PC tema

Imam ti jedan BB Pearl doma (y)

... ali buš moral utaknuti kojih 32 puta jer čita max 4GB kartice  :mrgreen:

Sad si me sjetil... tam bi unutra mogla biti još neka kartica  :dance:  :LOL:
 
hondimir said:
PC star 5-6 godina, Pentium 4, do nedavno koristio XP pa se dogodio blue screen, popravio i stavio 7-icu, kako da mi radi brže bez dodatnog RAM-a ili sl.?

teško ak nemaš bar 2 gige rama :)
 
Zar nije zadnji pentium 4 izašao prije 10g. ? Ali bez obzira na to ja ga održavam na životu i za moje potrebe je sasvim ok sa 2.5 gige rama i w7. Također je bitan i HD za brzinu pokretanja samih windowsa i ostalih programa pa i to provjeri. Meni je sljedeća investicija ssd jer dosta ubrza te stare kante a opet ti ostane za poslje kad promjeniš sve drugo.
 
Isključi aero (staviš izgled na Basic theme), makneš vanjske antiviruse i uključiš Windows defender, eventualno staviš neki bolji USB da služi za ReadyBoost i dodatni RAM :neznam:
Ne znam ako imaš posebnu grafičku, ali instaliraš samo drivere bez onih CCC ili nVidia control panela.
Povećaš virtual memory na cca 3,5-5GB na sistemskoj particiji (ako je jedan disk s dvije particije) ili na drugi disk (ako je drugi baš fizički a ne samo particija).
 
hondimir said:
Aha, fala oboma.

Sori na dezinfu, stroj je Intel Celeron E3200@ 2,4 GHz RAM 1 GB ,ASUS.

Evo, Skripter ti dodatno objasnil, a za 300 - 400 kuna kupiš na njuškalu
procesor od 3 gige i još RAMA i ima da leti ak ti je grafička ok ;) :mrgreen:

Ovo je moja stara kanta
 
http://arstechnica.com/security/2015/05/gpu-based-rootkit-and-keylogger-offer-superior-stealth-and-computing-power/

:shock: :misli: :mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
    ...jednostavno pitanje: Samsung tablet od 10 inča je 2000 kn. Vivax od 10 inča 1000 kn. Ima li kakvih iskustava sa Vivaxom? Da li Samsung vrijedi 2 puta više?
 
Procesor=?
RAM=?

Mada glavnom vredi pravilo kolko love tolko muzike.
 
OldBoy said:
    ...jednostavno pitanje: Samsung tablet od 10 inča je 2000 kn. Vivax od 10 inča 1000 kn. Ima li kakvih iskustava sa Vivaxom? Da li Samsung vrijedi 2 puta više?

Sigurno
 
Ninja said:
Procesor=?
RAM=?

Mada glavnom vredi pravilo kolko love tolko muzike.

    ...ni procesor ni RAM nisu bitni, to je ja jednog penzića koji bi slike na njemu gledal i tak. Mislil sam na sklonost kvarovima. Od padova i lomova niti jedan nije zaštićen kolko god ga platiš.

    Al ak je situacija kao sa telkaćima, i samsung i vivax se ne kvare sam tak
 
Shepa said:
http://arstechnica.com/security/2015/05/gpu-based-rootkit-and-keylogger-offer-superior-stealth-and-computing-power/

:shock: :misli: :mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Mene sredio banditski ransomware zvani Cryptowall nove generacije 3.0. Kryptiralo mi sve fotke dokumente videa, najgore je za fotke...
Pukim slućajem san nešto petlja oko napona na kontroleru ua USB 3.0 i tako napravio backup fotografija, i ostalih particija na laptop s PC-a... Slućajno otkrio da iman backup, odahnuo... :smiley:
Nisan ni zna da iman to
 
znaci sve ti je svejedno osim cijene  :mrgreen: :misli:

mislim da si odabrao  :mrgreen:
 
Zapru said:
Prestigio je odlican proizvod s obzirom na cijenu i kvalitetu.

Sve ovisi kakav si korisnik. Glede kvalitete drži se dobro. Upotrebljivost je upitna (iskustvo bazirano na prijašnjim modelima).
Kao čitač knjiga je dobar. Preglednik se povremeno ruši, češće štuca. Dosta aplikacija radi sporije i uz rušenje. Meni osobno iritantno, osobito nakon rada na Samsungovom Note-u. Naravno, modeli su neusporedivi cijenom.