Planovi za ovu godinu

Vlais, mislim da tada kad si zamislio neces proci Transfagarasan.
Transalpinu mozda jer tamo stoji samo znak zatvorene ceste ali kako ces kroz fizicki kroz zatvoren tunel, e to je znam....
Provjeri kad ti otvaraju obje ceste jer koliko se sjecam prije 7- mog nema srice.....

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
Za ovo ljeto izmedju ostalog je plan,ukrcat crossera (koji nije enduro i nemoze uzbrdo ,rekao znalac)na brodicu i onda na Susac voznja i na Palagruzu se uspet.

A prije toga provozat sve juznodalmatinske otoke ,Brac,Hvar,Vis,Korculu,Mljet i Lastovo.
Nakupilo mi se godisnjeg tako da imam preko mjesec dana !

 
Freo said:
Za ovo ljeto izmedju ostalog je plan,ukrcat crossera (koji nije enduro i nemoze uzbrdo ,rekao znalac)na brodicu i onda na Susac voznja i na Palagruzu se uspet.

A prije toga provozat sve juznodalmatinske otoke ,Brac,Hvar,Vis,Korculu,Mljet i Lastovo.
Nakupilo mi se godisnjeg tako da imam preko mjesec dana !

Ne zaboravi uslikati da i to vidimo :wink:
 
nisam sujevjeran, ali ne objavljujem planove, da mi se ne izjalove  :mrgreen: :LOL:





jedino mogu napisati, da se nadam trima - malo duljim vožnjama  :D
 
Pozdrav,

kao sto Dado kaze, nebi previse o planovima da se ne izjalove  :misli:
Svakako planiram kraj 07, pocetak 08 preko B&H do Durmitora, kanjonom Tare do podgorice, Lovcen i povratak.
Ako bude vremena i mogucnosti, jedan vikend u 07. mjesecu Gross ili Dolomiti (okolica Cortine).
 
Sredina 7.mj BiH,CG,nekih 8 dana...to je veći plan,i tu i tamo koja vikend vožnja :mrgreen:
 
Ima li neko u planu Toskanu za ovo ljeto. Nemam fiksan datum samo cekam ljepo vrijeme. Zena i ja bi krenuli u tom smjeru a mozda i prema Azurnoj obali samo nam se vise ne putuje u dvoje pa trazimo neko drustvo.
 
Mrzim ovog super Juru...i njihove đireve.....i njihove putopise....iiiii mogu li ja iduci put sa vama????

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
djuka007 said:
Mrzim ovog super Juru...i njihove đireve.....i njihove putopise....iiiii mogu li ja iduci put sa vama????

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

:mrgreen: (y)

Vidiš samo lijepu stranu, današnjih 600 km u kišnjacima nije za poželjeti :mrgreen:
 
Salio sam se, naravno...
Napravim i ja po koji kilometar godisnje pa znam sta to sve nosi...u iscekivanju putopisa puno pozdrava....

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
Super Jura said:
:mrgreen: (y)

Vidiš samo lijepu stranu, današnjih 600 km u kišnjacima nije za poželjeti :mrgreen:

Lijepa strana je i ako kišnjaci nisu ni nakon 600 km propustili    :wink:
 
  Sredinom lipnja Sardinija i Korzika, 10-12 dana