Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

Da pohvalim Matka i svu organizaciju i svu ekipu koja je vozila stvarno nije bilo kompleksaša sve lijepo i fer Svaka čast.
Ali brate mili šta može biti toplooooooooo :shocked: :shocked:
(y) (y) (y) (y) (y) (y)


Slije budu sljedeću sedmicu obavijestit će Matko!!!!
 
pikacu88 said:
Da pohvalim Matka i svu organizaciju i svu ekipu koja je vozila stvarno nije bilo kompleksaša sve lijepo i fer Svaka čast.
Ali brate mili šta može biti toplooooooooo :shocked: :shocked:
(y) (y) (y) (y) (y) (y)


Slije budu sljedeću sedmicu obavijestit će Matko!!!!

Šta jes jes organizacija full na mjestu, ali nije to Matku prvi puta tako da ništa manje nismo niti očekivali  (y)
 
Marac said:
Pa što nas na stazi nisi slikao nego ti baš okineš kad smo u birtiji  :mrgreen:


na stazi ste pRRebRRzi pa vas ne uhvatim u kadar... :LOL:

jbg. kasno sam došao, pa sam samo par slika okinuo tek toliko, za prvu ruku... :mrgreen:
 
Marac said:
Jel bude kakvih slika od onih službenih fotografa?  :mrgreen:


mene su uslikali makar 20 puta tak da očekujem da to i vidim :)
di će se to moći vidjet?
 
maRRio 8 said:
Dobio je svuda pomalo. Ne znam, znaju drugi bolje. Meni pukla jedna kost u lijevom stopalu.
Ne znam, nemam riječi. Frend cijeli dan vozi, ja nisam na kraju ni mislio i pred polazak uzmem krug. On je rundao lagano 2. i 3. krug 1:56 sa Angel ST-om i 4. krug van. Ja u 2. krugu roknuo, na kočenju u Riječkom, nisam bio ni u nagibu nekom jakom, kočio sa jednim prstom i samo pustila prednja.  :?
Brutall said:
e jesi se sapleo jebote i to bezveze, a da si poveo onu žensku sa sobom koja se je ljutila jer se nije smjela vozit s tobom jer nije imala opremu, zanima me kakvo bi mišljenje imala kad bi ostavila dupe na asfaltu ... i koliko mi se činilo ti si samo prošo ravno, kočio jesi jer si ostavio dobar dokaz na asfaltu...  :mrgreen: :mrgreen:
kipuc asvalt, guma ko kauguma, ...  :misli:
 
karadolo46 said:
pikacu traži putanje na izlasku iz zagrebačkog... :jesus:

druga sl, mislim da je barabones sa cbr-om...

maxo juri sa frulom R6, sad će trebat generalnu radit sutra... :mrgreen:

:shocked: :shocked: Samo polugeneralka :mrgreen:

Slike je rekao Matko kroz par dana na

http://www.motogume.com/
 
Brutall said:
e jesi se sapleo jebote i to bezveze, a da si poveo onu žensku sa sobom koja se je ljutila jer se nije smjela vozit s tobom jer nije imala opremu, zanima me kakvo bi mišljenje imala kad bi ostavila dupe na asfaltu ... i koliko mi se činilo ti si samo prošo ravno, kočio jesi jer si ostavio dobar dokaz na asfaltu...  :mrgreen: :mrgreen:
E stari moj, to je frend i njegova cura, ja sam onaj drugi kaj se cijeli dan zajebavao okolo, chillao, išao u Matulje po kolače i onda zadnji izlazak odlučim ja napravit krug, njemu se više nije dalo.
Ma, kaj da ti velim. Nisam bio glavom na stazi opće, nego ne znam di, kreten.
I da, naravno da sam kočio, pustio je prednji lijepo. A onaj trag je trag ulja ako nisam u krivu, koji je kasnije posut bio.
Kaj je najsmješnije/najžalosnije jedan lik me uhvatio sa profi fotićem, ima par slika cijelog pada. Poslat će mi na mail pa ću vidjet baš.
 
maRRio 8 said:
E stari moj, to je frend i njegova cura, ja sam onaj drugi kaj se cijeli dan zajebavao okolo, chillao, išao u Matulje po kolače i onda zadnji izlazak odlučim ja napravit krug, njemu se više nije dalo.
Ma, kaj da ti velim. Nisam bio glavom na stazi opće, nego ne znam di, kreten.
I da, naravno da sam kočio, pustio je prednji lijepo. A onaj trag je trag ulja ako nisam u krivu, koji je kasnije posut bio.
Kaj je najsmješnije/najžalosnije jedan lik me uhvatio sa profi fotićem, ima par slika cijelog pada. Poslat će mi na mail pa ću vidjet baš.
:shock: trazi odstetu od organizatora  :LOL: :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Jok, evo na Luckom odkinuli rampu  :LOL:

Ja umalo otkinuo na Demerju, neki deda mi se ubacio u moju traku za fast enc i lijepo prošao kad sam ja iza njega digao rampu i pred menom se krene supštat, al sam nekako uspio proletiti ispod nje  :mrgreen:
 
bimba Care svjetski
event je bio vrhunski, fala ti na trudu i organizaciji koja je bila na visokom nivou  8) (y) (y) (y) (y) (y)
 
angelo.ma said:
bimba Care svjetski
event je bio vrhunski, fala ti na trudu i organizaciji koja je bila na visokom nivou  8) (y) (y) (y) (y) (y)
slazem se vrhunski organizirano  (y)
 
Hvaaala Matko  (y) (y)
 
maRRio 8 said:
Ja opleo sa frendovog ZRX-a. Kaj ćeš, imam sreće.  (y)
Jel' su Analgini bar malo pomogli ?
 
M900 said:
Jel' su Analgini bar malo pomogli ?
Heh, jel mi vjeruješ da sam pomislio da si ti kad sam vidio motor.
I još su me strpali u auto i nisam niti stigao zahvaliti.
Jesu, hvala puno. :)