Osnivanje novih klubova i naravno odmah organizacija moto susreta

Iwa said:
šta si ti jeo lude gljive ? ? ? ko je tebi šta rekao bog te ne ubio blentavog  :LOL: samo sam se referirala na onu rečenicu oko klubova koji ne rade susrete zbog para, a ti meni tako  :lolcry:

pa to je Štef,šta se čudiš :LOL: :LOL: :jesus:
 
Treba itekako razdvojiti dvije stvari: Nove bikere (ili motoriste, kako im drago) i nove klubove. Novi klub ne znači automatski i nove ljude na sceni, ali to nam je stigma sa kojom se moramo nositi.

Atlantic 500 said:
pa to je Štef,šta se čudiš :LOL: :LOL: :jesus:

:jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Atlantic 500 said:
Nepisani kodeks postoji godinama i svi stariji klubovi ga znaju ,i istog se i pridržavaju i tako već godinama....a normalno mladi klubovi koji su tek kupili motore i stupili na motoscenu misle da su oni ti koji će krojiti pravila,i kad im se kaže da postoje neka nepisana pravila i kodeksi po kojima istinski bikeri funkcioniraju ,onda neznaju šta će reći pa kažu "a to nije nigdje napisano",a da prvo malo upoznaju stvari na motosceni(godinu,dvije),upoznaju ljude,klubove...onda im ta pravila ne bi bila strana i nepoznata...ovako misle da su popili pamet cilog svita..
Probaj malo mesa jest onda buš vidio da postoji i sarma. ha ha.
 
RRZagreb said:
Treba itekako razdvojiti dvije stvari: Nove bikere (ili motoriste, kako im drago) i nove klubove. Novi klub ne znači automatski i nove ljude na sceni, ali to nam je stigma sa kojom se moramo nositi.

Tako je ,novi klub neznači i nove ljude,ali ti novi klubovi neće raditi probleme oko imena kluba,uskakati u termine drugih partya...jer ti ljudi su godinama na moto sceni i poznaju nepisane kodekse i pravila,
 
Atlantic 500 said:
pa to je Štef,šta se čudiš :LOL: :LOL: :jesus:

a i ne čudim se.....  :LOL:
merlin68 said:
Po onome kaj sam vidio malo je onih koji to ne rade zbog zarade pa vidim valjda ko tu koga u kuruzi,kad mi kobase naplate 20 kn ko je tu lud ha ha.

nije ih  malo, al ih je naspram onih kojima je zarada samo na pameti puno manje, pa su se izgubili u masi..... oćeš reć da goodfellasi zarade na susretu ? kad iz svog džepa plate i muziku i klopu...... evo oni su mi prvi pali na pamet. cuga - šank nije njihov, pa ni od toga nemaju ništa.....
 
RRZagreb said:

kao prvo, dužan si mi pivu za onu galamu od prije par postova  :jesus:... ne, radije dvije, da mi srce bude na mjestu.  :mrgreen:

kao drugo zakaj vi niste odma drugi dan napravili susret ?
 
Atlantic 500 said:
Tako je ,novi klub neznači i nove ljude,ali ti novi klubovi neće raditi probleme oko imena kluba,uskakati u termine drugih partya...jer ti ljudi su godinama na moto sceni i poznaju nepisane kodekse i pravila,
Po tebi su ti nepisani kodeksi stvarno nekaj dobro pa ima i nepisani kodeks da sa skuterima nema na susrete a ti po tome nebi nikad ušao zar ne,što je po meni idiotarija,pustio bi sve ljude dobre volje i bajkerskog duha,a šta kad jednog dana nečemo moći voziti motore iz razno raznih razloga,npr.bolesti,zar smo onda manje vrijedni što ćemo morat plačati upad.itd itd.
 
Iwa said:
kao prvo, dužan si mi pivu za onu galamu od prije par postova  :jesus:... ne, radije dvije, da mi srce bude na mjestu.  :mrgreen:

kao drugo zakaj vi niste odma drugi dan napravili susret ?
ne stigne jer obilazi sve susrete diljem lijepe naše :LOL: :LOL: :LOL:
jel tako štef :wink:
 
Molim vas da naše ime ne koristite u svoja prepucavanja.
pročitajte naš statut na MK Barabe Croatia (trebat će vam 30 sekundi za pročitat cjeli statut)
Mi poštujemo  i vozimo
 (y)
 
m69 said:
"Poštovani" moderator Nike tema ti odlična samo riječ demokracija tebi je nepoznata .
:palacdolje:

