Osnivanje novih klubova i naravno odmah organizacija moto susreta

merlin68 said:
Oni naravno postoje kao i svi meni drugi dragi klubovi koji nisu registrirani ali opet onaj ali dok nisi registriran nemaš na osnovu čega tražiti svoja prava zar ne. :LOL:

a koja bi to prava mi trebali tražiti :misli:
pravo smo dobili od dragoga boga da se vozimo di hoćemo ,kada hoćemo i sa kime hoćemo
Nevidim zašto bi nekome smetali ni po kojoj osnovi-nepetljamo se u tuđa posla mi smo jednostavno grupa ljudi koja se odlično slaže i poštuje između sebe svačiji glas kod nas vrijedi isto i svačiji se poštuje
Što se više pravila uvodi nastaje veća zbrka zato smo sve pojednostavili  (y)


Vrijeme bude pokazalo koji klubovi imaju budućnost a koji se budu ugasili onako brzo kao što su se i nastali :jesus:
stoga se ja nebi previše oko toga glavu lupo :cijpadrva:
 
GSX 1402 said:
Dragi moji forumaši, bikeri, motoristi vi svi izgleda ne vidite kako je to počelo  :mrgreen:
Sa MC sranjima preko bare koje je neko uvezao u našu dragu HR.
Dotad smo se svi družili vozili, nismo se opterećivali sa znakovima, nazivima i ostalim glupostima, večina klubova je uzela oznaku MC iz neznanja značenja istog i nitko nije bio opterećen s tim.
Jednostavno smo bili sretni što možemo predstaviti svoj grad, mjesto ili selo na nekom druženju, susretu i zabavit se sa starim i upoznati nove prijatelje na dva kotača.
Sad svi brijete neki rišpekt ovo ono a oni gore navedeni trljaju ruke kak se svađamo i puštamo da preuzmu vlast nad našim druženjima.
Opustite se malo i uživajte u životu i motoru a ta nepisana pravila zabijte u guzicu onima gore navedenima
i bit će nam svima lakše.
:mrgreen:
POTPUNO SI U PRAVU,zašto uvijek gledamo neke druge,šta smo mi glupi da neznamo sami sa sobom.
 
merlin68 said:
Slažem se ali po tome svatko može izmislit novi kodeks mislim nepisani i opet samo problemi.SIGURAN SAM a možda se varam da vani predsjednici klubova barem jedanput sastanče i dogovaraju se o moto sceni. a kao nas se dva sela ne mogu dogovorit,šta ćeš takvi smo valjda mi hrvati,zato nam i drugi gospodare. :palacdolje:

Nevjerujem da bi netko imao hrabrosti izmišljati nova pravila....
Vidim da vućeš na to da se napravi nekakav motosavez....ali vjerojatno i sam znaš da je to praktički nemoguće(barem u nas hrvata)...bilo je par sastanaka U.B.O.D. u Dalmaciji..ali nažalost ništa od tog,a čini mi se da je i u slavoniji bilo nekakavih pokušaja osnivanja,ali nije mi poznato da je zaživilo...
 
Gluvi said:
Molim vas da naše ime ne koristite u svoja prepucavanja.
pročitajte naš statut na MK Barabe Croatia (trebat će vam 30 sekundi za pročitat cjeli statut)
Mi poštujemo  i vozimo
 (y)

tako je brate napaćeni (y) :bananalove: :skuter: :klopa: :piva:
 
Iwa said:
kao prvo, dužan si mi pivu za onu galamu od prije par postova  :jesus:... ne, radije dvije, da mi srce bude na mjestu.  :mrgreen:

Nikad nije bio problem (y) za  :piva:

Iwa said:
kao drugo zakaj vi niste odma drugi dan napravili susret ?

