Pocket Bike & oprema

phay said:
Imam u firmi tokara pa ono, nije skupo. Ma da je ovo jebeni materijal vijak 12,9 obrađen, pa se i ja pitam da nije to možda pretvrdo.
da mislim stvarno, sta ako izores asfalt s tim fuzicima :mrgreen:
 
jolly the roger said:
da mislim stvarno, sta ako izores asfalt s tim fuzicima :mrgreen:

Neka navuče kondome na fiuzice i stvar rijesena :mrgreen:
 
malo gledam na blatinom sajtu ... prava mala pila u pocket svijetu, 39.8 ccm 14.5 ks  :mrgreen: , http://www.blata.com/produkt.asp?id=4&country=109&lang=en

http://www.blata.com/produkt.asp?id=14&country=109&lang=en ovaj nijansu slabiji, al naked verzija lol
 
Prava pila
 
Thanks.....
ja sam si danas sve to stavio i montirao a taj senzor nisam znao kako cu stavit.....
Treba samo malo maste i to je sve...
Nisam se ni sjeto da bi mogao malo zabusit i to tako zasarafit....
i je su li 12" ili 6.5 :misli:
Nije meni mat jaca strana.....
Ali citat znam....
pa mi nije jasno...
 
E, jebad ga sad...više ni sam neznam kaj sam ukucal...igraj se malo...
Mislim da je 6.5" felga, a ti trebaš dobit vanjsku mjeru gume u colama, a to ti je nešto manje od 12".pa ukucaš 1190 ili 1180 ili 1175....
 
I kolko si ga nateral :misli:
 
danas sam malo tražio i našao....
na jednoj temi o pocketima (ne mogu naći ) je bilo pitanje o poteznom mehanizmu za paljenje.... malo sam se igrao i uspjeo naći da isti takav mehanizam ide na ALPINA trimere... a njihovih servisa više-manje ima... pa ako netko zna na kojoj je temi bilo postavljeno to pitanje neka javi, pa ću tamo napisati, ili neka MOD prebaci post tamo...  (y)
 
gloginjaR said:
Nisam siguran di se na mašini mjenja ulje i kako!?  :misli:
a isto tako sam mislio i svijeću pogledat! No nemogu je odvidat! :shock:
:D

na "cvaji" nema ulja u mašini, ali smjesa goriva i ulja ( mješavine ) prolaci kroz "karter" ( prostor u kojam se vrti radilica ) i u prvom dijelu prvog takta se podmazuje radilica i klipnjača ( njihovi ležajevi ) a u drugom dijelu prvog takta se podmazuje cilindar klip i karika.

TTS-a ima kod mene ko u priči, ali mu je i cijena paprena ..... 115 kn/l  :(
 
Satrali ste me, na djeti sam da vam se mogu pridružit jer je nosivost 100 kg .. tako da za par sedmica i ja ču moć sisti na tu zvjer..  :LOL: :jesus:
Ajde ako Vas nije stra da mi kažete gdje da najpovoljnije nabavim stroj  :mrgreen: :misli:




2 gloginja  to sam te tija pitat kad smo bili na piću, ali je žena bila sa mnom pa sam uredno preskoćio ovu temu
 
čitam nekaj na "FUNTRADE.NET"(slovenija) ....minibike.....187 €

  kolika je carina  :misli:
 
jolly the roger said:
do 1000 kuna carina je 10% + pdv
DO 1000 kn.....O.K.

koliko bi me izašel da ga tamo kupim....ako košta cca1380kn+pdv+??carina=

eeee da mi je neki veći auto bi ja njega prešveral
 
jolly the roger said:
u svakom slucaju barem 500 kuna jeftiniji od ovih iz molydona
ma ja bi ga zel za ove nofce (1380kn),ili da nađem polovnjaka...

jel znaš da neko od forumaša prodaje?