Niku POŠTIVAMkao čovjeka,bikera,kao moderatora ovog foruma...treba puno,volje,snage,vrimena,živaca i iskustva za "natezanje" sa svima nama..i glumljenja "pandura" u ovom virtualnom svijetu :mrgreen:

osnivanje novih moto klubova? zašto ne...ako ljudi imaju volje,želje,"interesa"...i ne,po meni ne trebaju pitati  STARIJE klubove iz okolice...čemu,već su odlučili...krenuli u realizaciju...eto nekako ljudski bi bilo da se tek informiraju... :mrgreen: i ne "ulete u priču" onu već pričanu..ako ne i ispričanu...glupo je.djetinjasto.i nemože zaslužiti respekt..moj ne... :mrgreen:

tu,u mojoj okolici,osnovan je novi moto klub...osnovao ga je čovik koji još uvik u garaži ima i mizu i petnaesticu...i ima godina na motoru,više nego ja života..a ni ja baš nisan pupoljak :mrgreen: osnovao ga je čovjek ,koji se VOZI..oduvik valjda...
i prvotna zamisao je bila dati ime klubu po jednom svecu zaštitniku...ALI...sa SLIČNIM imenom egzistira još jedan moto klub u lipoj našoj...pa su se zbog respekta prema njima...odlučili za drugo ime..meni osobno PUUUNOOOO simpatičnije... :mrgreen:  čovjek je u ciloj ovoj priči puno prije (gotovo) svih nas....i poštiva...ona nepisana,ljudska,bikerska pravila.... :mrgreen:
 
Iwa said:
a i ne čudim se.....  :LOL:
nije ih  malo, al ih je naspram onih kojima je zarada samo na pameti puno manje, pa su se izgubili u masi..... oćeš reć da goodfellasi zarade na susretu ? kad iz svog džepa plate i muziku i klopu...... evo oni su mi prvi pali na pamet. cuga - šank nije njihov, pa ni od toga nemaju ništa.....
:misli:Kaj sam nekog imenoval,mislim da nisam,Fellasi ništa ne zarade,čak sam i ja malo učestvoval u organizaciji  :jesus: ali da večina počinje zarađivati i misliti na zaradu to mi nemreš sporeč,pa valjda znam kolko koštaju na veliko kobase ha ha . :LOL:
 
merlin68 said:
Po tebi su ti nepisani kodeksi stvarno nekaj dobro pa ima i nepisani kodeks da sa skuterima nema na susrete a ti po tome nebi nikad ušao zar ne,što je po meni idiotarija,pustio bi sve ljude dobre volje i bajkerskog duha,a šta kad jednog dana nečemo moći voziti motore iz razno raznih razloga,npr.bolesti,zar smo onda manje vrijedni što ćemo morat plačati upad.itd itd.

E sad jesu li dobri ili nisu,u to neću ulaziti.Činjenica je da ta pravila postoje i da ih ja poštujem kao i svi ostali motoristi,bikeri kako oćeš...i mislim da bi ih i svi novi trebali poštovat
 
Dragi Nike kako to da jedan poznati moto klub u Hrvatskoj a i van nje ne podržava moto party humanitarne svrhe zato jer ga ne organizira moto klub,zato što organizator nije u nikakvom klubu.Odgovor njihov je da je to pravilo moto scene i ako budu doći da neće doči u bojama kluba.
A podržali su skup u vodicama Custom Show i bili u bojama kluba,a organizator nije bio moto klub,niti je osoba koja je organizirala to bila u ikakvom klubu..
Htio bih još navesti kako je na moto party-u humanitarne svrhe koji nije bio podržan od strane tog kluba,
došlo preko 10 moto klubova širom hrvatske u bojama kluba i naravno bodržali taj skup.
Pa se pitan ko tu o čemu odlućuje pravilo moto scene ili biker koji ide di on želi..

                                                                                                         POZDRAV  (y)
 
Dragi moji forumaši, bikeri, motoristi vi svi izgleda ne vidite kako je to počelo  :mrgreen:
Sa MC sranjima preko bare koje je neko uvezao u našu dragu HR.
Dotad smo se svi družili vozili, nismo se opterećivali sa znakovima, nazivima i ostalim glupostima, večina klubova je uzela oznaku MC iz neznanja značenja istog i nitko nije bio opterećen s tim.
Jednostavno smo bili sretni što možemo predstaviti svoj grad, mjesto ili selo na nekom druženju, susretu i zabavit se sa starim i upoznati nove prijatelje na dva kotača.
Sad svi brijete neki rišpekt ovo ono a oni gore navedeni trljaju ruke kak se svađamo i puštamo da preuzmu vlast nad našim druženjima.
Opustite se malo i uživajte u životu i motoru a ta nepisana pravila zabijte u guzicu onima gore navedenima
i bit će nam svima lakše.
:mrgreen:
 
Atlantic 500 said:
E sad jesu li dobri ili nisu,u to neću ulaziti.Činjenica je da ta pravila postoje i da ih ja poštujem kao i svi ostali motoristi,bikeri kako oćeš...i mislim da bi ih i svi novi trebali poštovat
Slažem se ali po tome svatko može izmislit novi kodeks mislim nepisani i opet samo problemi.SIGURAN SAM a možda se varam da vani predsjednici klubova barem jedanput sastanče i dogovaraju se o moto sceni. a kao nas se dva sela ne mogu dogovorit,šta ćeš takvi smo valjda mi hrvati,zato nam i drugi gospodare. :palacdolje: