Planovi za ovu godinu

Krajem četvrtog ali početkom petog mjeseca, plan mi je da za dva ili tri dane polako (više touring nego lagano sportski) stignem do istočne Vojvodine. Pošto  mi se ovaj put ne ide autoputom, ili preko Bosne, ili preko Mađarske, hteo bih putem.....Bjelovar, Daruvar, Požega, Našice Vukovar.....ili tu negde...
Predlozi, preporuke za put, spavanje, zanimljivosti..???

Hvala.
 
Tedybear said:
Krajem četvrtog ali početkom petog mjeseca, plan mi je da za dva ili tri dane polako (više touring nego lagano sportski) stignem do istočne Vojvodine. Pošto  mi se ovaj put ne ide autoputom, ili preko Bosne, ili preko Mađarske, hteo bih putem.....Bjelovar, Daruvar, Požega, Našice Vukovar.....ili tu negde...
Predlozi, preporuke za put, spavanje, zanimljivosti..???

Hvala.
...dosadan put sa dva zavoja to napravis od Bleda u jednom danu bez problema....

Ok moji planovi do Losinja, to je proceduralno, i Istra takoder, zelja mi je otic na cevape u Sarajevo, ali da prespavam, pa onda nazad...Bec - gumball, i mozebitno Francuska....eto valjda naucim vozit dok to sve prodem pa mogu na kakav ozbiljniji put  :wink:
 
Plan je sredinom 6.mj ili sredinom 9. Napraviti đir od Istre do BIH po cijeloj obali, ukljucujuci vecinu otoka i mijesta. Cilj mi je sto vise razgledati, doziviti, uzivati i voziti se.
Ugl. Mislio sam taj put rastegnut na jedno 15-ak dana i tako obic nekoliko prijatelja (Pula, Rab, Pag, Zadar, Dugi otok, Ugljan, Trogir, Split, Dubrovnik, Mostar, Sarajevo, ...)
Jos se premisljam dali se vracati istim putem ili preko Zg.  :misli:
Naravno sve je planirano bez autoceste  (y)
 
Tedybear said:
Krajem četvrtog ali početkom petog mjeseca, plan mi je da za dva ili tri dane polako (više touring nego lagano sportski) stignem do istočne Vojvodine. Pošto  mi se ovaj put ne ide autoputom, ili preko Bosne, ili preko Mađarske, hteo bih putem.....Bjelovar, Daruvar, Požega, Našice Vukovar.....ili tu negde...
Predlozi, preporuke za put, spavanje, zanimljivosti..???
Hvala.

Najbolje bi ti bilo da produžiš do Crnog mora ili ako ništa drugo da malo zagaziš u Karpate. Istočna Vojvodina.. mislim da tu nemaš nešto posebno za vidjet. Sve su to sela i manja mjesta. Jedino ako baš hoćeš guštat u laganom điranju pa da napraviš krug po Vojvodini i sve to vidiš. Obiđi Novi Sad i Zrenjanin, i poslije u povratku Suboticu i Sombor. Nema tu puno filozofije. Ako ćeš prolazit kroz Sombor, zaletit ću se iz Belog Manastira, pa te vodim na vrhunski roštilj. Ili ako preferiraš ribu, ima par čardi na Dunavu. Eto, pozvan si...  :D
 
QuinnSaab said:
...dosadan put sa dva zavoja to napravis od Bleda u jednom danu bez problema....

Ok moji planovi do Losinja, to je proceduralno, i Istra takoder, zelja mi je otic na cevape u Sarajevo, ali da prespavam, pa onda nazad...Bec - gumball, i mozebitno Francuska....eto valjda naucim vozit dok to sve prodem pa mogu na kakav ozbiljniji put  :wink:

Nije istina.  :mrgreen:
 
kitomir said:
za sada u planu 6 mjesec Bugarska i kupanje u Crnom moru,možda Turska bumo vidjeli,vidim da se da nešto povezati dana za 1 Maj pa bi i tu moglo biti nekog  puta,8 mjesec bez obaveza samo su financije granica i naravno 9 mjesec Faak am See Austrija,ova lokalna navozavanja po susretima ne računam :021: (y)
Rekalkulacija rute u lipnju odradili,umjesto gore navedenog:Mađarska,Slovačka i Poljska  (y)
 
Plan je ove godine nesto skromniji nego prosle godine (Sicilija), al mislim da cemo se jednako izgustat :) Okvirno bi isao ovako: par dana po Velebitu (Vratnik - Zavižan - Alan - Baške Oštarije - Sv. Rok - Obrovac) i spavanje po planinarskim domovima i svratištima, onda se lagano spuštamo na more pa prema jugu, s tim da je krajnja destinacija Lastovo (ako ostane love). Nakon toga nazad u Zagreb. Spavanje varijanta šator i kod poznatih standardno uvaljivanje :)
 
Ajmo decko sta je planirano a sta odvozeno.
Ja sam obisao Balaton,Azurnu obalu,kanjon Drine i Alpe za kojima sam POLUDIO....
Pisat cu o svemu kad uhvatim vremena.
 
Hrvatska do slavonskog broda,bosna i hercegovina i nakraju smo pili pivce u Baru,to je ujedno bila i najjužnija točka,a plan je bila Grčka  :?
 
ajde necemo biti ljeni MORAMO PISATI.........
 
Ajmo da vidimo ima li tko planova zaputiti se ove godine na neko putovanje?
Kakvo je vrijeme besparice pocelo,hocemo li uopce i motore registrirati?
Mozda je neko nesto ustedio???
 
plan je da nema plana zbog nedostiznosti i medju prostornih vremenskih krivih termina kretanja..  :mrgreen:
 
vlais ng said:
Ajmo da vidimo ima li tko planova zaputiti se ove godine na neko putovanje?
Kakvo je vrijeme besparice pocelo,hocemo li uopce i motore registrirati?
Mozda je neko nesto ustedio???

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,239823.0.html


Ali kako je u Ukraini krenulo, sve mislim da ću prominiti plan putovanja  :mrgreen:
 
vlais ng said:
Ajmo da vidimo ima li tko planova zaputiti se ove godine na neko putovanje?
Kakvo je vrijeme besparice pocelo,hocemo li uopce i motore registrirati?
Mozda je neko nesto ustedio???

Albanija, do Otrantskih vrata i Jonskog mora, krećemo za 2 dana  8)