Nismo imali novaca, pa se zbrajamo do 12. mjeseca :LOL: :LOL:

djuke098 said:
a koja bi to prava mi trebali tražiti :misli:
pravo smo dobili od dragoga boga da se vozimo di hoćemo ,kada hoćemo i sa kime hoćemo
Nevidim zašto bi nekome smetali ni po kojoj osnovi-nepetljamo se u tuđa posla mi smo jednostavno grupa ljudi koja se odlično slaže i poštuje između sebe svačiji glas kod nas vrijedi isto i svačiji se poštuje
Što se više pravila uvodi nastaje veća zbrka zato smo sve pojednostavili  (y)


Vrijeme bude pokazalo koji klubovi imaju budućnost a koji se budu ugasili onako brzo kao što su se i nastali :jesus:
stoga se ja nebi previše oko toga glavu lupo :cijpadrva:

:naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:



 
ja nemogu vjerovati da su neki iz nečega pozitivnog uspjeli napraviti negativno. ajmo malo stat na loptu pa razmotriti OSNOVNA OPĆA pravila, tradiciju... kako god se nekome sviđa to nazvat, pa da vidimo šta je tu loše :
- ne kopiraju se imena postojećih klubova - šta je tu loše ? ili je odjednom to normalno i prihvatljivo ? otkada ?
- boje se ne kopiraju, izbjegavaju se iste farbe i slične skike u kombinaciji...... iz praktičnih razloga što na 20 metara to sve izgleda isto i zabune su vrlo lake. nije ni fora imat slične boje ko neki drugi klub, pa dajte malo mašte zaboga, zar se i to mora prepisivat ?
- novi klubovi ne rade susrete na 15 km od starih isti vikend - jol ikome palo na pamet da to niej dobro za nove klubove, jednostavno zato što bi mogli financijski izvisit.... r stari susreti imaju tradiciju i rijetko ko ko njima dolazi će njih otkantat zbog nekog novog kluba kojeg nije nikad vidio ni sreo.....

itd.itd.... osnove osnova..... jer tu ima nešto zlonamjerno ? jel to soljenje pameti ili zdrav razum ?
 
e barabe, amlo ste mi u off-u, a ?  :jesus:
 
Iwa said:
ja nemogu vjerovati da su neki iz nečega pozitivnog uspjeli napraviti negativno. ajmo malo stat na loptu pa razmotriti OSNOVNA OPĆA pravila, tradiciju... kako god se nekome sviđa to nazvat, pa da vidimo šta je tu loše :
- ne kopiraju se imena postojećih klubova - šta je tu loše ? ili je odjednom to normalno i prihvatljivo ? otkada ?
- boje se ne kopiraju, izbjegavaju se iste farbe i slične skike u kombinaciji...... iz praktičnih razloga što na 20 metara to sve izgleda isto i zabune su vrlo lake. nije ni fora imat slične boje ko neki drugi klub, pa dajte malo mašte zaboga, zar se i to mora prepisivat ?
- novi klubovi ne rade susrete na 15 km od starih isti vikend - jol ikome palo na pamet da to niej dobro za nove klubove, jednostavno zato što bi mogli financijski izvisit.... r stari susreti imaju tradiciju i rijetko ko ko njima dolazi će njih otkantat zbog nekog novog kluba kojeg nije nikad vidio ni sreo.....

itd.itd.... osnove osnova..... jer tu ima nešto zlonamjerno ? jel to soljenje pameti ili zdrav razum ?

(y) (y) (y)falin te Bože,
 
Ajmo probat zaboravit ta Osnovna Opča pravila i razmišljat na način da kad moji dragi prijatelji imaju susret ili parti, ja idem kod njih. Konkretan primjer: 05.12. ove godine moji prijatelji iz Zeljarskih Dizelaša imaju svoj Winter, ali ja osobno idem u Konavle na Dvije Rote (ne pričamo o razlici od 100 km pa je to u redu imat susret isti dan). To ne znaći da čemo svi tamo. Dio naših članova ide kod Dizelaša (y)
U isto vrijeme da napravi susret neki klub XY, tamo se od nas neče pojavit nitko. I to če vremenom rasčistit scenu.
 
