pomoc kod kupovine Suze

cosmic said:
Sta je los ili... :misli:
Dobar je mjenjač, ali ima specifičan kawa zvuk! :mrgreen:
 
Važno je da 2 najbolje japanske firme(kawa i sukac) klikaju! :LOL: :LOL:
 
Najbolje japanske firme ???  Honda....broj jedan !!! Broj dva.....yamaha....ostatak....slijedi.... :jesus:
 
cosmic said:
A sta je sa ostalim klikovima iz japana??? Bice honda ne klika.

za đamahu neznam ali je honda mekana skroz na mjenjačiću....baš onak pičkasto, za curice i gejeve  :LOL:
 
bmw m 5 said:
Najbolje japanske firme ???  Honda....broj jedan !!! Broj dva.....yamaha....ostatak....slijedi.... :jesus:
Slusaj,svak ima pravo na vlastito misljenje,ma koliko god bedasto bilo.
 
Bedasto jeli ???? Sta bi dao da sada imas u garazi jednu novu sp-02 !!!! Znaci svi koji voze honde su bedaci ? A svi koji voze suze su kraljevi ? To ti je kao da usporedujes bmw sa volkswagenom !!! Bokte !!!! Samo ti drzi svoga sukca.......nebi ti dao moju felgu od vtr-a za cijeloga tvoga gsx-a !!! :LOL: :LOL: :LOL:
 
Sale 33: Hvala na podrsci. Nemoš ti panjevima objasniti....kao da je rijecnik "metropole" zakon !!! :LOL:
 
bmw m 5 said:
Bedasto jeli ???? Sta bi dao da sada imas u garazi jednu novu sp-02 !!!! Znaci svi koji voze honde su bedaci ? A svi koji voze suze su kraljevi ? To ti je kao da usporedujes bmw sa volkswagenom !!! Bokte !!!! Samo ti drzi svoga sukca.......nebi ti dao moju felgu od vtr-a za cijeloga tvoga gsx-a !!! :LOL: :LOL: :LOL:
Za razliku od tebe,te djecje price,moj tata ovo,moj tata ono, jednostavno nisu moj nivo. Upravo zato jest bedasto.Dalje, za taj "sp" nebi da ni cente jer mi se motor ne svidja(jel te i to boli?).Sredi se pa procitaj sve iznova i zakljucit ces da ti nisan protiv mezimice nista reka. Moj se zivot na dva  kola ne sastoji oko prepucavanja takve vrste, stoga te lijepo molim da se suzdrzis od daljnih komentara ne vezanih za ovu temu.
 
^^

upravo tako...ja kažem da ih SVE i što više treba izvozati bez obzira na marku ili kubikažu...
 
Ja cu se suzdrzati daljnjih komentara...ali onda,trebao si se i ti suzdrzati takoder. Svatko ima marku koju najvise preferira. Meni je bila,i ostala Honda. Zasto bi onda moje misljenje bilo bedasto ??? Da si imalo bio fer.napisao bi,jednostavno,...svatko ima pravo na svoje misljenje...!!! I to bi bilo to. Ne bih se nimalo bunio. Ali zasto rijec "bedasto" ?????  I jos nesto: ne spominji mi oca,jer ga nema vec samnom dugo godina na ovome svijetu. Odrastao sam bez njega....prvi motor kupio sam...pa drugi....itd....zato nemoj dirati tamo gdje ti nije mjesto. Ja te nicim nisam uvrijedio....ali budi siguran da znam i ja biti bezobrazan,ako treba. Stoga.......skini mi se sa dnevnog reda !!!!!
 
tutankamon said:
ionako je voze samo papci i krrntijaši :jesus: :mrgreen:
bi volio biti papak i kRRndijaš i voziti motor ...  :jesus:
 
strasilo said:
bi volio biti papak i kRRndijaš i voziti motor ...  :jesus:

žao mi je šta ću te razočarati :misli:

motor je naručen (y) i nije suza :jesus:
 
tutankamon said:
žao mi je šta ću te razočarati :misli:

motor je naručen (y) i nije suza :jesus:
ajd svaka ti dala....  (y) ( napokon...  :mrgreen: )
 
ajd da malo prekinem ovu svađicu gore!! kaj tocno znaci kratica SRAD? jel to nest sa ubrizgavanjem ima veze?? dal su se ti motori radili i poslije 00g?