Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

karadolo46 said:
pikacu traži putanje na izlasku iz zagrebačkog... :jesus:

druga sl, mislim da je barabones sa cbr-om...

maxo juri sa frulom R6, sad će trebat generalnu radit sutra... :mrgreen:

jep druga slika sam ja  :mrgreen:
 
Matko još jednom svaka čast, organizacija je bila odlična, event još bolji nadam se da će ih još biti

ekipa je bila odlična, a i mogu reći da sam zadovoljan stazom i gumama, te svojim prvim uspjehom na stazi  (y)
 
Barabones said:
jep druga slika sam ja  :mrgreen:



ej pa i mi smo se vidjeli, i ti si bio u 3. skupini ko i ja, čak sam te i obišo pokoji put....  :mrgreen: :mrgreen:
 
Brutall said:
ej pa i mi smo se vidjeli, i ti si bio u 3. skupini ko i ja, čak sam te i obišo pokoji put....  :mrgreen: :mrgreen:

mislim da nisi, koliko ja znam ;)

ili je bilo to u početku dok sam stazu proučavao :D
 
Barabones said:
mislim da nisi, koliko ja znam ;)

ili je bilo to u početku dok sam stazu proučavao :D


pa prvi put sam te prestigo u drugoj trećoj vožnji(mislim?), prije pauze ja bi reko, na izlazu iz riječkog a drugi puta kad sam ja zadnji put izlazio, to je bila treća vožnja prije kraja, tad smo se ja i kolega htjeli španat i htjeli krenit zadnji, ti si čeko iza nas pa sam ti ja mahao da prođeš i krenio odma iza tebe i obišo te  :franky:
 
a mene je obišo frajer sa onom žutom r6, dvaput...  :misli: :misli:
 
malo slika

http://lavado.hr/forum/index.php?topic=1841.240


579858_450012245017165_881962456_n.jpg



(y)  (y)  (y)
 
Ajde da napišemo koju riječ o cijelom ovom događaju i našim dogodovštinama...Večina nas je stiglo još večer prije..taman u vrijeme utakmice stižemo u birtiju i tu se već dalo naslutiti kako će večer završiti...runda prva, druga,sedma...Angelo se pametno povukao u svoje odaje prije pola noci, pa za njim i Crunk, a Breki, Matko (Bimba) i ja smo još poslije 1h ujutro raspravljali o ne znam ni ja čemu  :mrgreen:
Ujutro oooobilan doručak (Angelo jede kao vrapčić  :mrgreen:) ali zato smo mi očistili sve sa stola  :LOL:. Stižemo na Grobnik, vrše se prijave...čekamo nervozni u redu jer je sunce več od ranog jutra pripeklo u naše mamurne glave...brifing za sve, pa za one koji su prvi put na stazi (grupa 3). U 10 sati starta grupa 1, u 10:20 grupa 2, u 10:40 grupa 3 (prva vožnja uz vodstvo instruktora)i tako sve do 18h s tim da smo imali pauzu od 13-14h. Znači svatko se mogao navozati do mile volje. Neki se nisu dali skinuti sa staze i nisu propustali ni jednu vožnju a neki su popustili pred vručinom i okrijepu potražili u birtiji.
E sad malo o samoj vožnji.....kružile su raznorazne priče o raznim pirelli gumama...sve u svemu i nisu toliko loše koliko se pričalo. Uz pravilne postavke i malo savjeta tehničara ispod njihovog šatora dovelo se to ipak do te mjere da se može bezbrižno voziti. Angelo je recimo odvezao 1.38, Breki je na v4 imao supercorse sc1 i sc2i isto bio brz, Crunk je imao superbike sc2 i nabrijan kružio bez problema...(podsječa me na onog zeca iz reklame za duracel baterije...neumorno je zujao po pisti  (y)) , Na mojoj suzi su bile superbike pro i prijatelj Marac i ja smo uredno odrađivali prvu i drugu grupu...jedan sjaši, drugi sjeda i gas (uz prethodnu zamjenu čizama jer sam njegove zaboravio)  :mrgreen:
Koliko sam vidio Mario 8 je jedini koji je nazalast imao tu nesrecu da isproba svoj kombinezon kakav grip ima na asfaltu...i znam za još dva izlijetanja bez posljedica tako da možemo reći da je i s te strane događaj dobro prošao. Zaboravih napomenuti da su prilikom prijave svi dobili bon za jelo i pice koje su mogli iskoristiti kada su htjeli  (y)  Matko se naravno trudio svima ugoditi i sa svakime bar malo popričao i skupljao dojmove sa staze.
Zaključak svega...lijepo proveden dan na Grobniku uz dobro društvo i odličnu organizaciju  (y) (y) (y)  uz nade da ćemo to i dogodine ponoviti  :wink:

 
boRRis929 said:
Ajde da napišemo koju riječ o cijelom ovom događaju i našim dogodovštinama...Večina nas je stiglo još večer prije..taman u vrijeme utakmice stižemo u birtiju i tu se već dalo naslutiti kako će večer završiti...runda prva, druga,sedma...Angelo se pametno povukao u svoje odaje prije pola noci, pa za njim i Crunk, a Breki, Matko (Bimba) i ja smo još poslije 1h ujutro raspravljali o ne znam ni ja čemu  :mrgreen:
Ujutro oooobilan doručak (Angelo jede kao vrapčić  :mrgreen:) ali zato smo mi očistili sve sa stola  :LOL:. Stižemo na Grobnik, vrše se prijave...čekamo nervozni u redu jer je sunce več od ranog jutra pripeklo u naše mamurne glave...brifing za sve, pa za one koji su prvi put na stazi (grupa 3). U 10 sati starta grupa 1, u 10:20 grupa 2, u 10:40 grupa 3 (prva vožnja uz vodstvo instruktora)i tako sve do 18h s tim da smo imali pauzu od 13-14h. Znači svatko se mogao navozati do mile volje. Neki se nisu dali skinuti sa staze i nisu propustali ni jednu vožnju a neki su popustili pred vručinom i okrijepu potražili u birtiji.
E sad malo o samoj vožnji.....kružile su raznorazne priče o raznim pirelli gumama...sve u svemu i nisu toliko loše koliko se pričalo. Uz pravilne postavke i malo savjeta tehničara ispod njihovog šatora dovelo se to ipak do te mjere da se može bezbrižno voziti. Angelo je recimo odvezao 1.38, Breki je na v4 imao supercorse sc1 i sc2i isto bio brz, Crunk je imao superbike sc2 i nabrijan kružio bez problema...(podsječa me na onog zeca iz reklame za duracel baterije...neumorno je zujao po pisti  (y)) , Na mojoj suzi su bile superbike pro i prijatelj Marac i ja smo uredno odrađivali prvu i drugu grupu...jedan sjaši, drugi sjeda i gas (uz prethodnu zamjenu čizama jer sam njegove zaboravio)  :mrgreen:
Koliko sam vidio Mario 8 je jedini koji je nazalast imao tu nesrecu da isproba svoj kombinezon kakav grip ima na asfaltu...i znam za još dva izlijetanja bez posljedica tako da možemo reći da je i s te strane događaj dobro prošao. Zaboravih napomenuti da su prilikom prijave svi dobili bon za jelo i pice koje su mogli iskoristiti kada su htjeli  (y)  Matko se naravno trudio svima ugoditi i sa svakime bar malo popričao i skupljao dojmove sa staze.
Zaključak svega...lijepo proveden dan na Grobniku uz dobro društvo i odličnu organizaciju  (y) (y) (y)  uz nade da ćemo to i dogodine ponoviti  :wink:

Al nadam se nagodinu bar svatko u svojim čizmama  :mrgreen:
 
karadolo46 said:
ma šalim se malo... :wink:

vozi svoj ritam,skini retrovizore jer će ti samo odvlačit pozornost jer ćeš non stop gledat u njih ima li koga iza tebe... pazi kad izlaziš iz boksa da kome ne uđeš u putanju... i kad izlaziš u boks da se daš prije u desno i nogom signaliziraj da izlaziš, da skrečeš desno.... :mrgreen:              i samo peglaj... 8) (y)

Moram priznat da ovo prvi put čujem, ...nogom  :misli: ... kod izlaza se digne lijeva ruka  ... u svakom slučaju izlaz sa piste je vrlo bitno poštivati jer se zbog toga dogodilo već dosta sranja...
 
Brutall said:
a mene je obišo frajer sa onom žutom r6, dvaput...  :misli: :misli:

Taj sam :wink: ali svi su se uredno vozili bez opasnih ulijetanja tako da  (y) (y)
 
Sad mi još više žao što nisam mogao doći  :palacdolje:


Ali vidim da je vama bilo jaaaaaaaaaaako lijepo  (y)




Bit će još prilika  :mrgreen:
 
Zao mi je sto nisam imao kasnije snage izaci sa tobom na stazu a jos vise sto ne znam koliko sam to jutro vozio

kada god sam izasao na stazu (u brzoj grupi) sustizao sam tko god je bio ispred mene... i to sigurno po sek po krugu. Sijecam se Dukca zutog koji je lijepo vozio pa bi bilo
dobro saznati njegova vremena.

Cak sam te poslusao za kasnije ulazenje u cetvorku pa mogu jace odvrnuti gas i pustiti da me iznese na rijecki i ravno uletiti u njega (tako sam Breki-a obisao) koji je taj
izlazak odvezao 1:42  :mrgreen:

koji sam ja biser, kasnije skinem taj neispravni timer i stavim mobitel... odvezem par dobrih krugova i u boksu pri povratku skuzim da "Lapping mode" nije upaljeno tako da je
samo izmjerio krug zagrijavanja  :x


To je samo dokaz da moram doci spremniji... ali bi sve dao kad bi bar znao otprilike svoje vrijeme

Pred kraj dana izmjerenih 1:44 ili koliko vec... guma me nije vise nimalo slusala, slide-ao sam na sve strane i pred zagrebacki kocio na prednjem kotacu... tako da nisam htjeo
pretjerivati i bilo mi je dosta za taj dan.

@angelo - razliku u putanji jedino vidim kroz sikanu - uletim skoro bez pustanja gasa ali zato desni zavoj ne dodajem kao ti - izlaz iz nje skoro isti... i izlazak iz rupe ides malo drugacije
ali ne znam da li je i nuzno brze... u svakom slucaju (po osjecaju) nemam puno toga za popraviti  :021: :afro: