policijska nekorektnost

Status
Not open for further replies.
Kod nas se previše toga smije. Npr SVI znate kako izgleda kad cestom prolazi neki glavonja iz vlade  :shock:
 
krampus said:
da sam ja moderator na ovom forumu SVE OVO BI OBIRSAO.. jer je TOTALNI OFF TOPIC


.....


tako vam je kod nas na forumu....

nema off topica  :(

......

jel vam sada jasno zašto faber i  ja ođe ispaljujemo  :mrgreen: :mrgreen:
Rivi said:
Ne razumijem ljude koji mrze policiju sam zato.
ne mrzim ih, samo ih ne volim

(ne zato što me netko udario, nego zato šta sam nekoliko mjeseci vozila skuter bez dozvole...pa mi ostao onaj osjeaj straha i neugode  :oops:

ali svejedno ja do sada nisam upoznala policajca koji je ok  :?)
 
nienna said:
ali svejedno ja do sada nisam upoznala policajca koji je ok  :?)

Pa mislim, istina, i oni su ljudi...ali...
Pa ja stvarno isto tako neznam bili mogo reći da je po pitanju poštenja, profesionalnosti i jednakog ondosa prema svima bar jedan policajac u mom gradu OK. A znam ih sve...večinu čak i osobno...
 
nienna said:
...nego zato šta sam nekoliko mjeseci vozila skuter bez dozvole...

I ko je tome kriv??? Policajci??? Ajde opljačkaj banku, pa ćeš imat još veći osjećaj neugode. Majko mila...
 
Rivi said:
I ko je tome kriv??? Policajci??? Ajde opljačkaj banku, pa ćeš imat još veći osjećaj neugode. Majko mila...
pa ja...
jesam li ja rekla da su oni krivi
kažem da imam taj osječaj neugode.and that's it

i isto tako sam rekla da sma vidila jaaako puno slučajeva di policajci nisu se ponašali niti malo u redu

g.Pavela oli ti ga "nabolji policajac Hrvatske" wte
u nas ima jedno veliko reskrižje (pekara Glavinić, za one iz Dubrovnika)
i prije semafori su znali često zezat, iz ovog jednog smjera se upali zeleno, pa na sva 4 semafora bude crveno, pa opet iz tog smjera zeleno, ova dva sta su okomita stalno crveno
ok i moja mama tako krene više izluena kroz crveno, dok je i na ovoj drugoj strani bilo crveno
i caji za njom, zaustave je, to i to, kaže ona ok...

i dolazi za godinu dana poziv na sud
g.Pavela, sa krivim datumom kad se to dogodilo, i sa optužbom da je oduzela prednost vozilu

.........
 
Čitam i nemrem vjerovat.
Sad bum i ja isto ispao debil.
Ja to ne bi napravio samo zato jer sam lijen. Da on mene uhvati, šutio bih i platio. Znam , kriv sam. Još mi pametuje umjesto da odradi svoj posao. Veli on je zakon na cesti-idiot.Koliko puta čuo. On provodi zakon. Pa nek ga onda i ne krši. Da je barem rotirku upalio. Da se kladim da mu i žmigavac nije radio. Ja njemu kaznu nemrem naplatit pa i ovo je nešto. Možda je poštenjak i dobričina koja izlazi u susret vozačima svojom dobrotom, ali ni mi nismo svi papčine. I među nama ima večina dobrica koji šute i plačaju svoje kazne (još ni jednu hvala bogu nisam). Jebiga , loš dan. Kako se oni ponašaju, a nas zajebavaju. Polovici auta jedno štop svijetlo ne radi, spavaju na dužnosti, Parkiraju se gdje niko nesmije, voze debelo preko ograničenja, na Savskoj se okreču preko pune linije, voze u zabranjenom smjeru i kad neko na neki način popizdi jer se osječa zbog tih idiota manje vrijedan onda ga svi popljuju. Svaka čast pojedincima. Nisu svi takvi, ali da si uzmu za pravo sve i svašta, činjenica je. Pa što ako je prijavio. Svaka mu čast. Koliko od vas je to poželjelo napravit i opsovalo mu mater pod kacigom!? Koliko je od vas pomislilo "da mi je sad fotić da ga slikam" Ali i velika večina se ohladila do prvog zavoja. E taj čovjek nije.
Svaka čast majstore. Nemojte sudit o čovjeku na temelju jedne po vama "gluposti". Koliko vas je vidjelo tu cestu. Koliko Vas je svjesno da je s duge strane mogao doći nedužni biciklist i najebat zbog nekog drota. Hvala bogu nije. I mi svi radimo gluposti. Oni i nije baš da imaju milosti. Pa zašto bi i mi imali.
 
Samo da kažem "Cornix, cornici oculus non efodiet!", ilitiga Vrana, vrani oči ne kopa! A između ostalog na koji naćin ćeš dokazat da je on to napravio! Jesi ga fotkao možda? 8)
 
Opcenito stanje u policiji je katastrofa
kada gledamo malo sire, stanje u državi je katastrofa, kako onda dio sustava može biti dobar

mislim da je glupo o tome raspravljat  :?

policiju ne čini jedan policajac, nego stotine njih...uvijek ima ok ljudi, tako i ok policajaca

isto tako ima i kretena, ima i kreteneskih policajaca

end of story


 
Chubi46 said:
Sam sebe uvlacis u sranja s tom prijavom...To ti bas i nije pametno.Sta mislis da se nece saznat ko ga je prijavio?

Pa uvijek se sazna, jer nema anonimnog prijavljivanja... na prijavi su uvijek i podaci prijavitelja.

Ako i anonimno prijaviš, ne možeš u ovakvom slučaju (prekršajnom) računati da će se itko kazniti jer nije dokazivo bez barem suočenja... anonimno pali samo ako je riječ o teškom kaznenom djelu za koje postoje dokazi i bez svjedoka, i ako se radi o stvari koja se goni po službenoj dužnosti.

Za sve ostalo postoji privatna tužba. Uz dokaze predviđene zakonom, naravno.

 
nienna said:
Opcenito stanje u policiji je katastrofa
kada gledamo malo sire, stanje u državi je katastrofa, kako onda dio sustava može biti dobar

mislim da je glupo o tome raspravljat  :?

policiju ne čini jedan policajac, nego stotine njih...uvijek ima ok ljudi, tako i ok policajaca

isto tako ima i kretena, ima i kreteneskih policajaca

end of story

Stara, ne znam kaj da ti velim... sve što si rekla je točno. Eto ugodnog ženskog iznenađenja...  (y) (y) (y)

Ili ti je to Faber diktirao?? Jer mi je to prevelika razlika od onoga što inače ispaljuješ... nadam se da se ne varam...
 
Enduro fan said:
ovo ce te vjerovatno citati za par dana u nekom dnevnom listu, ta 5-ca sigurno dobivaju otkaz, stvarno imate rasulo od policije vecina tih policajaca valjda još ima PTSP takvo šta je nemoguce da se desi u Austriji.


Sramota šta hrvatski građani moraju doživljavati od strane policajaca...

Da,možda nam policija stvarno nije najbolja na svijetu,možda ima i policajaca koji imaju PTSP- ali treba se postaviti pitanje otkuda im?!!!

Da nije bilo tih policajaca 91',koji su bili naoružani samo kratkim cijevima i ponekim automatom,vjerojatno bi svi mi sad pisali ovakva sranja kao i ti iz drage nam Austrije ili Njemačke ili Kanade itd..itd... :palacdolje:
Ako ti je tako dobro u Austriji ostani gore i nemoj pametovati nama "bedastim balkancima" koji trpimo takvu državu i sustav :wink:

I ko još može popušiti foru da je taj tvoj frend popušio šoru bezveze :shock: :palacdolje:
Daj čovječe i policija ima neke norme ponašanja,pa čak i kod nas na Balkanu 8)

 
 
nienna said:
(ne zato što me netko udario, nego zato šta sam nekoliko mjeseci vozila skuter bez dozvole...pa mi ostao onaj osjeaj straha i neugode  :oops:

Znači, ispada da su policajci krivi što si TI griješila protiv zakona?  :misli: :misli: :misli:  :shock: :shock: :shock:

Tipičan balkanski rezon: "ja nisam kriv pa da vrag vraga jebe... svi su krivi, samo ja ne..."...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Znao sam da sam preuranio sa pohvalama...
 
Odvratno, jebote cinkanje je nagore od svega. ne podržavam takvo tužakanje, po mojem trebal si uhvatiti murjaka i objasniti mu neke stvari.
Fuj :shock:
 
MadRider said:
Samo da kažem "Cornix, cornici oculus non efodiet!", ilitiga Vrana, vrani oči ne kopa! A između ostalog na koji naćin ćeš dokazat da je on to napravio! Jesi ga fotkao možda? 8)

ne, ali ima kolega koji je bio vozac u autu, kao svjedok. /(ja sam bio suvozac).. na prijavi sluzbenik mi je rekao da se to isto uvazava
 
krampus said:
ne, ali ima kolega koji je bio vozac u autu /(ja sam bio suvozac).. na prijavi sluzbenik mi je rekao da se to isto uvazava

To nije nikakav dokaz.
 
Sledgehammer said:
Stara, ne znam kaj da ti velim... sve što si rekla je točno. Eto ugodnog ženskog iznenađenja...  (y) (y) (y)

Ili ti je to Faber diktirao?? Jer mi je to prevelika razlika od onoga što inače ispaljuješ... nadam se da se ne varam...
Sledgehammer said:
Znači, ispada da su policajci krivi što si TI griješila protiv zakona?  :misli: :misli: :misli:  :shock: :shock: :shock:

Tipičan balkanski rezon: "ja nisam kriv pa da vrag vraga jebe... svi su krivi, samo ja ne..."...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Znao sam da sam preuranio sa pohvalama...
ponekad se čovijek fakat pita jel pričam sa cajom

naravno da je razlika jer se zajebavam dok sam ovdje
nienna said:
Opcenito stanje u policiji je katastrofa
kada gledamo malo sire, stanje u državi je katastrofa, kako onda dio sustava može biti dobar
mislim da je glupo o tome raspravljat  :?
policiju ne čini jedan policajac, nego stotine njih...uvijek ima ok ljudi, tako i ok policajaca
isto tako ima i kretena, ima i kreteneskih policajaca
end of story
bila ozbiljna

zar je to teško za primjetiti...
da se ja sprdam na svoj račun i mome strahu od policajaca  :misli:
 
krampus said:
drugog dokaza nemam..

mozes se j!

frenda je zaustavila patrola kraj ceste na izlazu iz grada sa mizernim prekoracenjem (100metara pred znakom 70, brzina 63) i mogao se J iako nas je bilo petero u autu i svi smo smatrali da nema logike da te jebe za 3 km prekoracenja pred znakom od 70
 
nienna said:
Opcenito stanje u policiji je katastrofa
kada gledamo malo sire, stanje u državi je katastrofa, kako onda dio sustava može biti dobar

mislim da je glupo o tome raspravljat  :?

policiju ne čini jedan policajac, nego stotine njih...uvijek ima ok ljudi, tako i ok policajaca

isto tako ima i kretena, ima i kreteneskih policajaca

end of story

Uf, moram opet nešto reči. I opet ponoviti, mi smo jedna od najkorumpiranijih zemalja na svijetu a MUP je važna karika u tome. Po Dubrovniku se priča (a gdje ima dima ima i vatre), da se čovjek koji je nedavno upravljajući autom ubio četvoricu ljudi i pobjegao iz bolnice, za kojim je raspisana potjernica, slobodno šeta po Gradu, Cavtatu i Konavlima. Kako je to moguče ako policija uredno radi svoj posao. E zato su ovakvi koraci kao Krampusov hvale vrijedni iako još uvjek izgledaju kao Sizifov posao. Ali ne zaboravimo; svaki put, pa i onaj najdulji, počinje prvim korakom. Ovako smo bili skeptični i kad se prometne policajce počelo prijavljivati u uzimanju mita. A vidimo danas.... Epursi move!!!!!!!!!!!!


 
f6 said:
mi smo jedna od najkorumpiranijih zemalja na svijetu a MUP je važna karika u tome. Epursi move!!!!!!!!!!!!

MUP BI TREBAO biti važna karika, ali nije... jedina važna ti je politika. Ona odlučuje o stupnju korupcije u društvu.

Jebo latinski... i Eppur Si Muove!

Neka, neka... odavno se zalažem da se sve prijavljuje, i policajce i sve ostale. Jadno je jedino to što će se jako teško naći netko tko neće selektivno provoditi te principe...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Pljuvat će po policiji zbog pune crte, a ići doktoru sa punim kovertama i rukama poklona, klanjat će se cariniku, koristiti sve veze za bilo što, i krivotvoriti sto papira da uštedi porez i prevari državu. I onda doći i srati o poštenju i jebenoj policiji...
 
Status
Not open for further replies.