Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

pikacu traži putanje na izlasku iz zagrebačkog... :jesus:

druga sl, mislim da je barabones sa cbr-om...

maxo juri sa frulom R6, sad će trebat generalnu radit sutra... :mrgreen:
 
ma gume katastrofa(slickovi dragon corsa)..mjesi na sve strane nakon 4 kruga..ali unatoc tome,i propisalim vilicama(curi iz lijevog teleskopa)mekanom amortizeru i stock motoru,vrijeme je bilo na kraju dana 1.45.xxx,i to je prvi sluzbeni put bio na Grobniku,prije je samo rekreacija bila..ja zadovoljan,u grupi 2 me nitko nije prestigao..u grupi 1 sam pred kraj dana vozio,i samo me Angelo u rijeckom rijesio.. :)
 
Da, onaj angel st ili šta je već. Karadolo kasno si došao, dok sam ja mazao nije te bilo :p
 
cRuNk said:
Da, onaj angel st ili šta je već. Karadolo kasno si došao, dok sam ja mazao nije te bilo :p


jbg...  radio...  trebao sam i vozit, imao pozivnicu i sve al nisam moga dobit slobodno... :palacdolje:


koliko si mazao, jesu valjale što superbike    :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Nije ti se ucinilo  :mrgreen:
A sto se nisi javio u pic pic servis ?


a nakratko sam samo prošao s autom, popio pivu s maxom i pikacu-om i imao još neke obaveze pa išao brzo ća...

drugi put... (y)
 
zalosno,takvog sam ga kupio..i stalno neki troskovi,i odgadjanje toga je curilo minimalno..narucio sam sem i cistace jos pred 20 dana,nisu stigli.. :p
taaako da,nije od cimanja.. :p to je samo ubrzalo proces.. :D
 
irsel said:
ma gume katastrofa(slickovi dragon corsa)..mjesi na sve strane nakon 4 kruga..ali unatoc tome,i propisalim vilicama(curi iz lijevog teleskopa)mekanom amortizeru i stock motoru,vrijeme je bilo na kraju dana 1.45.xxx,i to je prvi sluzbeni put bio na Grobniku,prije je samo rekreacija bila..ja zadovoljan,u grupi 2 me nitko nije prestigao..u grupi 1 sam pred kraj dana vozio,i samo me Angelo u rijeckom rijesio.. :)


lipo si mu majku j....  onda...  svaka čast... (y)
 
irsel said:
ma gume katastrofa(slickovi dragon corsa)..mjesi na sve strane nakon 4 kruga..ali unatoc tome,i propisalim vilicama(curi iz lijevog teleskopa)mekanom amortizeru i stock motoru,vrijeme je bilo na kraju dana 1.45.xxx,i to je prvi sluzbeni put bio na Grobniku,prije je samo rekreacija bila..ja zadovoljan,u grupi 2 me nitko nije prestigao..u grupi 1 sam pred kraj dana vozio,i samo me Angelo u rijeckom rijesio.. :)
Odlicno vrijeme! Moramo skupa gore jedan od ovih dana dok jos imas dunlopa!!
 
Ma cijeli dan se izjebao sa lap timerima pa sam popizdio i uzeo onaj posudbeni... Samo sto je to već bilo 2h i niti sam ja mogao više niti su gume htjele bez nekontroliranog klizanja. Ak sam ista naučio danas onda je driftat. Da se razumijemo gume uopće nisu toliko loše koliko se u startu pričalo. Samo sto su jako posebne i u pogrešnoj smjesi daju svakakav povrat, klize ali kontrolirano i čim pustim kočnicu odmah moram na gas kako me ne bi zadnji kraj krenuo obilaziti.

Nadam se da ima i koja slika slideanja ili kočenja pred zagrebačkim na prednjem kotacu :D

U svakom slučaju odlična zabava i zao mi kolege, ali treba biti sretan i to iskustvo gledati s vedrije strane. Dobro je prošao glavno da njemu nije nista ozbiljnije.


Drago mi je sto napokon mogu dodijeliti nickovima i face. Nisu svi kako sam ih zamišljao a nisam ni ja jelda hahaha sto kaže Matko vidi ga kaki je ... Vidi ga hahahahhha

Šta ces kad sam pametan i lep  :grin:
 
maRRio 8 said:
Dobio je svuda pomalo. Ne znam, znaju drugi bolje. Meni pukla jedna kost u lijevom stopalu.
Ne znam, nemam riječi. Frend cijeli dan vozi, ja nisam na kraju ni mislio i pred polazak uzmem krug. On je rundao lagano 2. i 3. krug 1:56 sa Angel ST-om i 4. krug van. Ja u 2. krugu roknuo, na kočenju u Riječkom, nisam bio ni u nagibu nekom jakom, kočio sa jednim prstom i samo pustila prednja.  :?


e jesi se sapleo jebote i to bezveze, a da si poveo onu žensku sa sobom koja se je ljutila jer se nije smjela vozit s tobom jer nije imala opremu, zanima me kakvo bi mišljenje imala kad bi ostavila dupe na asfaltu ... i koliko mi se činilo ti si samo prošo ravno, kočio jesi jer si ostavio dobar dokaz na asfaltu...  :mrgreen: :mrgreen:
 
Willy said:
Odlicno vrijeme! Moramo skupa gore jedan od ovih dana dok jos imas dunlopa!!

da,jako dobro vrijeme..odmah mi je Slavić dosao i poceo stelat ovjes..i govorit di sta i kako,da se skine to jos.. :p

a matko,samo se zajebava cijeli dan,nis ne radi..  :mrgreen:
 
Marac said:
Jel bude kakvih slika od onih službenih fotografa?  :mrgreen:


a što moje slike ne valjaju... :jesus:        još ne bi imali nikakvih slika da nisam ja ove s mob.prebacio... :mrgreen:
 
karadolo46 said:
a što moje slike ne valjaju... :jesus:        još ne bi imali nikakvih slika da nisam ja ove s mob.prebacio... :mrgreen:

Pa što nas na stazi nisi slikao nego ti baš okineš kad smo u birtiji  :mrgreen: