PC tema

probal sam i sa ovim microsoftovim fix-it, nekaj je kao popravil ali ovo sa slikama i dalje jebe. Nisam ni dobro napisal problem,ne zajebava u svim folderima, nego sam danas iz drona zvadil karticu da vidim kaj sam slikal, stavil je u usb i u komp i u tom folderu radi probleme. To ima neke veze s tim ali ne kužim što :misli:
 
Shepa said:
Zašto slike ne pregledavaš s Irfanom?

Sve defaultne win aplikacije su za kurac.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
kaj je to irfan?
 
fora je irfan (y) ali u njemu pokaže slike ok, čim prebacim na video pokaže error :mrgreen: ali se bar slika ne zaledi nego normalno vratim na slike.Da nije neka greška na kartici :misli:
 
prpa said:
fora je irfan (y) ali u njemu pokaže slike ok, čim prebacim na video pokaže error :mrgreen: ali se bar slika ne zaledi nego normalno vratim na slike.Da nije neka greška na kartici :misli:

:eek:hne:

irfan je preglednik za slike, za video trebaš drugi program ;)
 
lunjo said:
:eek:hne:

irfan je preglednik za slike, za video trebaš drugi program ;)
Može i Irfan vrtit filmove, ali triba prvo skinit plugin za to (s iste stranice), iako... prvenstvena namjena mu je pregled (a donekle i basic obrada) slika. (y)
 
nek skine BS i onda nek vrti te home uratke kolko mu srce želi  :mrgreen:
 
Shepa said:
Možda su previše zahtjevni za hardver.

:LOL:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
za dva vjerojatno  :LOL:

prpa said:
bome prikazuje i video :D jedino 2 ne rade :LOL:

:mrgreen:

pogledaj na propertise koja je ekstenzija pa riješi , al se pomuči malo  :jesus:  :LOL:

 
budem (y) sad me već i glava počela bolit :LOL: svi pobegli od mene, pes,žena i papiga :mrgreen: čak ni suseda ne zvoni :LOL: :LOL: