PC tema

http://www.bsplayer.com/
 
DADO PU said:
Danas stigao novi router. A ruznoceeeee





Poslano sa mog Lumia prozora.
Sa  ovim routerom imam bolju pokrivenost wi fi mreze po kuci.
 
crobiker1 said:
meni je zesce sranje. Stalno pucala veza. Sad je siemens opet stavljen (y)


Sent from my iPhone
DADO PU said:
Sa  ovim routerom imam bolju pokrivenost wi fi mreze po kuci.
ta sranja od operaterskih routera, stavite u bridge mod a na njega stavite mikrotik router i nikakvih problema, sa pucanjem, pokrivenoscu, NAT-iranjem, v-lanovima, rezerviranjem bandwitha za razne djidje tipa torenti, maxtv, voice, ....
 
Imao sam thomson speedtouch st780i i MAXTV se svako toliko zamrzavao. Promijenio sam STB i opet isto govno. Onda sam maknuo speedtouch i stavio ZTE 931 i radi super. Jedino što je ružan za popizditi, sakrio sam ga iza ormara  :LOL:

 
prastari zyxel P-660HW-D3 radi ko avion.  :mrgreen:
jedino kaj sam dobio dopis od HTa prije pola godine da je centrala otisla u VOIP (a taj "modem" to ne podrzava), ali eto, i dalje radi dok ne ugase tu varijantu sa spliterom koju imam doma

A WIFI mu radi isto odlicno - kuca, okucnica, garaza koja ima valjda 5 zidova od routera...... Signala do kraja na laptopima, jedino jedan mob radi na 24mbit u garazi (ostali najcesce na 54), a sve ostalo na 54 sto je tom routeru max. Router je isto nepovoljno pozicioniran, u cosku sobe iza namjestaja :)



P.S.
jedino sto hoce riknut od grmljavine (3 spaljena u 5 godina). Srecom, jeftini su na njuskalu (50kn) pa uz postojeci imam jos 2 komada u rezervi  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Ja imam ogromnih problema sa zamrzavanjem slike na MAXTVu. Promijenili su mi ruter, stavili neko bijelo sranje, okrenuli scart kabel, neko vrijeme je lijepo radilo, zadnjih par dana opet zamrzava. Neznam dal treba nekog prebit ili šta da mi to srede da radi?  :(
 
einstein said:
Ja imam ogromnih problema sa zamrzavanjem slike na MAXTVu. Promijenili su mi ruter, stavili neko bijelo sranje, okrenuli scart kabel, neko vrijeme je lijepo radilo, zadnjih par dana opet zamrzava. Neznam dal treba nekog prebit ili šta da mi to srede da radi?  :(
zamrzava jer najvjerojatnije imas premali bandwith

kolko mjeris brzinu na routerum navecer kad je najgore?
 
Scart?

Zar se to još koristi???

Reci im da odjebu s ruskom tehnologijom iz doba Gagarina i daju ti nešto preko čega ti mogu isporučit UGOVORENU uslugu.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Scart?

Zar se to još koristi???

Reci im da odjebu s ruskom tehnologijom iz doba Gagarina i daju ti nešto preko čega ti mogu isporučit UGOVORENU uslugu.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
scart nema veze s ugovorenom uslugom.... bar mislim da je tak :misli:

a ni s smrzavanjem slike
 
Zapru said:
scart nema veze s ugovorenom uslugom.... bar mislim da je tak :misli:

a ni s smrzavanjem slike
Vjerojatno nema, ali prema mom iskustvu, scart interface je jedan od najnepouzdanijih ikad, i čim vidim da ga netko koristi, sjetim se dokumentaraca o kamenom dobu.

:neznam:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Vjerojatno nema, ali prema mom iskustvu, scart interface je jedan od najnepouzdanijih ikad, i čim vidim da ga netko koristi, sjetim se dokumentaraca o kamenom dobu.

:neznam:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
ok  (y) scart je stari nacin, ali zbog njega ne smrzava slika vec moze prekidati signal, prekidati informaciju o jednoj od tri boje, ...
 
DADO PU said:
Imao sam thomson speedtouch st780i i MAXTV se svako toliko zamrzavao. Promijenio sam STB i opet isto govno. Onda sam maknuo speedtouch i stavio ZTE 931 i radi super. Jedino što je ružan za popizditi, sakrio sam ga iza ormara  :LOL:
Zasto mi se sada PC prilikom paljenja nece automatski spajati sa ruterom? Mobaci se bez beda spoje.
 
Zapru said:
zamrzava jer najvjerojatnije imas premali bandwith

kolko mjeris brzinu na routerum navecer kad je najgore?

Sada sam mjerio, dl 4, up 0,4
 
einstein said:
Sada sam mjerio, dl 4, up 0,4
Meni je sada dobro a imam slicno kao ti.
b84378a1bbedb234d76926b977ca4ac5.png