PC tema

Ne kontam  :mrgreen:
 
DADO PU said:
Ne kontam  :mrgreen:

Pita jesi ostavio serijski ili si nabudjio makinu sa turbinom da se vrti i vrti.. :mrgreen:
 
Taj proc šta si uboa, jel trenutno radi na nazivnom taktu, jel prijavljuje frekvenciju koja je deklarirana na njemu/pakiranju?


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Ma sve se meni čini da moram maknuti stock ventilator  8)

Govance je skočilo na 71/79  :palacdolje:
 
Pa kao da je bitno, u biosu imas podeseno da ga gasi u slucaju pregrijavanja. Ako sve ok radi nahrani svinje i ne diraj.
 
Propuhao sam komp od prasine s kompresorom ali opet mi temperatura graficke ide preko 100 celzija kad igram warthunder, graficka je stara 7 i pol godina skoro, ati x 1960 pro ima dosta velih hladnjak. Kako očistit zaprzenu prasinu unutra graficke na onom  hladnjaku iznutra?
 
    ...sada mi javljaju iz ZABA telebanking da do nekog datuma u veljači moram unaprijediti sistem na Windows 7 (imam Vistu). Kao, zbog moje sigurnosti. Meni je svaka kuna utrošena u tom smislu bačen novac jer i ovako koristim možda 1% mogućnosti i ovih skalamerija što imam. Sterat ću ih u kurac
 
OldBoy said:
    ...sada mi javljaju iz ZABA telebanking da do nekog datuma u veljači moram unaprijediti sistem na Windows 7 (imam Vistu). Kao, zbog moje sigurnosti. Meni je svaka kuna utrošena u tom smislu bačen novac jer i ovako koristim možda 1% mogućnosti i ovih skalamerija što imam. Sterat ću ih u kurac

To ti je sve urota, očeju te naterat da kupiš novi laptop ;) :mrgreen:
 
OldBoy said:
    ...sada mi javljaju iz ZABA telebanking da do nekog datuma u veljači moram unaprijediti sistem na Windows 7 (imam Vistu). Kao, zbog moje sigurnosti. Meni je svaka kuna utrošena u tom smislu bačen novac jer i ovako koristim možda 1% mogućnosti i ovih skalamerija što imam. Sterat ću ih u kurac

Što je najgore nije to bez veze upozorenje.. XP je toliko probijen i svako plaćanje s te platforme može biti rizično. Naravno ne mora ali ja sam popušio krypto virus u firmi na xp a moglo je bit i gore obzirom na internet bankarstva koja se na njima svakodnevno koriste. Odmah sam sve stavio na win 7. Imao sam ulaganja nekih 800 kn po računalu i sad su spremna za narednih 5 god.  :mrgreen:

I da za info ostalima, instalirao sam neki panda antivirus softver, besplatan je i stvarno dobro funkcionira..
 
dovla said:
Što je najgore nije to bez veze upozorenje.. XP je toliko probijen i svako plaćanje s te platforme može biti rizično. Naravno ne mora ali ja sam popušio krypto virus u firmi na xp a moglo je bit i gore obzirom na internet bankarstva koja se na njima svakodnevno koriste. Odmah sam sve stavio na win 7. Imao sam ulaganja nekih 800 kn po računalu i sad su spremna za narednih 5 god.  :mrgreen:

I da za info ostalima, instalirao sam neki panda antivirus softver, besplatan je i stvarno dobro funkcionira..

XP više ni nema podršku MS,
a još malo bu isto i s Vistom i Old bu hoče neće moral posegnut u džep ;) :mrgreen:
 
diesel power said:
Propuhao sam komp od prasine s kompresorom ali opet mi temperatura graficke ide preko 100 celzija kad igram warthunder, graficka je stara 7 i pol godina skoro, ati x 1960 pro ima dosta velih hladnjak. Kako očistit zaprzenu prasinu unutra graficke na onom  hladnjaku iznutra?
nisi posao napravio do kraja ako nisi skinuo i hladanjake sa proceva, ocistio staru pastu i stavio novu :wink:
 
dovla said:
Pa kao da je bitno, u biosu imas podeseno da ga gasi u slucaju pregrijavanja.
Osobno se ne bih previše pouzda u to.

:mrgreen:

Osim toga, proc koji u leru radi na granici pregrijavanja neće dugo potrajat kad ga se optereti.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
diesel power said:
Propuhao sam komp od prasine s kompresorom ali opet mi temperatura graficke ide preko 100 celzija kad igram warthunder, graficka je stara 7 i pol godina skoro, ati x 1960 pro ima dosta velih hladnjak. Kako očistit zaprzenu prasinu unutra graficke na onom  hladnjaku iznutra?

:shock:

Ti bi vozil merca s fićinom makinom :misli: :mrgreen:

 
dovla said:
Ma na starim athlonima xp sam pekao jaja i nikad ništa zagorilo..  :mrgreen:
Znam, a Bartonima je radna bila ko svim Vagenima, točno 90°.

(y) :mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Zapru said:
nisi posao napravio do kraja ako nisi skinuo i hladanjake sa proceva, ocistio staru pastu i stavio novu :wink:

A nisam nikad to radio pa da ne sjebem. Morat ću pustit te igrice  :mrgreen:

Ma imam ja mercedesa oldtimera skoro :LOL:
 
diesel power said:
A nisam nikad to radio pa da ne sjebem. Morat ću pustit te igrice  :mrgreen:

Ma imam ja mercedesa oldtimera skoro
:LOL:

(y)

Kolko je ta grafička nekad koštala valjda danas kupiš za te novce PC ;) :mrgreen: