Picnic.Špek,pivo i carsko meso "ISLE OF MAN TT 2016"

rodorodo

Member
Plan je definitivno pao (u vodu) ma jok, zbilja se ide.
Ovako: kolega "dugi" drugi kolega "autralijanac" i normalno ja 03.06.2016 pravac na ISLE OF MAN TT 2016. Krenuli bi ranije pošto je 26.05. Tijelovo ali australijanac je rezervirao avionsku kartu malo kasno tako da je u Zagrebu tek 01.06. (grom ga ubio) jedan dan da se odmori pa 03.06. ravno prema Grossglockner, Schwarzwaldhochstraße itd..itd... Da sad ne dužim. U stvari, dali je netko od vas 07-og.08-og. i 09-og. lipnja na ISLE OF MAN TT-u. Da baš nismo jedini iz ovog govrnog područja. Mada iskustvo mi govori da naših ima svugdje. I imam jedan veliki problem? Ovako:
- kako gore odnjeti carsko meso za gril a da se ne pokvari bit će tu još -roštiljke,čavapi,pleskavice? Hmm..
Pivo bumo gore kupili, špek je suh i njega nosimo odavde.
Sad vjerovatno puno vas misli ovaj je lud?(šta i nije baš toliko pogrešno).
Ali u puno zemalja sam već ostao gladan i žedan. (to si više nebum dozvolio).
Engleska mi je ostala duboko u sječanju. Špek k o m a (fuj). Jaja na oko bez žumanjak, šunka k o m a. Meso katastrofa. Dorućak same pahuljice poredane po duginim bojama, kao da sam u vrtiću.
Pozdrav. 
 
A jeste li rjesili karte za trajekt jer sve su vec rasprodane za vrijeme tt-a :grin:
 
Koliko planirate da ce vas izac put okvirno? kuci san tad polozin li vozacki dotad  :mrgreen:mozda bi se pridruzija uvik mi je zelja bila otic...
jeste smjestaj rezervirali ili su satori u pitanju....
 
Frižider. Na to sam i ja mislio  :mrgreen: ili malu škrinju sa produžnim kablom, Svaki put kad je puš pauza u potragu za utičnicom.
Kolega "dugi" je ovisan o Twiteru, Skipu, Watsup-u i ima uvjek problema sa punjenjem mobitela. Budem njega pratio, on sigurno zna gdje su free utičnice po benziskim. haa...ha...

Ma kakve karte za trajekt, valjda bude mjesta za još 3 motora. Kad Jadrolija 15.07. ima mjesta na trajektima onda će valjda englezi organizirati još koi trajekt. Mada me nebi ćudilo da su toliko glupi i da nisu ništa naučili svih ovih godina.

Smještaj je australijanac pokušao rezervirati i kaže da je sve već popunjeno a to šta je našao da su cijene K O M A. ponjet će mo šator pa bumo vidjeli, njive valjda imaju da raširimo čardak. Meni je glavna dobra klopa i cuga i dobro društvo. Spavat nebumo.

Koliko će put izaći???
Pojma nemam, bu žena vidjela nakon mjesec dana pošto ću joj maznuti kreditnu karticu. Galame će biti 1-2 dana a onda pojeo vuk magare. Haa...hA...
Kad žena dobije obračun kreditne katice bum ga poslikao i stavio na forum..Ha..hA... i smrtovnicu.Ha..Ha..
 
rodorodo said:
Frižider. Na to sam i ja mislio  :mrgreen: ili malu škrinju sa produžnim kablom, Svaki put kad je puš pauza u potragu za utičnicom.
Kolega "dugi" je ovisan o Twiteru, Skipu, Watsup-u i ima uvjek problema sa punjenjem mobitela. Budem njega pratio, on sigurno zna gdje su free utičnice po benziskim. haa...ha...

Ma 12V, uštekaš u motor :wink:
Valjda neće ubiti aku :mrgreen:

rodorodo said:
Kad žena dobije obračun kreditne katice bum ga poslikao i stavio na forum..Ha..hA... i smrtovnicu.Ha..Ha..

:LOL: :LOL: (y)

 
i ja..al sve kontam da oni Mana ni vidit nece..totalno su neorganizirani.. :mrgreen:
a da se mog kuma pita,nebi australac ni triba dolazit ovamo..po njemu se Man nalazi u australiji,novom zelandu..ha,ha
 
ako ne rezerviraju karte za trajekt, niš od toga
 
rodorodo said:
Frižider. Na to sam i ja mislio  :mrgreen: ili malu škrinju sa produžnim kablom, Svaki put kad je puš pauza u potragu za utičnicom.
Kolega "dugi" je ovisan o Twiteru, Skipu, Watsup-u i ima uvjek problema sa punjenjem mobitela. Budem njega pratio, on sigurno zna gdje su free utičnice po benziskim. haa...ha...

Ma kakve karte za trajekt, valjda bude mjesta za još 3 motora. Kad Jadrolija 15.07. ima mjesta na trajektima onda će valjda englezi organizirati još koi trajekt. Mada me nebi ćudilo da su toliko glupi i da nisu ništa naučili svih ovih godina.

Smještaj je australijanac pokušao rezervirati i kaže da je sve već popunjeno a to šta je našao da su cijene K O M A. ponjet će mo šator pa bumo vidjeli, njive valjda imaju da raširimo čardak. Meni je glavna dobra klopa i cuga i dobro društvo. Spavat nebumo.

Koliko će put izaći???
Pojma nemam, bu žena vidjela nakon mjesec dana pošto ću joj maznuti kreditnu karticu. Galame će biti 1-2 dana a onda pojeo vuk magare. Haa...hA...
Kad žena dobije obračun kreditne katice bum ga poslikao i stavio na forum..Ha..hA... i smrtovnicu.Ha..Ha..

Želim vam da dođete na otok ali mislim da nećete....
 
LOL po organiziranosti možda krivo skrenete i završite u Tadžikistanu :-D
 
ak se ima love moze se i helicem preko

8)
 
Grom ih ubio nesposobne. Iz Liverpoola nema više mjesta, zapravo nemože se napraviti rezervacija jedino Heyshama. To mi je katastrofa kad putujemo. Kao kad radiš termin kod zubara, tri mjeseca unaprijed. KOMA
Ništa drugo nam ne preostaje nego danas kupiti karte.
Mogu birati između 317€ po glavi i motoru ili 314€ Ha..Ha...(povratna).Velike mi razlike u cijeni?  :misli:

 
Stranica od Steam Packet company koji voze do otoka ima bukirane brodove (trajekte za prijevoz vozila) jos od kraja 2015 kada sam ja zadnji put gledao za vrijeme prije i tijekom trajanja TT-a. Ako postoji alternativni brodski prijevoz ok. Ali onda pripazite da mogu voziti i motore.
Najednostavnije je (ali skupo) odletjeti do tamo i rentati motor za napraviti dir po otoku a za smjestaj jbg snadi se druze :evil: ali da ste ranije bukirali ne bi bilo tako strasno.
 
singlica said:
Stranica od Steam Packet company koji voze do otoka ima bukirane brodove (trajekte za prijevoz vozila) jos od kraja 2015 kada sam ja zadnji put gledao za vrijeme prije i tijekom trajanja TT-a. Ako postoji alternativni brodski prijevoz ok. Ali onda pripazite da mogu voziti i motore.
Najednostavnije je (ali skupo) odletjeti do tamo i rentati motor za napraviti dir po otoku a za smjestaj jbg snadi se druze :evil: ali da ste ranije bukirali ne bi bilo tako strasno.
znam kad sam ja gledao da je bilo godinu prije bukirano, pogotovo smjestaj gdje su ostale samo skuplje opcije. bas me zanima kak ce to sve ispast i koliko ce kostat sve skupa.
 
ma ja sam prvo gledao u 10 mjesec 2015 za ovu godinu i svi trajekti bukirani. Kontam ma nije moguce ima sigurno neki drugi prijevoz mozda iz Irske ali kada sam malo vise proucio materiju jbg zaboravi ako hoces svojim motorm na otok za vrijeme TT-a treba se pocet puuuuuuuno ranije pripremat za to. :shock:
 
Tražim....Tražim... Grom ih ubio.
Za 05.06. nema mjesta tek 07.06. a povratak 10.06. to nam remeti planove za ostatak izleta. Onda kasnimo 12.06. u Bernex na hillclimbing.
 
Kada sam ja isao na IOM TT (2012.) karte za trajekt i kamp smo rezervisali u avgustu prethodne godine, cini mi se isti dan (ili eventualno sutradan) kada je izasao raspored utrka. I nismo imali slobodan trajekt bas za dan kada smo hteli vec pomereno za dan/dva...odlazak iz Liverpula, a povratak u Heysham. U februaru smo potvrdili rezervacije i platili (takva je bila procedura), i tada su se pojavljivala po neka sporadicna slobodna mesta na trajektu od onih koji su ranije rezervisali pa odustali.