RRZagreb said:
Ajmo probat zaboravit ta Osnovna Opča pravila i razmišljat na način da kad moji dragi prijatelji imaju susret ili parti, ja idem kod njih. Konkretan primjer: 05.12. ove godine moji prijatelji iz Zeljarskih Dizelaša imaju svoj Winter, ali ja osobno idem u Konavle na Dvije Rote (ne pričamo o razlici od 100 km pa je to u redu imat susret isti dan). To ne znaći da čemo svi tamo. Dio naših članova ide kod Dizelaša (y)
U isto vrijeme da napravi susret neki klub XY, tamo se od nas neče pojavit nitko. I to če vremenom rasčistit scenu.


ma i ja VEĆ znam di san sredinom svibnja 2010.godine,i prvi vikend u lipnju,pa i treći vikend u lipnju,prvi u listopadu,zadnji u srpnju,prvi u prosincu,zadnji u kolovozu.....kod mojih prijatelja :jesus:
 
Gluvi said:
Moram spomenut:Dok sam ležao slomljen pokraj svog motora u Divuljama,motor na zemlji,ja u neprirodnom položaju u razmaku od 2 minute pokraj mene su se provezla 2 motora sa po dvojicom likova(sramota),usporili,pogledali me ,produžili do kafića,okrenuli se,pogledali me i nastavili dalje vozit bez zaustavljanja.E sad da su imali boje i nisu stali da mi pomognu,mislim da bi ih cjelo naše bratstvo popljuvalo,a svom klubu bi nanjeli ogromnu štetu,ovako su prošli lišo,
dali bi takvog primili u klub,bilo koji,dali bi ih klub odmah izbacio,BI i zbog tog reda i bratstva i postoje klubovi,
Barabo moja, nema to veze s tim jesu li oni bili članovi kluba ili ne
Ako su se u takvom trenutku ponijeli tako(kao šupci) nema tih boja/oznaka (na leđima) koja bi takvim NE-ljudima promjenila svijest  :palacdolje:
Taj tvoj primjer mi je nevjerojatan i nepojmljiv i zaista nema načina opravdati ga, a pogotovo ne tim "da su možda imali boje/oznake"
:piva:
 
RRZagreb said:
Ajmo probat zaboravit ta Osnovna Opča pravila i razmišljat na način da kad moji dragi prijatelji imaju susret ili parti, ja idem kod njih. Konkretan primjer: 05.12. ove godine moji prijatelji iz Zeljarskih Dizelaša imaju svoj Winter, ali ja osobno idem u Konavle na Dvije Rote (ne pričamo o razlici od 100 km pa je to u redu imat susret isti dan). To ne znaći da čemo svi tamo. Dio naših članova ide kod Dizelaša (y)
U isto vrijeme da napravi susret neki klub XY, tamo se od nas neče pojavit nitko. I to če vremenom rasčistit scenu.

opća, štef, opĆa  :LOL:

i taj način razmišljanja je dio tradicije, pogotovo ovaj zadnji  :mrgreen:
 
ZLO said:
ma i ja VEĆ znam di san sredinom svibnja 2010.godine,i prvi vikend u lipnju,pa i treći vikend u lipnju,prvi u listopadu,zadnji u srpnju,prvi u prosincu,zadnji u kolovozu.....kod mojih prijatelja :jesus:

E o tome pričam (y) (y) (y) (y)
 
nego, štef, ja otvorila pivu pa da se družimo malo  :mrgreen: (ne brini, neću ti ništa  8))

sad da se pojavi neki klub mk tigers u špišić bukovici, kaj bi im rekli ?
 
