Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

istipa622 said:
jeste vi koji ste se prijavili dobili kakve odgovore?
ja sam prije par dana poslao sve ispunjeno na mail adresu koja piše na prijavnici ali nisma dobio nikakav odgovor  :misli:

koji je broj telefona
 
istipa622 said:
jeste vi koji ste se prijavili dobili kakve odgovore?
ja sam prije par dana poslao sve ispunjeno na mail adresu koja piše na prijavnici ali nisma dobio nikakav odgovor  :misli:
A jel znaš ti pročitati temu od početka i vidjeti do kada su bile prijave? :misli:
 
vidim ja do kad su bile prijave, i na prijavnici pise da treba ispunjeno dostavit do 20.05.2012
ali vidim da su se neki uspjeli ugurat i nakon toga pa me zato zanima
inaće na fejsu sam od motobox-a prije 4-5 dana dobio poruku da prijavnicu mogu poslat fax-om ili mailom.

@ HardCore
098 793 963
 
dobit ćete mailom obavijest par dana prije događaja u kojoj ste skupini i to je to
koliko znam to je bimba već napisao u ovo temi  (y)

edit... prebacite se na prethodnu stanicu i pogledajte odgovor 28 
 
Rene(Raptor) said:
Poslano.

Daj mi samo reci, ja sam stavio kvačicu na grupu >1.45.00 jer ne znam da li ću ja stići voziti taj dan (curi rođendan taj tjedan pa ne znam da li slavimo  :mrgreen:), pa makar da stari odvozi.

Da li postoji mogućnost promjene grupe na sam dan? Koliko je 1.45.000 zapravo sporo?

U principu ne. Toćne grupe i o tome će svi koji imaju pozivnicu biti obaviješteni putem e-maila nekoliko dana prije, će biti formirane na osnovu podataka u prijavi. Treba rasporediti 150 vozaća u tri grupe, s tim, da će u prvoj grupi biti isključivo oni koji su vozili na Grobniku i imaju vremena od 1.45 na niže. Druge dvije grupe , je vrlo lako moguće da budu po istom kriteriju.

Mijenjanje grupe na sam dan nije moguće niti je moguće birati grupu, jer to može dovesti do zbrke, nereda itd...

1.45 uopće nije sporo  :mrgreen:
 
bimba said:
U principu ne. Toćne grupe i o tome će svi koji imaju pozivnicu biti obaviješteni putem e-maila nekoliko dana prije, će biti formirane na osnovu podataka u prijavi. Treba rasporediti 150 vozaća u tri grupe, s tim, da će u prvoj grupi biti isključivo oni koji su vozili na Grobniku i imaju vremena od 1.45 na niže. Druge dvije grupe , je vrlo lako moguće da budu po istom kriteriju.

Mijenjanje grupe na sam dan nije moguće niti je moguće birati grupu, jer to može dovesti do zbrke, nereda itd...

1.45 uopće nije sporo  :mrgreen:


A dobro ovo je ipak forum, tu svi voze 5-10 sek ispod stvarnog vremena  :mrgreen:
 
irsel said:
..nažalost, neće izdržat do tad..  :palacdolje:





..se smije vozit ako nemaš Pirelli??..naravno,platit..

Obavezno mora biti Pirelli. Šta se tiče plaćanja, ovo je naš poklon i nitkome se neće uzeti novce. Ili si dobio pozivnicu i sve je besplatno ili je nemaš.
 
barba said:
           
U to vrime če uč samo 15% ovih što idu sa Pirellicama.       
Bimba     
Jel van triba vođa grupe ili vas ima dovoljno.? :misli:

Ne kontan  :misli: :mrgreen:


 
boRRis929 said:
Kada ti dolazis, zapravo kad se druzimo...vecer prije ili poslije...zapravo moramo jos vidjeti i sa Brekijem kad mi krecemo  :mrgreen:

Matko, molio bih da Sipa i mene stavis u razlicite grupe (prvu i drugu) jer cemo voziti jedan motor  :wink:

Ja san gore ili u Subotu navečer, ili u Nedilju prije ručka. Triba bi imat neki sastanak u Subotu u Splitu, ali još ne znam.
Ja ću bit gore, pa čim stignete zovite.  (y)

 
bimba said:
Ne kontan  :misli: :mrgreen:

Valjda zeli reci da se s Pirelliom ne mogu praviti ozbiljna vremena  :mrgreen:

Sad je pitanje kakve cu gume naci pa cu pokusati napraviti bolje vrijeme nego s Gp Racerom ... nema bolje reklame  :LOL:
 
istipa622 said:
vidim ja do kad su bile prijave, i na prijavnici pise da treba ispunjeno dostavit do 20.05.2012
ali vidim da su se neki uspjeli ugurat i nakon toga pa me zato zanimainaće na fejsu sam od motobox-a prije 4-5 dana dobio poruku da prijavnicu mogu poslat fax-om ili mailom.

@ HardCore
098 793 963

Po ovom pitanju, 30-tak pozivnica su određeni ljudi iz određenih i opravdanih razloga dobili direktno od mene. Ostali dio pozivnica je podijeljen na razne načine, putem foruma, časopisa, distributera itd... Naravno, s jedne strane se sve popunjava, manji broj komada se čuva u rezervi za neke ljude koji su to zaslužili, a s druge strane, neki odustanu i onda se te oslobođene pozivnice daju zainteresiranima.

Ako si dobio od mene obavijest da si dobio pozivnicu i da pošalješ podatke, u tom slučaju se ne moraš ništa brinuti i čeka te tvoje mjesto, pa makar ja ne vozio  (y)

Dakle, ako nisi siguran da li sam ja prijavu zaprimio, pošalji mi na pp podatke ( Ime i Prezime ) ili ako tebi to nesmeta ovdje u temi, da provjerim i da ti potvrdim  (y)

Puno je tu prijava i ima tu posla, ako itko nije siguran da li sam ja dobio prijavu ili ne ( Rene tvoja je na sigurnom  :mrgreen: (y) ) slobodno neka me kontaktira.

Ono čega sam ja svjestan je da je nemoguće svima udovoljit, i da bi bilo najlakše i najbolje da otvorimo stazu , puštamo sve i kontroliramo samo gume, ali to bi dovelo do nereda, gužve , padanja i na kraju bi se 80% ljudi pokupilo u podne i išlo kućama, ja znam da bi ja prvi. Isto tako znam, da će biti onih koji neće dobiti pozivnicu a htejli bi ići i da će možda biti ljuti radi toga itd.. Imao sam jučer slučaj , gdje se osoba koju vrlo dobro znam, ajmo reći naljutila, jer je nisam pozvao osobno, ali jednostavno meni je sezona , posao gužva i radim nekoliko stvari od jednom. Da me dobro poznaje, znao bi da je trebao samo nazvati i kazati Matko ja bi išao i imao bi pozivnicu, a sad kao neće iz principa.

Pozivnice mogu dodijeliti jedino ja Mali Bero, Lavado, i još nekoliko ljudi i ti znaju koji su, nitko drugi.

Još ću jednom ponovit, oni koji nemaju iskustva, dolaze na polovnim gumama, nemojte se dokazivati jedni drugima, obarati rekorde i slično, jer će bit nepotrebnog sranja, shvatite ovo kao priliku za dobru zafrkanciju i druženje  (y) Ja sada kada znam tko sve dolazi, mene više veseli i ne mogu dočekat vidit sve te ljude na jednom mjestu , nego sama vožnja. Pirelli se može vozit na Grobniku i 1.30 bez probelma, ali za to treba puno novaca i u ovoj priči,a osim za nekolicinu, po meni bespotrebno.
 
angelo.ma said:
tamo di me bimba stavi  :neznam:. jesi li siguran da još ima mista  :misli:  :jesus:

Ti ideš s menom u grupu , tako da te povučen i da skineš još koju sekundu  :mrgreen:
 
zoky_29 said:
onda necem dolazit da se ne sramotim......................................opet  :mrgreen:
ma samo dođi, nećemo ganjat sekunde bit će dobra ekipa i zayebancija, a i Sipa ću upoznat  :0648:
 
angelo.ma said:
ma samo dođi, nećemo ganjat sekunde bit će dobra ekipa i zayebancija, a i Sipa ću upoznat  :0648:

nemogu ................znas da sam tad u magny.............drugi put  :( :( :(
 
Steta zoky... i kak sad da se ekipa iz HR okupi i uvali nas 5-6 kod tebe na par dana  :LOL: nemoguce  :mrgreen:
 
cRuNk said:
Steta zoky... i kak sad da se ekipa iz HR okupi i uvali nas 5-6 kod tebe na par dana  :LOL: nemoguce  :mrgreen:

jednostavno.......stavite motore u kombije ili prikolice i krenete (angelo, postar, zvoneMA,P.Lalic imaju otvorene pozivnice bilo kad....a angeli zna i gdje)  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: