da će ti dogodine doći još više ljudi jer si na dobrom glasu, kao čovjek, kao bajker i kao momak koji nije kao većina osnovao klub samo zao da bi napravio susret.

Ne znam zašto zamjeraš (pretpostavljam Zadranima) šta su došli bez oznaka. Ljudi su ti došli na susret i podržali te. Sa bojama ili bez. Ja bez oznaka kluba ne smijem sjesti na motor, pravilo kluba (čekam dežurne idiote da se ovome nasmiju), a kamoli pojaviti se na susretu bez kolora.
Šta se tiče susreta u Vodicama, organizator je bio Talični, dugogodišnji član MK "Okit"-Vodice i njegove susrete i zabave će uvijek podržati veliki broj bajkera jer svi znaju tko je on i zato su mu svi došli. Sad kad za tebe znamo doći ćemo i tebi. Pozdrav!



znaci nike duzan si mi pivo radi legendi :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo:
 
Nike said:
Poštovanje Nikola, drago mi je da si se javio u temu.
Mjesec dana prije tvog skupa se trebao održati susret MK "Legende"-Primošten. Mi kao forum smo najavili taj skup koji se nije održao. Dijelom smo mi kao forum odgovorni prema svim ljudima koji su sjeli na motore i otišli na "susret", platili preskupo piće i otišli doma. Nadam se da shvaćaš zašto su svi bili skeptični prema tvom humanitarnom projektu. Da nije bilo "Legendi" vjeruj mi da bi ti došlo dvostruko više ljudi iz svih krajeva Hrvatske.
Nakon šta je tvoj skup dobro prošao i šta je bio pohvaljen sa svih strana vjeruj mi da će ti dogodine doći još više ljudi jer si na dobrom glasu, kao čovjek, kao bajker i kao momak koji nije kao većina osnovao klub samo zao da bi napravio susret.

Ne znam zašto zamjeraš (pretpostavljam Zadranima) šta su došli bez oznaka. Ljudi su ti došli na susret i podržali te. Sa bojama ili bez. Ja bez oznaka kluba ne smijem sjesti na motor, pravilo kluba (čekam dežurne idiote da se ovome nasmiju), a kamoli pojaviti se na susretu bez kolora.
Šta se tiče susreta u Vodicama, organizator je bio Talični, dugogodišnji član MK "Okit"-Vodice i njegove susrete i zabave će uvijek podržati veliki broj bajkera jer svi znaju tko je on i zato su mu svi došli. Sad kad za tebe znamo doći ćemo i tebi. Pozdrav!
NE zamjeran nikome a pogotovo ne njima jer su mi neki ljudi dragi i dobroi iz tog kluba a od njih se niko nije pojavio,za talićina isto znan da je bio u MK Okit niti iman nešto protiv njega svaka mu čast ono što je organizira ispalo je super.
Ali bit svega što je moto klub koji nije podrža moj skup reka da ne podržavaju uopče takve skupove  di nije klub.Ako očeš zakon pravila i red moto scene ja mislin da nebi trebalo praviti neke razlike i govoriti ko je koliko proša jer je svak za sebe proša onoliko koliko je moga......

nike uživaj i nemoj se zamarati s menon pozzz svima i vidimo se na nekom od party-a  (y)  (y)
 
Kolko je ko proša :misli: Pa imam li motor da me susjedi vide ili da se vozim? Ljudi lakše, nitko ne radi razliku među nama, sami je radimo.
 
Nikola r6 said:
Ali bit svega što je moto klub koji nije podrža moj skup reka da ne podržavaju uopče takve skupove di nije klub.
Ne znam šta ti je tu čudno. Neki ne podržavaju ni skupove koje anonimni klubovi rade pa zašto bi podržavali i anonimne pojedince...
 
aria said:
znaci nike duzan si mi pivo radi legendi :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo:
E, sad san ja kriv.  :LOL: I onda se neki čude šta moderatori sve novokomponirane klubove gledaju kroz povećalo...
Iman sriće šta mi je sve skupa bilo sumnjivo pa nisan članove svog kluba odvea na taj party  :mrgreen:
 
Nisu samo problem anonimni klubovi niti anonimni "bajkeri"... U zadnje vrijeme uocio sam "klupske nomade" .... mijenjaju klubove , osnivaju nove, pa ih gase... svake godine nove sare na ledjima... ponekad i ukradene  :misli:
Kad se zamjere svima u koje su se kleli, zvali ih bracom i nudili im bubreg ako zatreba onda osnuju sebi klub , proglase se predsjednikom, naprave stranicu pa ajmo dalje...

PS:vrlo lijepo napisan prvi post  (y)