Nikola r6 said:
Dragi Nike kako to da jedan poznati moto klub u Hrvatskoj a i van nje ne podržava moto party humanitarne svrhe zato jer ga ne organizira moto klub,zato što organizator nije u nikakvom klubu.Odgovor njihov je da je to pravilo moto scene i ako budu doći da neće doči u bojama kluba.
A podržali su skup u vodicama Custom Show i bili u bojama kluba,a organizator nije bio moto klub,niti je osoba koja je organizirala to bila u ikakvom klubu..
Htio bih još navesti kako je na moto party-u humanitarne svrhe koji nije bio podržan od strane tog kluba,
došlo preko 10 moto klubova širom hrvatske u bojama kluba i naravno bodržali taj skup.
Pa se pitan ko tu o čemu odlućuje pravilo moto scene ili biker koji ide di on želi..

                                                                                                         POZDRAV  (y)
Poštovanje Nikola, drago mi je da si se javio u temu.
Mjesec dana prije tvog skupa se trebao održati susret MK "Legende"-Primošten. Mi kao forum smo najavili taj skup koji se nije održao. Dijelom smo mi kao forum odgovorni prema svim ljudima koji su sjeli na motore i otišli na "susret", platili preskupo piće i otišli doma. Nadam se da shvaćaš zašto su svi bili skeptični prema tvom humanitarnom projektu. Da nije bilo "Legendi" vjeruj mi da bi ti došlo dvostruko više ljudi iz svih krajeva Hrvatske.
Nakon šta je tvoj skup dobro prošao i šta je bio pohvaljen sa svih strana vjeruj mi da će ti dogodine doći još više ljudi jer si na dobrom glasu, kao čovjek, kao bajker i kao momak koji nije kao većina osnovao klub samo zao da bi napravio susret.

Ne znam zašto zamjeraš (pretpostavljam Zadranima) šta su došli bez oznaka. Ljudi su ti došli na susret i podržali te. Sa bojama ili bez. Ja bez oznaka kluba ne smijem sjesti na motor, pravilo kluba (čekam dežurne idiote da se ovome nasmiju), a kamoli pojaviti se na susretu bez kolora.
Šta se tiče susreta u Vodicama, organizator je bio Talični, dugogodišnji član MK "Okit"-Vodice i njegove susrete i zabave će uvijek podržati veliki broj bajkera jer svi znaju tko je on i zato su mu svi došli. Sad kad za tebe znamo doći ćemo i tebi. Pozdrav!
 
Iwa said:
nego, štef, ja otvorila pivu pa da se družimo malo  :mrgreen: (ne brini, neću ti ništa  8))

sad da se pojavi neki klub mk tigers u špišić bukovici, kaj bi im rekli ?
Iwa a šta bi ti...
zamolila ih da promjene ime
razbila ih i naredila im da promjene ime

:misli:
 
Iwa said:
nego, štef, ja otvorila pivu pa da se družimo malo  :mrgreen: (ne brini, neću ti ništa  8))

sad da se pojavi neki klub mk tigers u špišić bukovici, kaj bi im rekli ?



Špišić (čitaj Špišić - VELIKO :LOL: :LOL: ) Bukovici (opet VELIKO)
Pusti ljude neka rade, ja ču im prvi čestitat, a da me nikad neče vidjet na svom susretu ili partiju to je druga tema. I siguran sam da im se nitko od mojih prijatelja neće pojavit. A kad se nađemo na trečem susretu, oni ne mogu stajat sa iste strane šanka na kojoj stojim ja :jesus:

Ubi me ovo razmišljanje o tvrdom i mekom C :bonk:
 
GSX 1402 said:
Iwa a šta bi ti...
zamolila ih da promjene ime
razbila ih i naredila im da promjene ime

:misli:

iskreno ? probaš objasnit, jednom, dvaput, triput.  fino i pristojno. ako ne ide ni tad, onda će mu jako biti neugodno što je dobio batine od žene :mrgreen: pa nek ide na policiju da mu se oni isto smiju zbog toga.

moj motor, moj klub, moj život. moje, moje, moje i samo moje. ne tvoje.  :jesus: