PC tema

Moja prva grafička, Diamond Monster II .. Kakva je to brutala bila.. Voodoo2 čip.. I peglanje NFS jojojojo...  :0648:
 
Za 2 te grafe onda bi bio danas solidan komp da ga sam slazem (y)
1400 ili 1500kn krajem 2007god . Danas mi ta cifra za graficku izgeda malo previse a di su one preko 2000kn :spank: :cigle:
 
dovla said:
Moja prva grafička, Diamond Monster II .. Kakva je to brutala bila.. Voodoo2 čip.. I peglanje NFS jojojojo...  :0648:

Jedna s kojom je sve pocelo kod mene i friska "igracka"  :)



Sent from the future using Microsoft TapaTalk 10

 
S kojom novom igrom uopće isprobat mogućnosti gragičke. Juče sam proba nfs rivals sve na full i radi  odlično . Prije fifu 2015 isto sve na full isto tako sve ok. Al mislim da te igre baš ni nisu jako zahtjevne . Koje jesu?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
dovla said:
Pa kao da je bitno, u biosu imas podeseno da ga gasi u slucaju pregrijavanja. Ako sve ok radi nahrani svinje i ne diraj.
U BIOSU mi ventilator bio podešen na max. Išao je preko tri soma okretaja. Stavio sam ga na auto i sad mi se čini da je bolje  (y)
 
DADO PU said:
U BIOSU mi ventilator bio podešen na max. Išao je preko tri soma okretaja. Stavio sam ga na auto i sad mi se čini da je bolje  (y)

Nije mi jasno kako ti je bio na rubu pregrijavanja sa ventilatorom na max, a nije sa ventilatorom na auto.
Ali ako je user expirience sad bolji ...  (y)
:mrgreen:
 
clox said:
Nije mi jasno kako ti je bio na rubu pregrijavanja sa ventilatorom na max, a nije sa ventilatorom na auto.
Ali ako je user expirience sad bolji ...  (y)
:mrgreen:
ventilator se je toliko jako vrtio da se je poceo grijati ... tako da je onda ustvario ventilatog grijao hladnjak i procesor  :shock:

meni je to vrlo logicno  :mrgreen:
 
markookram said:
ventilator se je toliko jako vrtio da se je poceo grijati ... tako da je onda ustvario ventilatog grijao hladnjak i procesor  :shock:

Puno zuji, malo meda daje  :mrgreen:
 
clox said:
Nije mi jasno kako ti je bio na rubu pregrijavanja sa ventilatorom na max, a nije sa ventilatorom na auto.
Ali ako je user expirience sad bolji ...  (y)
:mrgreen:
Ma mu ja mamicu, sad je i prehladan 35/39 min  :LOL:
 
sta se desilo sa stranicom piratebay?


https://thepiratebay.se/search/insanity/0/99/200
 
dani83 said:
sta se desilo sa stranicom piratebay?


https://thepiratebay.se/search/insanity/0/99/200

Imaju kolektivni g.o.  :LOL:
 
Ajmo jedno pitanje za poznavatelje mreza..
Ovako.. Kuca s 2 zasebna stana. U jednom stanu u dnevnoj tcomov ruter na koji je spojen maxtv, tv, mini linija. Znaci to troje radi sve 5, spojeno mreznim kablom. Htio sam u drugom stanu internet ali wifi signal nije bacao do tamo. Spojio sam blizu drugog stana jedan wifi extender i sad se noze u drugom stanu uhvatiti wifi i radi ok.
E sad, trebam u ovom prvom stanu u jednoj sobi staviti dodatni maxtv uređaj ali nemam internet prikljucak pa bi to rijesio powerline adapterom. Kako se on spaja, treba 2 kom, jedan za spojit s routerom i jedan za sobu gdje bi ustekao maxtv? Jasno mi je da mora biti isti strujni krug, isto brojilo. Da li bi recimo mogao umjesto onog extendera staviti i u drugi stan powerline i da to sve funkcionira? Uglavnom kako najjednostavnije to sve izvesti :misli: