PC tema

nives said:
Sve ovisi kakav si korisnik. Glede kvalitete drži se dobro. Upotrebljivost je upitna (iskustvo bazirano na prijašnjim modelima).
Kao čitač knjiga je dobar. Preglednik se povremeno ruši, češće štuca. Dosta aplikacija radi sporije i uz rušenje. Meni osobno iritantno, osobito nakon rada na Samsungovom Note-u. Naravno, modeli su neusporedivi cijenom.
sve stoji, zato i velim, ak je za 90% surfanje onda je  (y) narocito ovi zadnji modeli.
 
da ne otvaram novu temu.... stavit ću ovo ovdje... must have andorid aplikacija!!  :LOL: :LOL:

https://play.google.com/store/apps/details?id=biz.osvit.dev.gdjesibio91

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Zanimljivo...

http://techcrunch.com/2015/05/29/googles-project-vault-is-a-secure-computing-environment-on-a-micro-sd-card-for-any-platform/#.imj1iy:5gSN

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
    ...ima za tablet memorijska kartica SD 64 GB brzine 60 MB/sek i dođe cca 400 kn. Da li bi kartica koja nije SD nego Kingston od 32 GB brzine 10 MB/sek mogla nekome sa ne previše zahtjeva poslužiti umjesto one 6x brže? Košta bitno manje, 125 kn. Čovjek je pemzić  :mrgreen:

    Ne pitam za sebe  :mrgreen: 
 
OldBoy said:
    ...ima za tablet memorijska kartica SD 64 GB brzine 60 MB/sek i dođe cca 400 kn. Da li bi kartica koja nije SD nego Kingston od 32 GB brzine 10 MB/sek mogla nekome sa ne previše zahtjeva poslužiti umjesto one 6x brže? Košta bitno manje, 125 kn. Čovjek je pemzić  :mrgreen:

    Ne pitam za sebe  :mrgreen:

poslužit će mu, samo kaj se u startu zajebal i ni uzel laptop ;) :mrgreen:
 
HIGHLANDER said:
poslužit će mu, samo kaj se u startu zajebal i ni uzel laptop ;) :mrgreen:

    ...to mu i ja velim. I kae najgore, dal se najebat na broj manji tablet, onaj od 8 inča a ne od 10 kak je planiral. Inače ja imam HP 6715b, pa kužim kaj si nudil.
 
OldBoy said:
    ...to mu i ja velim. I kae najgore, dal se najebat na broj manji tablet, onaj od 8 inča a ne od 10 kak je planiral. Inače ja imam HP 6715b, pa kužim kaj si nudil.

(y)

... i to za puno manje love, a HP ko novi i za njega dosta giga na hardu,
ovak bu ga s apgrejdanjem došlo više, a da ne uspoređujemo monitor
od 8 i 15" s win 7 + plus instaliran office i sve ostalo kaj treba ;) :mrgreen:
 
Da li kome treba PC od vrijednosti CCA 18000kn novi, ja ga prodajem za 16000?
Star je nepunu godinu dana.
 
Kućište Corsair Graphite series FULL TOWER 760T (verzija s crvenim ventovima)
Matična asus maximus ROG VII Ranger
Kingston 2400mhz 16gb
Intel I7 4790K
Gigabyte (otvorena za OC) r9 290 OC (gigabyte triple vent cooler na njoj)
Vodeno corsair hlađenje h100i s dva Corsair Air Series SP120mm venta na radiatoru vode
Napajanje Corsair AX760 full modularno
Modularni sleevani crveni kabeli
LG DVD±RW 24x GH24NS95 SATA black bulk Optički uređaj
SSD Samsung Evo 120gb
HD WESTERN DIGITAL CAVIAR BLACK 1 TB
Ekran: DELL U2414H

U komp je dodatno ugrađeno led svjetlo s 10ak boja čisto radi estetike i osobnog gušta, ujedno se preko tog modula može regulirati svaki ventilator posebno, navedena stvarčica zove se Corsair link.
Ima dva svjetla, gornje i donje, i mogu biti različite boje na oba.
 
Hrvoje666 said:
Da li kome treba PC od vrijednosti CCA 18000kn novi, ja ga prodajem za 16000?
Star je nepunu godinu dana.

Bez uvrede ali komponente koje si napisao trenutno nove dođu cca 15.500 kn (izvor nabava.net)
s obzirom da su tvoje skoro godinu dana stare (znaci imaju garanciju) tvoj komp vrijedi 25-30 posto manje od novog što bi bilo 10850  8)
 
Brckach said:
Bez uvrede ali komponente koje si napisao trenutno nove dođu cca 15.500 kn (izvor nabava.net)
s obzirom da su tvoje skoro godinu dana stare (znaci imaju garanciju) tvoj komp vrijedi 25-30 posto manje od novog što bi bilo 10850  8)

Ne, ne možeš ga kupiti za te novce. Pogotovo ne na jednom mjestu. PC je pod garancijom punih 5 godina. To sve preko nabava net em što bi čekao em što su neki dućani nepouzdani i sl. Ovo je sve uzeto u jednom dućanu.

To što si rekao sad nemoj da tko vidi da ovakav pc vrijedi 10000kn xD

Uzmi ti preko nabava.net traži najjeftinije pa onda kad malo iskustva stekneš u takvim narudžbama i shvatiš zašto ljudi naručuju samo iz jednog dućana i to onog pouzdanog možda i shvatiš vrijednost nekih stvari, kao npr garancija u ovom dućanu, i amo reć, EDM-ov gdje svaka druga komponenta ne valja a na popravak i garanciju čekaš mjesecima.

Sretno :)
 
Tutty said:
Sretno tebi s tom cijenom  :LOL:

Pa to možda malo jest podignuto, ali to je sve ko novo.
A ovo što on govori za ove cijene i sve općenito ne drži vodu. Vidi se da ne zna o čemu priča. Ali eto, svatko ima svoje mišljenje. Sretno i tebi :)
 
Najbolje da ti to meni pokloniš za rođendan.
Ne triba mi monitor.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Najbolje da ti to meni pokloniš za rođendan.
Ne triba mi monitor.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

...monitor može pokloniti meni. Naknadno javim datum rođendana  :mrgreen: