pomoc kod kupovine Suze

Eto,vidiš...drug strašilo....mi smo jako rentabilni vozaci...treba otvoriti takmičenje: Tko ce napraviti najvise kilometara sa jednim setom pakni (prednjih) !! :LOL:
 
a čuj, što sporije vozim, to mi se sve manje troši...  :mrgreen:

jedino mi gume dosta brzo odlaze, evo već treći set imam na istu kilometražu ...  :misli:
 
strasilo said:
I ja imam 4 cilindra, pa kad na 10K spustim jednu niže, i meni treba antihoping ...  (y)

btw, ja imam TWR (Lucas) i to već preko 10K pa su još za upotrebu ...  :misli:

TRW... :paper:
 
E,da gume...bogami 4000 km i zadnje nema vise !!! Onda stavis novu zadnju....pa u meduvremenu prednju....pa opet zadnju......skup sport... :(
 
bmw m 5 said:
Ma sta onda po tebi za voziti suzuki umjesto kacige moras nositi kramp sa sobom....za mijenjati brzine ? Sta ti je cudno ako sam spomenuo pakne ? Ako mislim da si ti pomislio na da suzuki nema diskove....onda.... :LOL:. Svatko te jebene plocice zove na svoj nacin....ja ih zovem pakne......a ono sto si ti mislio....to su FERODE....Neznam...vozio sam dosta suzukija....i mjenjaci rade u redu....malo tvrdi jesu...nego honda...ali to im je zastitni znak oduvjek...pa to netreba posebno naglasavati.....neznam zasto me razapinješ na kriz  ???  Ajde još trazi u mome postu gramaticke pogreske,interpunkcije i slicno....pa boldaj do mile volje !!!! :jesus:
1. CRVENO: Mislim da Vam kramp nebude trebao.
2. CRVENO: Nisam pomislio.
3. CRVENO: Sto se mene tice zovite ih kako hocete, mozete ih zvati i "banardice" ako hocete ali nemojte covjeka koji je ovdje trazio pomoc (jer se vjerojatno nekuzi u tehniku kao Vi) uciti krivim izrazima. Zamislite blamaze da dodje gledati motor i da pita: "Kada ste promjenili pakne?". PA NIJE TI TO FICO, TO JE SUZUKI!!!!!!
4. CRVENO: Nemojte reci!?!.
5. CRVENO: Vjerujte mi i ja.
6. CRVENO: Nikada to nebi ucinio.
7. CRVENO: Nemam namjeru mada bi bilo materijala.
Pozdrav...
 
Pa ljudi nemojte se svadjati , čovek je hteo samo da pomogne . Ajde za menjač i za ler (i moj na leru brboće  :mrgreen: radi neravnomerno , ali na većim obrtajima se jako dobro oseća  :wink:) je malko pogrešio ali ostalo je sve lepo objasnio .
Pozdrav i sretno u traženju Suzukia !
 
Istina,zvuk masine kod suzukija kao i kod yamahe varira na dnevnoj osnovi.Za zelenoga ne bih znao pa necu ni komentirat. Mislim da to nije nikakav dokaz losije kvalitete vec jednostavno zastitni znak. btw mjenjac na svojoj suzi nebi minja za nijedan. Brz,precizan itd.
 
Stvarno......iam svakakvih "pacijenata" na ovom forumu......ali ipak mislim da je ovaj forum predviden za druge stvari,a ne za lijecenje necijih kompleksa,ili frustracija radi neostvarenih dijecackih ili mladenackih zelja..... :(
 
sad nakon ovog procitanog mi se javlja dilema dal je je bolje kupit bike koji se vise vozio po stazama il onog koji je koristen za gradska divljanja?!?  koja voznja mu vise šteti ili odgovara??
 
motori za stazu su uglavnom u puno boljem stanju ( ako nije padano naravno ) jer se daleko bolje održavaju i na njima rade ljudi koji daleko više znaju ...  (y)
 
bmw m 5 said:
Stvarno......iam svakakvih "pacijenata" na ovom forumu......ali ipak mislim da je ovaj forum predviden za druge stvari,a ne za lijecenje necijih kompleksa,ili frustracija radi neostvarenih dijecackih ili mladenackih zelja..... :(
Pa ti si prvi poceo. A to sto ti tako o meni ruzno govoris i sudis a nepoznajes me i nikada nisi pricao samnom to dovoljno govori o tvojoj kulturi i tebi kao osobi ili kako bi ti rekao o "pacijentu" ...
Pozdrav ...
 
strasilo said:
motori za stazu su uglavnom u puno boljem stanju ( ako nije padano naravno ) jer se daleko bolje održavaju i na njima rade ljudi koji daleko više znaju ...  (y)
To je prava recenica i rijec... Mada se puno ljudi nebi slozilo s tobom ali oni koji znaju nesto o motorima, i motorima koji su proveli neko vrijeme na stazi znaju da je ova tvoja tvrdnja na mjestu i da drzi vodu.
Varaju se ljudi kada kazu:"Taj je bio vozen na trkama to nevalja". Nemora znaciti, a i istina je da se ti motori kvalitetnije odrzavaju, redovitije i pod strucnim nadzorom...
 
taris said:
sad nakon ovog procitanog mi se javlja dilema dal je je bolje kupit bike koji se vise vozio po stazama il onog koji je koristen za gradska divljanja?!?  koja voznja mu vise šteti ili odgovara??
(y)
           Za godinu tog motora kojeg ti tražiš se može naći jako očuvan motor (y),samo se ti dovoljno potrudi i ne žuri previše :LOL:
što se tiče suzukija nemam nekog velikog iskustva(600)ccm,dok već 750-1000 mislim nema nekih većih mana,a bože moj dragi koji motor nema neku manju manu :mrgreen:

                E da,uvik se siti one "STRPLJEN SPAŠEN",a ne naletiš na prvog fino izgleda i bla bla kupujem"NE" ti traži dalje garant ćeš nać i boljeg. (y)

               Sretno s kupnjom (y)
 
zorozic: Ja prvi poceo ? Napisao sam dobronamjerni post,sa ciljem da usmjerim i pomognem covjeku. Napisao sam spontano,onako kako mi je doslo iz glave,a ne citajuci ili prepisivajuci necije vec ranije objavljene reportaze ili postove. Moj post je relativno dugacak....e sada stupas ti na scenu...i pocmes mi vuci van neka crvena slova....kao da smo u prvom razredu osnovne skole.....cemu je to bila svrha ? A reci mi,sta si ti konkretno ucinio da pomognes covjeku(osim sto si i po drugi puta moj post jos vise isarao crvenom bojom) ??? Radi jedne jedine jebene rijeci PAKNE...(jer ih tako mi zovemo ovdje....u zargonu)...poceo si mudrovati. nemam nista protiv tebe, ali ako nisi prozvan,zasto se javljas ?? Ili ti je hobi citati tude postove i traziti dlaku u jajetu ???  A ti se nebrini za moju kulturu,jer to vec prelazi polako u vrijedanje....Zato ovdje prekidam daljnju komunikaciju s tobom,sto se ove teme tice...jer ne vodi nicemu. Barem se potrudi,pa napisi ti koji pametan odgovor,ponekad. Lako je citati tude postove i praviti se pametan. Bez ljutnje..... :?
 
:D Pakne. Nije lose. Plocice u ST= ploje  :LOL: Pari da se ne zna na sta se misli,bemu.
 
Za mene su plocice,pakne,braking pads,pastiglie freno....ili kako god...isto....a ferode su ferode...to je ono sto ide na(prije spomenuti) fico !! :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
Za mene su plocice,pakne,braking pads,pastiglie freno....ili kako god...isto....a ferode su ferode...to je ono sto ide na(prije spomenuti) fico !! :mrgreen:
Mislim da su ferode upravo te upitne pakne. :misli: Skoro pa sam siguran. Ferode ili kocione obloge.
 
cosmic said:
Istina,zvuk masine kod suzukija kao i kod yamahe varira na dnevnoj osnovi.Za zelenoga ne bih znao pa necu ni komentirat. Mislim da to nije nikakav dokaz losije kvalitete vec jednostavno zastitni znak. btw mjenjac na svojoj suzi nebi minja za nijedan. Brz,precizan itd.

zeleni se zaletava dista....ali kada se temperatura digne iznad 85 onda radi mirno ko da ima elektromotor....

mjenjač je priča za sebe  :LOL:
 
Bump said:
zeleni se zaletava dista....ali kada se temperatura digne iznad 85 onda radi mirno ko da ima elektromotor....

mjenjač je priča za sebe :LOL:
Sta je los ili... :misli: