Picnic.Špek,pivo i carsko meso "ISLE OF MAN TT 2016"

Ovako, o ovome razmišljam dan danas.
Kako oprati ruke u mlakoj vodi????? Jedna pipa je za kipucu vodu a druga za hladnu, hmmmm a mlaka voda????

Ovo je i meni bila misterija...ludilo!  :misli:
 
doktor dare said:
Ovo je i meni bila misterija...ludilo!  :misli:
I nije nikome od vas palo na pamet začepit odvod lavandina i napunit ga mlakom (ili kakvu već tko voli) vodom?  :mrgreen:

Facepalm na kvadrat.

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Ma da pipe su im koma.
Kad sretnem nekakvog engleza moram ga pitati za foru :D
Idemo lagano dalje. Jop par slicics iz Liverpula.
 
lex said:
ti bi punija lavandin vodon svaki put nakon pišanja  :misli:
Ne, minja bih vodu nakon 3-4 pranja.
:neznam:

U stvari, zašto ne, valjda ne naplaćuju i vodu. :mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Dok smo još Liverpulu.
Malo cudni ti englezi, dokaz ljubavi a oni stave lokot na ogradu a kljuc bace u mulj. Šta ako ljubav pukne? Mora doci sa sjekacom i cijeli lokot baciti u mulj. Jedino što je meni palo napamet da su vecina lokota od mesinga, poskidati mesingane lokote i odfurati to na recuklažno dvorište. Cijena mesinga u odkupu je dosta velika.  :D  :D  :D  :D  :D
 
Grad je zbilja živ. Nisam ni znao da su izvadili TITANIC-a.
Utjecaj bivših kolonija, za turiste dušu dao Tuk Tuk.(valjda). Kako je za Tuk Tuk dobio potvrdu proizvođaca i homologaciju  :misli:
 
Još jedna cudna engleska logika  :misli:
Kad si pješak i cekaš da ti se upali semafor  :misli:  :misli: Pogledajte dobro gdje se nalazi semafor za pješake. Skoro me pogodio neki taksista sa turbanom na glavi, nešto je mrmljao i vikao a ja njemu pas mater tupavu.  :D
 
Mis Liverpula  :misli:
Eto zbog ovakvih razloga nemam nikakve želje da živim u Engleskoj.  :D Ili ja neznam šta je ljepo a šta ne.
 
Stari dio grada, super živo.
Veseli Englezi, Australijanac na Pabu uzalud traži Australisku zastavu.  :D Uljecemo unutra na hamburger od 13 Funti.
 
Cure se šetaju sa zavezanim pimpecima po gradu. Ja u cudu. Kaže Australijanac da je to za djevojacko vece. Hmmm...No dobro. Sad sam i ja seljak nešto naucio.  :D 
 
Mrtvi umorni stižemo nazad u Hotel, rano ujutro dizanje i napokon gassss... za Isle of Man. Trajekt krcat kao šibica.
 
Prvi dan nije bilo trke, malo je bilo kaoticno došli smo u LUDU NEDJELJU. Kad ima najviše ozljeđenih motorista amatera koi misle da su face.
Prvo vožnja stazom pošto je taj dan bila otvorena, razgledavanje i traženja smještaja (Austalijanac je već rezervirao).  (y)
Da ne spavamo po šatorima, jer ako padne kiša nadrljali smo.
Snalažljiv taj Australijanac.
 
Mogu se naci zanimljivi primjerci motora, ima ih dosta na otoku.
Skoro da zaboravim, na otoku NE postoi tehnicki pregled za motore, aute, autobuse, kamione itd...
Bracni par kod kojeg smo odsjeli (vrlo ljubazni), uvezli su Rang Rover 4700 kubika benzinca iz Saudiske Arabije i žale se da im je puno platiti 450 funti (otocnih , imaju svoju valutu-otocna Funta i Engleska funta 1/1 , (ne razumijem foru)) za osiguranje - godisnje.
Ja ih ljepo kulturno pitan koliko su platili: carinu, PDV (njihov), homologaciju, potvrdu proizvodjaca, spediciju itd..itd... A oni mene bljedo gledaju i cude se  :misli: O cemu ovaj prica  :misli:
Objasnijo mi je da na otoku nema nista od toga , cak ni poreza nema.  :misli:
No dobro, to je previse za moj balkanski mozak  :bonk: