Peugeot Viva city sport line ...savjeti...

rapptor

New member
Pozdrav ekipa. Imam u ponudi ovaj skuter po cijeni od 270 eura sa prevozom.Motor je 2003-a godina,prilicno ocuvan,trajno registrovan i ispravan.Izgleda dosta lijepo.Nisam ga probao,trebao bih sutra,a zanima me da mi neko kaze nesto o ovoj masini...hvala  :mrgreen:
 
Iko..ista o njemu?
 
Super,skontao sam da se svadjaju,i da kazu da Pezo valja ali ne valja,pa valja i nevalja,pa nevalja a da ipak valja  :mrgreen: :mrgreen:
Ja sam to skontao ovako..za ovu lovu ovaj VC sport line je i vise nego dobar.. (y)
 
Ovaj Vivacity ti je čisto dobra i izdržljiva ac mašina, jedino su performanse malo slabije. Ide oko 65 km/h i ako ti nije to bitno, za cijenu od 270 eura se definitivno isplati.
 
65 na sat je taman ! 270 eura je sa prevozom, a motor je 250 eura.Sutra idem po njega,nadam se da je u jednom komadu jer moram 200 KM voziti do njega :).Na slikama je ok,vlasnik kaze da je ok..pa...bumo videli :)..hvala svima na odgovorima..
 
Evo dovezen,ide odlicno,sve mu je ispravno,plastike malo izgrebane,"striptizirao" sam ga dibidus,i pocet cu lagano sa sredjivanjem i farbanjem.Ne radi mu Km/h sat,poubadao sam kablice koji su se izvukli i vidjecu hoce li raditi.Jedino je zadnje staklo od stopera i zmigavaca puklo,i ako neko zna gdje ima,neka mi javi...evo slike ogoljenog VivaCity-ja Sport Line :)
P.S.
-Kad se "nagari" i kod njega se cuje zvizduk iz auspuha  :LOL: :LOL:
 
Evo ,jos par sitnica da dodam,naljepnice,poliranje guma,ukras na auspuh i to,ali otprilike ovako to izgleda :))
 
Pa eto,sad je kao gotov...:)
 
Motor je uredu imam takav, neznam zasto ti je brzina samo 65 kmh, moj bez problema poteze do 80 kmh, skinuo blikadu sa masine i izrezao sljepo crevo sa auspuha.. Ako si i ti to uradio motor bi bez frke trebao okrenut do 80kmh..
 
Nakon duze vremena da dodam. Svoju Vivu sam prodao, bukvalno su mi je izmamili iz ruku. Na koncu je isla oko 90km/h, sa mojih 105 kg tezine. Zadnje sam uradio auspuh i stavio nove gume, pojacao kocnice. Tip koji ju je uzeo ima 68 kg i kad je probao bajk, poletio je. Platio mi je do eura koliko sam trazio. Sada imam yamahu aerox sa Malosi kitom, ide lagano 110 km/h, hocu da je ofarbam u neke boje, pa svi prijedlozi dobro dosli. Ja sam od ulaganja stavio nove gume na nju, i nogar za parking...