PC tema

Pas mater brzi mi mob na 4G nego ADSL





Poslano sa mog Lumia prozora.
 
4





Poslano sa mog Lumia prozora.
 
Preporuka laptopa oko 4-5 tkn ,uvjeti su da je 17' ekran,i to je to,igrica se nece nikada nijedna upaliti,da radi internet i forum i da se moze spojiti na printer :mrgreen: izbacujem HP i Toshibu, u konkurenciji Dell Lenovo i Asus,zahvaljujem na pomoći,slabo pohodim trgovine sa takvom opremom pa ne pratim te gigarame harddiskove procesore i slično



 
TCOM ima 2 mejseca promotivno 10MBIT, besplatno, pa tko želi nek nazoev. Makar meni niti na 4 ne radi ali ajd :D
 
einstein said:
TCOM ima 2 mejseca promotivno 10MBIT, besplatno, pa tko želi nek nazoev. Makar meni niti na 4 ne radi ali ajd :D

to sam uzeo pa mi se srusila linija jer podržava 4.5 brzinu max i onda cekao tehnicara 3 dana da dode :palacdolje:
 
diesel power said:
to sam uzeo pa mi se srusila linija jer podržava 4.5 brzinu max i onda cekao tehnicara 3 dana da dode :palacdolje:
Koja debilana
 
diesel power said:
to sam uzeo pa mi se srusila linija jer podržava 4.5 brzinu max i onda cekao tehnicara 3 dana da dode :palacdolje:

Ne bi me cudilo da je i kod mene tako, jerprije nego su mi povećali brzinu je puacala veza svakih 10min, od kada su povecali brzinu puca svakih 3min  :shock:

(y) TCOM!
 
DADO PU said:
Koja debilana
upravo zato ti savjetujem da ruter tcoma stavis u bridge mod. tad imas cisti, ajmo reci tunel do centrale, s max kapacitetom koji tvoja parica podrzava. na njega spojis mikrotik (ne mora to biti mikrotik vec bilo koji ruter na kojem mozes podesavati prioritete razlicitih usluga, rezervirati kapacitete za njih, ...) i podesis (ili netko ko se kuzi u to ako ti ne) ga kako hoces. Zasto mikrotik? zato jer je to potpuno otvoren ruter s kojim mozes raditi sto god hoces ako znas, izuzetno jeftin a model s wirelessom ima prejebeni signal 1W...

s tim neces dobiti kvalitetniju uslugu tcoma ali ces bar dobiti da jedna od usluga (servis) koji doma koristis radi kvalitetno a da ju ne rusi neka druga usluga koja je pokrenuta u pozadini. npr, stimas film i u istom trenutku dolazi malo veci mail a slika se smrzne. ili pricas na telefon, neko doma pokrene film s neta a voice pukne jer nema free kapaciteta, ...
 
Meni radi ok sad kad su mi smanjili s 4megabita na 3.5megabita internet + telefon ali max tv nema sanse da bi radio jer on uzme cca 3Megabita još
 
..prije dva mjeseca sam uzeo net od Tcoma po brzini od 10M za 215kn, nikad mi nije brzina pala ispod 10...router je onaj pljosnati bijeli
 
Zapru said:
Zasto mikrotik? zato jer je to potpuno otvoren ruter s kojim mozes raditi sto god hoces ako znas, izuzetno jeftin a model s wirelessom ima prejebeni signal 1W...
Daj link (ne na stranicu, već baš na model kojeg preporučaš).
Hoću wifi signal od kojeg ispada kosa po ciloj kući, da mogu normalno streamat full hd na WDTV Live.

TP-Link kojeg sam koristija ka pojačivač signala mi je prnija u latu, pa sam oko rutera (koji naravno nema settings za snagu signala) napravija deflektor signala od limenke radi usmjeravanja prema tv-u.
Dobija sam par dB, ali nikad dosta.
:LOL:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
markookram said:
ja mislio ta istra razvijena a vi ni interneta nemate  :uff:

Istra uber alles  :mrgreen:

A trebali bi promjenit 200m kabela ali su rekli da nije isplativo pa dok ide
Svako ljeto mi zna zgromit router grmljavina pa je zbog toga i kabel od linije loš i svake god sve manja brzina :palacdolje:
Pred 3 god jos mi je radio max tv ali je znalo zastekat koji put a sad nema sanse kako je pala propusna moć...

Za 2-3 god ce mi stavit brzinu na 3megabita :LOL:
 
tih prica sam se naslusao i ovdje kod mene ... uvijek fali parsto metara kabla i nis im se ne isplati  :palacdolje: